Hazırlık Maçı | Romanya 2-0 Türkiye | MS | 9 Kasım | TV8 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Romanya 2-0 Türkiye | MS | 9 Kasım | TV8

Selçuk hala oynuyor mu yahu? İnsan son grup ve elenme sonrası utanır ve bırakır, kaç yaşındasın artık.

Son düzenleme:
Karabük'ün kanat oyuncusu atti. Yabancilari begenmiyordu ya cahil.

Grozav seviyesinde 2-3 tane kanat oyuncumuz var veya yok Türkiye olarak. Hala yabanci desin.

Selçuk 10 kişinin koştuğu kendisinin pas verdiği sistemde anca iş yapar şu saatten sonra

32 bitiyor 33 e girecek,Emre gibi ne basabiliyor ne de kondisyonu var sözleşme bittikten sonra futbolu bırakması kendisi adına olumlu bir gelişme olacaktır

Ben yine de kendisini bize kattıklarıyla hatırlayacağım

Ulan milli takım sırf yabancı kuralı gündeme düşmesin diye kazanmasını istiyorum şimdi yine yabancı kuralına bağlarlar

TFF'nin yaptığı olumlu işlerden birisi Lucescu'yu elimizden almasıymış. Allah korumuş cidden bizi.

Takıma bir tane kanat koymadığı gibi iki tane iyi forvet arkası oyuncumuzu kanatlara hapsedip orta saha oyuncusunu forvet arkasına almış. Sağ bek konusuna hiç girmiyorum. Şu adamın yerine Yılmaz Vural'ı getirseler maçlara hem ilgi yükselir hem de en azından biraz kıpırdanan takım izleriz. Gözlerim kanadı resmen ilk yarı.

Hakikaten kazansak yabancı sınırının konuşulmayacağını sananlar var aranızda.

O nasıl olsa gelecek öyle de, böyle de gelecek

Bu Tüpçü'nün, kankalarının, akıl hocalarının, bunak herifin burnu boktan çıksın istemiyorum. Resmen milli takımdan soğuttu Tüp kafa ve ekibi. H

Üst Alt