Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Re: Hazırlık Maçı | Notts County – Galatasaray | 21.30 | 16 Temmuz | Smartspor

Eray Semih Chedjou Hakan Sabri Selçuk Erman Sneijder Engin Burak Drogba bekliyorum.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County – Galatasaray | 21.30 | 16 Temmuz | Smartspor

Ciddi kadro beklemiyorum. Rakip cok zayif nede olsa.

Eray

Sabri Gökhan Ceyhun Hakan

Amrabat Yekta Engin Erman

Emre

Kazim

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County – Galatasaray | 21.30 | 16 Temmuz | Smartspor

Rakibi fazla rencide etmeyelim, seneye tekrar gidecek yüzümüz olsun

Dunyanin en eski futbol kulubu olabilir bu. Kurulus tarihi 1862.

Ligue 1'de yer aliyormus. Cakma EPL takimi hesabi az biraz tempo yaparlar herhalde.

Gecmis senelerde Adnanlarin kurguladigi 6. lig Alman takimi maclarindan kat ve kat daha iyi olur eminim.

Geçen maç 5-0 gibi bir skor bekliyordum ama 2. yarı saldılar baya. Şimdi hedefi yükselttim 7-0 diyorum. :)

Bu arada dünyanın en eski takımı ile falan yapmıyoruz. Sheffield o takım ve biz onla maç yapmadık. :)

Laola kaldirmis gs-notts macini?

D-Smart'ın bir hayrını görelim bu akşam :D

Heralde Dortmund maci icin kaldirdi Laola. Dün Dortmund degil Galatasaray yaziyordu.

Neyse smartspor linki bulup izleriz artik.

Vay be.. Dünyanin en eski kulübüymüs. 1862. Hatta Premier League'i kurucularindan birisiymis Notts County.

010426671923200.jpg

Üst Alt