Hazırlık Maçı l Uruguay 4-3 Hollanda l 8 Haziran l Penaltılarla - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı l Uruguay 4-3 Hollanda l 8 Haziran l Penaltılarla

Cevap: Hazırlık Maçı l Uruguay 0-0 Hollanda l 8 Haziran l Ilk yarı

İyi bir sezon geçirdiği ortada,bunun sebebini iyi araştırmak gerekiyor aslında.

Geçen gün Lazio başkasını Muslera ayrılmak istiyorsa tutmayız dediğini okudum,oradan çıkardım ben ayrılmak istediğini kendi ağzından birşey okumadım,bir sürü sebebi olabilir ayrılmak istemesinin.

Muslera top çıkarmış.Twitterda gördüm.Buraya bir bakayım dedim.Bir an Muslera gol attı sandım. :D Bu ne la böyle?Sayfalarca Muslera çıkardı yazmış millet. :D Zapata sağolsun. :D

arkadaslar cikardigi poziyon bende var

yalniz google benim youtube hesabimi kapatti gecen Elmanderin sutunu yayinladim diye

burda baska nasil paylasa biliriz

Geçen gün Lazio başkasını Muslera ayrılmak istiyorsa tutmayız dediğini okudum,oradan çıkardım ben ayrılmak istediğini kendi ağzından birşey okumadım,bir sürü sebebi olabilir ayrılmak istemesinin.

Ayrılma sebebi çok iyi irdelenmeli;son karar ona göre verilmeli.Ben açıkçası başarılı bir sezondan sonra Lazio'dan ayrılmasına pek anlam veremiyorum.Bu genç yaşta İtalya Liginde; Milan Inter gibi takımlara ileride gitme ihtimali varken.

Ayrılma sebebi çok iyi irdelenmeli;son karar ona göre verilmeli.Ben açıkçası başarılı bir sezondan sonra Lazio'dan ayrılmasına pek anlam veremiyorum.Bu genç yaşta İtalya Liginde; Milan Inter gibi takımlara ileride gitme ihtimali varken.

Eğer bu açıdan bakarsak olaya,Türkiye'deki hiçbir takım 30 yaş altı futbolcu alamaz Avrupa Liglerinden.

Cevap: Hazırlık Maçı l Uruguay 0-0 Hollanda l 8 Haziran l İkinci yarı

4im.png

Ayrılma sebebi Muslera zam istemiş yıllık ücretine,Lazio başkanı da kabul etmemiş bu isteğini.Muslera'da daha sonra ayrılmak istediğini söylemiş.Bizimle adı çıkmadan önce bir sitede görmüştüm.Ama hangisiydi hatırlamıyorum.

Cevap: Hazırlık Maçı l Uruguay 0-0 Hollanda l 8 Haziran l İkinci yarı

Herkes burada zaten sorsam cevap alırım herhalde

Transfer nöbetinde alakasız video paylaştığım için engelendim bu engel kalkarmı yoksa birdah hiç giremicekmiyim :eek:

Bu sene kötü performans göstermiş, çok hatalı goller yediği söylenir..

Eğer bu açıdan bakarsak olaya,Türkiye'deki hiçbir takım 30 yaş altı futbolcu alamaz Avrupa Liglerinden.

Afellay demiş arkadaşlar örneğin;Afellay'ı biz ne kadar istesekte adam gelmez;Psv den onu anca Barcelona alabiliyor görüldüğü üzere.Muslera'da parlayan bir yetenek ve Lazio'da;Mılan Inter gibi gelecekte olası bir level atlama ihtimali varken neden Türkiye'ye geliyor?

Ayrılma sebebi Muslera zam istemiş yıllık ücretine,Lazio başkanı da kabul etmemiş bu isteğini.Muslera'da daha sonra ayrılmak istediğini söylemiş.Bizimle adı çıkmadan önce bir sitede görmüştüm.Ama hangisiydi hatırlamıyorum.

Yani adam paracının önde gideni yanılıyorsam düzeltin?

Üst Alt