Hazırlık Maçı | Türkiye 1-1 Danimarka | Maç Sonucu | 14 Kasım - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 1-1 Danimarka | Maç Sonucu | 14 Kasım

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-1 Danimarka | Maç Sonucu | 14 Kasım

bu arada kerim frei da benim gibi 19 kasım 1993 doğumlu.aslanım ya.:D fatih hoca bırakmaz kerimi kimselere:trollface:

Babasi Turk , annesi Fasli olan bir insanin soy adi nasil Frei olur?

İleride Kerim Frei'in çocuğu olduğunda (diyelim Türk'le evlendi) iki Türk'ün çocuğunun soyadı nasıl Frei olur dersek öyle mesela. Türk dediğimiz babanın babası Türk değildir belki, babanın annesi Türk'tür, çocuğu anne yetiştirmiştir :D

Yahu maçımız Salı da olsa 3 günde bir olması için Çarşamba-Cumartesi-Salı olması gerekmiyor mu her zamanki gibi? Çarşamba-Cuma (arada sadece tek bir gün boşlukla) kim ne zaman hangi koşulda 1 kere bile oynamış mı çok merak ediyorum.

Ha gerçi Selçuk ve Burak (o da belki) dışında ilk 11 çıkacak oyuncularımız bugün pek yorulmadı, onlar da 45 dakika oynadı. Herhalde Semih ilk 11 çıkmaz, yine Dany-Cris oynar. Dany milli takıma gitmemiştir umarım. Ben hakikaten yabancılarımızı merak ediyorum, gidip oynayan oldu mu milli takıma? Gerçi onların yorgun olmaları için milli maçta oynamalarına gerek yok, yolculuk yeter. Adamlar uzak bir yerdeyse uçaktan inip maça çıkar anca.

Reis aslında böyle fikstür de maç yapmak bizim için çok iyi.Buna alışmaları şart.Uefa kupasını da aldğımız hafta da 3 maç filan yapıyorduk.

Hasan Ali Kaldırım : Baston verselerdi keşke eline, bir insan bu kadar sorumsuz ve umursamaz olmaz.Solbeksiz oynadık inanın.

Bekir İrtegün : Ben bu adamı ilk defa beğendim.Ciddiyim.

Semih Kaya : Özlemişiz.

Selçuk İnan : Kendisini ispat etmiş bir futbolcu ve sanki kendini tekrar ispat etmek istermiş gibi ( hocaya) aşırı hırsla oynadı ve hatalar yaptı.

Arda Turan : Gerçekten kendini geliştirmiş.

Mevlüt Erdinç : Bala attı golü, forvet olarak nasıl oynatıldı anlamadım.

Kerim Frei : Gerçekten iyiydi, girer girmez etkisini gösterdi.Amrabat etkisi gördüm sanki.

Alper Potuk : Maçın içinde değildi.

Nuri Şahin : Korkak mı oynuyor anlayamadım.Ama serbest vuruşu gerçekten iyiydi.

Reis aslında böyle fikstür de maç yapmak bizim için çok iyi.Buna alışmaları şart.Uefa kupasını da aldğımız hafta da 3 maç filan yapıyorduk.

Yahu haftada 3 maç ayrı şey, 1 gün boşluk ayrı şey, dünyada örnek var mı herhangi bir oyuncu, 3 günde 2 resmi maç yapsın???

Onur çok iyiydi. 7M€ bastık mı alabiliyoruz. Muslera'yı 20M€'ya falan satabiliyorsak hiç düşünmeden yapalım.

Burak kötüydü. Maalesef kendi al, sür, vur şablonunun dışına çıkamıyor. Hepsi bir yana 3 e 2 vermediği pas olacak iş değil.

Selçuk penaltı dışında iyiydi. Çok top kaptı. Ayrıca hızlı oynamaya kalksak en azından onun aksamayacağını görmüş olduk.

Semih çok iyiydi. Sayamadığım kadar çok önemli müdahelesi oldu.

Orta sahada sorun yoktu. Demek belöz iti olmadan da oluyormuş.

Gökhan Gönül başta çok sıçtı, yoruldukça daha iyi oynamaya başladı.

Bekir'de fena değildi Ordu maçının gazıyla arada etkili çıkışlar yaptı.

