Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu

volkan

Hamit..ömer..semih..hakan

Selçuk..topal..nuri/emre

Sercan/umut..burak..arda

Ilk 11 bu şekilde olmalı artık

----

İspanyolca bilenleri buraya alalım :)

İspanyol MARCA gazetesi...

Portugal no carbura - MARCA.com

port.png

Bento Ronaldo'nun kafasını maçtan sonra uzun uzun yaladı demiş renktaş.

Gayet normal... Savunmadan hatasız çıkmalısın.. ORta sahayı hızlı geçmelisin bu tip maçlarda... Ardanın önünde mutlaka ara paslara hamle yapacak eleman olmalı. Bunlar olmazsa Arda da topu kaybetmemek adına geriye yana oynar... Demek istediğim atağa kalkarken Arda son adamdan önce topa dokunacak son kişi olmalıdır = Asist :D ;)

Bir nevi forvet arkası 10 numara gibi diyorsun ama bence arda sol taraftan başka hiç bir bölgede oynayamaz.Çünkü dripling özelliği sıfır

ben mustafanın yerinde olsam oyuna girmezdim 89.dkda.

resmen küfür ediyor abdullah

2maçtır son dkda giriyor

Hoca'nın kafasında ki plan aslında kendi futbol mentalitesine de ters.Arda'dan bir İniesta yaratamazsın 4-3-3te imkanı yok zaten koşmaktan da faydalı olamıyor.

Umut 2 gol atmış olabilir mücadele etmiş olabilir ama sağ açıkta ne kadar randıman verebilir.Arda-Sercan kanatları çok daha etkin olabilir.

Orta saha da Selçuk'un oynamaması gerçekten garip.Mehmet Topal resmen yokluktan oynuyor defansif özellikleri var diye takımda.

Berbat oynadığımız bir maçta Portekiz'i yenmek tabii ki güzel ancak skor yorumculuğu yapmamamız gerek bu maçta.Ben genel olarak hazırlık maçlarında takımı beğenmedim.Bugün de o penaltı olsaydı eminim ki 2-3 farklı mağlup olabilecek bir tablo ortaya çıkardı.

Daha çok yolumuz var da demiyorum çünkü hırs ve şans faktör dışında biraz acımasız olucak ama değişen fazla bir şeyin olmadığını düşünüyorum.

Bu arada ne kadar sevmesek küfür etsek Volkan gerçekten iyi bir kaleci ve bir kaleci maçı nasıl aldırır bugün onu gördük ve piyasasını da arttırmıştır bu maçtan sonra.

Umarım takım futbol olarak daha ilerilere gelir Hollanda maçına kadar sonuçta bu bir hazırlık maçı.

Özet video varmı beyler? Sabah 9dan bu saate kadar ders çalıştım :coffee:

maçın ikinci yarısını izledim. dikkatimi çeken tek şey lig şampiyonundan tek bir oyuncunun sahada olmamasıydı.

tebrikler abdullah avcı tebrikler. böyle devam et. emrenin kaptan olduğu milli takımı izleyeceğime açar çizgi film izlerim daha iyi.

Semih KAYA gibi defans varken bekir gibi ameleleri izliyoruz defansda.

Selçuk İnan türkiyede yılın oyuncusu seçildi milli takımda yok.

Engin Baytar olayına girmiyorum bile kanatta oynatılabilirdi yada emrenin yerine daha erken girebilirdi.

Hakan balta Hasan Ali olayı tartışılır fakat bu maç Hakanın tecrübesi bile yeterdi.

Semih KAYA gibi defans varken bekir gibi ameleleri izliyoruz defansda.

Selçuk İnan türkiyede yılın oyuncusu seçildi milli takımda yok.

Engin Baytar olayına girmiyorum bile kanatta oynatılabilirdi yada emrenin yerine daha erken girebilirdi.

Hakan balta Hasan Ali olayı tartışılır fakat bu maç Hakanın tecrübesi bile yeterdi.

hakan sakat diğerlerine katılıyorum.

avcıya bu arada biri sorsun selçuk şahini neden oynatmıyormuş. bu adam yakında onuda oynatır. şaka gibi ya adam Selçuk İnanı oynatmıyor. emreyi oynatıyor topalı oynatıyor.

-------

Napsın Mesut...

Emir büyük yerden gelmiştir...

maçın ikinci yarısını izledim. dikkatimi çeken tek şey lig şampiyonundan tek bir oyuncunun sahada olmamasıydı.

tebrikler abdullah avcı tebrikler. böyle devam et. emrenin kaptan olduğu milli takımı izleyeceğime açar çizgi film izlerim daha iyi.

Üst Alt