Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Napoli - Galatasaray | 21.45 | 29 Temmuz | Smartspor

Sao Paolo diye okuyorum dedim ne alaka ya pfff . Liverpool'u getirdiğimiz gibi büyük bir takımı arenaya getirseydik keşke bu sene .

son d smart maci olduguna seviniyorum daha cok :D

Edit:

Sky Calcio 1 / HD hotburd13 derecede yayin yapacak bu maci. dreamboxcularin bilgisine :cool:

GSP TV de veriyormus bizim maci, Eutelsat 16A da sifresiz

Muslera; Eboue - Chedjou - Gökhan - Riera; Melo - Selçuk - Hamit - Sneijder; Drogba - Burak

KAN kokusu alıyorum, KAN.. :ka10:

Bu seneki en zor maçımız ne Arsenal ne Porto ayrıca maç Napolide oynanacak.Atmosferde güzel tıpkı Şampiyonlar Ligi maçı gibi heyecanlandım :kick:

Ben maçın oynanma saatine çok sevindim.başından sonuna kadar izleyebilecegim:-D

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Bu mac gercekten herseyiyle bize faydali olacak bir mac. Cok kaliteli bir takimla, deplasmanda, ciddi bir ortamda mac yapacagiz ve son durumumuzu görecegiz.

777491_Galatasaray_SK.jpg

Su kadroyla oynayalim bi bakalim. Görelim hepsini. Hem merak ettim Erman´i. Olmazsa Riera girer

Bu mac gercekten herseyiyle bize faydali olacak bir mac. Cok kaliteli bir takimla, deplasmanda, ciddi bir ortamda mac yapacagiz ve son durumumuzu görecegiz.

777491_Galatasaray_SK.jpg

Su kadroyla oynayalim bi bakalim. Görelim hepsini. Hem merak ettim Erman´i. Olmazsa Riera girer

ben selçuk'un yerinde erman'ı hamit'in yerinde de selçuk'u görmek isterim şahsen.erman bekte elinden geleni yapmaya çalışacaktır ama gerek fiziği gerek hızı bakımından çok zayıf kalacaktır bence

ben selçuk'un yerinde erman'ı hamit'in yerinde de selçuk'u görmek isterim şahsen.erman bekte elinden geleni yapmaya çalışacaktır ama gerek fiziği gerek hızı bakımından çok zayıf kalacaktır bence

O da olur ama mümkünse 15 degisiklik yapmayalim bu sefer :) Ciddi bir mac izlemek istiyorum 90 dakika.

Üst Alt