Hazırlık Maçı | Sk Sigma Olomouc 0-2 Galatasaray | MS | 16 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sk Sigma Olomouc 0-2 Galatasaray | MS | 16 Temmuz | Spor Smart

Bu adamlar su anda maç yapıyor günde 2 maç vay be

bu da hazir takimlardan. bizden once 6 veya uzeri hazirlik maci yaptilar. bir bakima iyi oluyor daha diri/hazir takimlar ile karsilasmak.
misal , *sgraz tarafi da ayni sekilde bizden once *ayni_gun_bir mac_oynayip akabinde bizle karsilasmis idi.
onlarda bizden once 6,7 mac oynayip bizle karsilastilar. sahsen olumlu buluyorum *bu tur tatli sert oynayan~takim olarak kompakt kalan~fiziksel anlamda versuslar baglaminda diri ve hazir takimlara karsi kendimizi test etmemiz.

bugun ideal'e yakin bir 11 gormeyi umuyorum. transfer ve bolgelerinden bagimsiz.
oynamak istedigimiz kurulum : 4lu vsvs her ne ise bold sekilde daha ilk dakikadan kurguya gecmeleri ve nasil reaksiyon ve aksiyon sunduklarini hocaya ve taraftara hissettirmeliler. sure azaldi, hazirlik maci oynadikca oyun sablonu ve varyasyonlar artik yavastan ortaya cikmali done baglaminda.

ayrica, genclerden biri umarim 11 baslar veya 2.yari baslar baslamaz sahaya cikar. beklentim bu.

Sigma'ya uygulayacağımız tarife
FXzDdhbVEAMmYeG

Üst Alt