Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 ABD | 29 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 ABD | 29 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 ABD | 29 Mayıs | Maç Sonucu

Barışçığım Zan'ı sen yine de ayrı koy. Yediğimiz 2. gole bakarsan çok iyi kademeye girip vuruş açısını kapatıyor ama pastaki adamı Servet almadığı için yiyoruz.

Neyse ya, Zani kac yildir Besiktasta izledik, onu bu forumda hemen hemen herkes taniyor. Akil almaz hatalari, ofsayt pozisyonlardan yedirttigi goller, calim yedikten sonra hemen sari kartlik faulleri...

Hic begenmedim Zani, bundan sonra artik Manuya transfer olsursa bile begenmem. ))

Gokhan cok iyiydi. Forum yine kiciyla izlemis maci.

Herkes Çağlar için kötü konuşmuş :) ben maçı izlemedim,herkes aynı şeyi söylediğine göre bu adam pert.Zaten resmi olarak açıklanmadı,belki vazgeçerler.

Caglari Kim getirdi bu takima??????

Adnan sezgin bi git su takimdan kacirdigimiz oyucularin hadith hadi hesabi yok bide bank asya oyunculariyla dolduruyoruz takimi.

Sonra ; rijkaard T.D mi? 4-3-3 u yemisim gibisinden yorum geliyor.

Ya rijkaardi alma Bulent korkmazla devam et 10m€butceyle yada

madem getirdin rijkaardi ona Gore de oyuncular alacan 30mil€ da butce cikartacan. Yoksa sene sonunda yine uzlumeye mahkumsun!

Bizimkiler heralde tek devre oynayacaklarini falan sandilar. Ilk yari iyiydik ikinci yari da mahalle takimi. Adamlar fizik olarak bariz daha ustundu, yorulmadilar. Bizimkiler bitti.

O degil de bu sene Hamit'i 3-4 kere izledim bizim Baris'in biraz daha ayagina hakim versiyonu gibiydi. Onun oynadigi futbolu herkes oynar. Al gulum ver gulum, bir ileri oynamaya calissa hemen pas hatasi. Topla agir, donusleri agir falan. Vasatti izledigim maclarda.

Emre, Arda ikisi de inanilmaz kaliteli adamlar da mac geneline yayamiyorlar ve dayanikliklari dusuyor. Ilk yari Amerikalilarla dalga gectiler ikinci yari Amerikalilar onlarla.

Defansta Servet rezildi. Ilk gol tam komediydi mesela. Caglar vasatti. Sabri fena degildi. Gokhan iyiydi bence. Topu ayagina alinca sapitmiyor, yerini kaybetmiyor ve arada kesici gibi one cikip pozisyon engelliyor. Neill'in yanina ideal adam. Yalniz Hakan Balta eski formuna donerse Caglar zor oynar. Sabri iyi, ikinci golde hata yapti ama yine de iyiydi.

Topal'i sattigimiza tekrar sukrettim. Valencia'ya gitti diye cok iyi oldugunu sananlar var. En iyi ihtimalle orta-iyi arasi bir oyuncu. Bu sene de vasat-vasatin altindaydi. Ne oldugunu Bradley'i kacirdigi pozisyonda belli etti.

Tuncay kendini cok iyi bir futbolcu saniyor ama oyle degil tabii ki. Surekli bir beslik atma cabasi icindeydi. Takima en ufak katkisi yok. Bos bir oyuncu. Boro'yu kume dusurdu, Stoke'da da yedek kaldi. Takim oyuncusu falan degil surekli kendi halinde hareketler pesinde. Faydasiz.

Onun disinda ilk yari Tuncay, Hamit ve Kamil disinda iyiydik. Ikinci yari da Gokhan ve biraz da Emre iyiydi, geri kalanda birsey yoktu.

Rıdvan deli etti yaa beni bu akşam. Bi sus be adam bi sus yaa.. Sesini spikerden bile çok duyuyoruz. Yorumcusun diye herşeye de yorum yapmak zorunda değilsin... :mad: Taktı Hamit'in frikiğine nerdeyse eurovisionda 1. olamamamızı bile ona bağlayacaktı. Başladı daha 3. hazırlık maçından Guus Hiddink' sallamaya, yok Selçuk'u çıkartıp Mehmet Topal'ı almakla olmazmış, şablonda dadeğişiklik yapmak lazımmış. Amerikalı hoca ne yapmışmış, oyuna müdahale etmişmiş, tutarmış tutmazmış önemli değilmiş... Tabi tabi önemli değil, yedik biz de, biz seni bilmiyoruz sanki.. Maç 1-0 bitseydi savunması kötü olan Selçuk'u çıkartıp savunması daha iyi olan Topal'ı oyuna alıp oyuna müdahale etti, oyunu tuttuk, kazandık, hoca çok iyi hamle yaptı diyecek olan sen değil misin rıdvan? Yav insaf beee adam daha kulübeye inmedi maçları tribünden izliyor daha, bekle biraz be adam... :mad: Hazırlık maçında bu kadar konuşursa puan maçlarında ne yapar bilmiyorum artık, hem maçı anlatır hem de yorumlar heralde...

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-1 ABD | 29 Mayıs | İkinci Yarı | NTV

Öncelikle Topal konusunda Valencia'ya iyi kazik attik. bu biiiir.

2. Caglar konusunda Denizli iyi kazik atti bize. Vasat bir oyuncu bile degil. bir tane bindirme yapmadi. korkak, yavas, tam bir anadolu topcusu. buna iyi diyenin alnini karislarim.

rezil olcaz bu sezon

korkarim bu seneyi mumla aricaz

Gökhan Zan'ı beğendim. Uzun zamandır futbol oynamıyor olmasına rağmen

açıklarını kısa zamanda çok iyi kapatmış.

Sakatlık probleminin nüksetmeyeceğini bilseler

Galatasaray'da kalması garanti olurdu.

Çağlar'dan insanların beklentisini çözemiyorum.

Hücum konusunda sıkıntıları olan ideal bir sol beke çok yakın vasıflar taşıyan bir sol bek.

Defansif anlamda sıkıntı yaşayacağına ofansif anlamda yaşasın sıkıntıyı.

Ne de olsa bir "bek".

Kendini en iyi kalecilerden biri zanneden Volkan yediği ilk gole bir baksın.Skandal.Çapraza doğru gidiyor adam zaten.Çıksan bile öyle çıkamazsın.İnanılır gibi değil.

Üst Alt