Hazırlık Maçı | PSV Eindhoven 3-1 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | PSV Eindhoven 3-1 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | Smart Spor

Eee kardeşim izlemiyorsun ama Donk ismini hemen araya yazıyorsun, önyargının kıtabini yazarsın vallahi.
Muğdat bence katkı verir, Onyekuru da daha ürkek haliyle ama tempolu adamlar. Feghuli, Selçuk gibi kağnı değiller.

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

carole ada önyargılıyım,ahmetede,maiconada,tarığada

bunlar 3-5 maç 10 maç 20 maç iyi oynasalar ne yazar eşşek yine eşşek

yasin öztekin denen adam 2015te şampiyonluğun en önemli 1-2 isminden biriydi ama yasin işte ama beğenmiyorum/beğenmiyoruz

anlatabildim heralde

bundan birkaç sene önce nice le hazırlık maçı yapmıştık

nice rezil etmişti bizi gençlerle

mendy-koziello-seri-boscagli falan vardı orta sahası ders vermişti bize keşke öyle bi orta sahamız olsa

herkesi gönder yenilerini al kolay iş değil arkadaşlar...Maicon'a talip çıkmazsa kalacak işte bu sezon böyle idare edicez....2 orta saha denayer forvet gelir biter transfer

takım etkili olduğunda bireysel performanslari tartisiriz yeni gelenlerin. şuan tartışılması gereken takımın tamamını ruha dönüşturen, oynama isteğini bitiren leşoğlu leşlerdr

şu uzaktan 2 mükemmel golü yemesek iyi olurdu.ismail çok iyiydi.yazık oldu ona.mugdatı cok begendim.sinan ve linnes iyiydi.onyekuru son 15dkda fazla top gelmemesine ragmen hareketli göründü.psvnin gencleri cok yetenekli

yav sakin olun psv değil fb,bjk falan olsa bugün koyduyduk onlara. FC Wil'den bir anda PSV'ye çıktık daha hazır değiliz ve uzaktan yakından futbolla ilgisi olmayan, körlerden kurtulamadık daha

Üst Alt