Hasan Ali ve Caner ne işe yarar çözemedim.

Arda yorulana kadar çok etkiliydi. Kanatlarda Frei ve Arda gibi iki adamımız olsa bizi kimse tutamaz.

Bu gün Nuri'yi de beğendim.

Frei bayağı iyiydi. Hızlı ve bileklerine çok hakim. 11 kişi defans yapmayı futbol zanneden alıngan Anadolu kazmalarına karşı ilaç olabilir.

Töre çok kötüydü iyiki almamışız yoksa bu sezon kanser ederdi bizi.

Bu gün görüldüğü üzere Sercan, Tunay, Töre gibi sürekli top kaybeden adamlara ihtiyaç yok. Diğer her şey tükendiğinde, o ekolden en fazla birisini son çare olarak oynatmak lazım.

kaleci onuru Türkiye 'de hangi taraftara sorsanız.. seviyoruz,takımda görmek istiyoruz derler.ama bizimkiler onuru herkesten daha çok istiyo.yeteneğinden önce;efendiliği,karakteri ön planda onurun.Allah yolunu açık etsin.

Muslera için sene başında 25m verdiler mi diyorlardı? Eğer sene başında 25m verdilerse Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlar o fiyatı yukarı taşımaya aday, gruptan çıkarsak değeri artar baya. Ha, ben şimdilik pek satımkar değilim ama çok ciddi teklif verilirse yerini dolduracak ve ucuza kaçılmayacak kaliteli bir alternatifi almak kaydı ile satılmasına da çok laf etmem.

Onur çok iyiydi. 7M€ bastık mı alabiliyoruz. Muslera'yı 20M€'ya falan satabiliyorsak hiç düşünmeden yapalım.

Onur çok iyiydi. 7M€ bastıkiyoruz. Muslera'yı 20M€'ya falan satabiliyorsak hiç düşünmeden yapalım.

:yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes:

Doğru ya cuma maçımız var.Buda federasyonun mallığı.

Çarşamba-Cumartesi-Salı şeklinde olsa hiç itirazım yok asla, olması gereken o, ama çarşamba-cumaya maç koymak? Saçmalık. Sanırım bizimkilerin sesinin çıkmaması da milli takımla falan anlaştığımızdan oluyor. "Eğer yabancılardan milli takımlara gidip oynayan yoksa" çok da etkilenmedik bu durumdan. Herhalde Manu maçı için 1 ekstra gün kazanmak pahasına kabul ettik cuma oynamayı. Yine de doğru bulmuyorum ben. Maçların hepsi içerideydi. Manu için 2 gün ara yeterdi. Şimdi bu Çarşamba-Cuma saçmalığı alışkanlık olursa çok kavga çıkar.

Çarşamba-Cumartesi-Salı şeklinde olsa hiç itirazım yok asla, olması gereken o, ama çarşamba-cumaya maç koymak? Saçmalık. Sanırım bizimkilerin sesinin çıkmaması da milli takımla falan anlaştığımızdan oluyor. "Eğer yabancılardan milli takımlara gidip oynayan yoksa" çok da etkilenmedik bu durumdan. Herhalde Manu maçı için 1 ekstra gün kazanmak pahasına kabul ettik cuma oynamayı. Yine de doğru bulmuyorum ben. Maçların hepsi Manu için 2 gün ara yeterdi. Şimdi bu Çarşamba-Cuma saçmalığı alışkanlık olursa çok kavga çıkar.

Sana katılıyorum Utku Reis.Fatih Hoca da sıkıntıya girer.Şimdi yarın ne olacak? İdman mı? İzin mi? Yorgunluk olacak muhakakta.Allah'tan 45 oynadı bizim elemanlar.Ama söylediğin Çarşamba-Cumartesi-Salı uygun bana göre de uygun.

macin sonucunu mac baslamadan ligtv nin sitesinde birisi bilmisti anlasmali fln diyordu o yorumu okuyan varmi? suan yokta

Onur çok iyiydi. 7M€ bastıkiyoruz. Muslera'yı 20M€'ya falan satabiliyorsak hiç düşünmeden yapalım.

:yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes::yikes:

O nasıl bir yaklaşım koptum ya :D

20M değerindeki oyuncuyu satıp 7M luk oyuncuyu almak :lol:

Üst Alt