Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Bulgaristan | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Bulgaristan | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Bulgaristan 0 - 2 Türkiye | M.S.

Ne sacma yorumlar yapiliyor yine. bazen bu insanlar maclari nereleriyle izliyor diye sormuyor degilim kendime. Ismail'e gecmis olsun. ama bu adamdan milli takim sol beki fln olmaz kardesim.

Adam daha topu kontrol etmesini, dikine sürmesini beceremiyor. Hasan Ali'nin ayagi düzgün en azindan. aliyor, veriyor, bindiriyor. görevini yapiyor. ismail'in ne oynadigi belli degil.

Ömer Toprak bu takimin banko stoperidir. Avci da öyle düsünüyor zaten. zorunlu olmadikca bir tane kaleciye pasi yok. sürekli dikine oyun kuruyor. ayrica kac tane tehlikeli olabilecek atagi önledi

ben sayamadim.

orta sahada Selcuk/Topal-Nuri/Emre ikilileri arasinda tercih yapmasi gerekiyor. Emre her ne kadar sevmesekte önemli bir oyuncu. Atletico da oynayacak olmasi onun fizik kondisyon seviyesini arttiracaktir.

Nuri takima bir düzen getiriyor bariz bir sekilde. cok sakin ve bilerek oynuyor. top kaybi az ki bu cok önemli bir özellik. bizim Selcuk mesela bazen cok gereksiz top kaybediyor.

sag bek de ben Hamit'i banko yazarim. Gönül milli takima ne zaman katki saglamis ki bundan sonra saglasin?? Forvet konusu bana göre hala soru isareti. önde benim tek banko oyuncum Sercan. cocuk futbolcuyum diye

bagiriyor. Arda örnek alsin biraz.

Umarim Portekize karsi adam gibi bir kadro cikarir Avci. Sahsen söyle bir kadro istiyorum:

-----------Mert Günok-----------

Hamit--Semih--Ömer T.--H.Ali

-------Xelcuk------Nuri----------

Töre----------------------Sercan

---------Burak---Pektemek-----

Ne sacma yorumlar yapiliyor yine. bazen bu insanlar maclari nereleriyle izliyor diye sormuyor degilim kendime. Ismail'e gecmis olsun. ama bu adamdan milli takim sol beki fln olmaz kardesim.

Adam daha topu kontrol etmesini, dikine sürmesini beceremiyor. Hasan Ali'nin ayagi düzgün en azindan. aliyor, veriyor, bindiriyor. görevini yapiyor. ismail'in ne oynadigi belli degil.

Ömer Toprak bu takimin banko stoperidir. Avci da öyle düsünüyor zaten. zorunlu olmadikca bir tane kaleciye pasi yok. sürekli dikine oyun kuruyor. ayrica kac tane tehlikeli olabilecek atagi önledi

ben sayamadim.

orta sahada Selcuk/Topal-Nuri/Emre ikilileri arasinda tercih yapmasi gerekiyor. Emre her ne kadar sevmesekte önemli bir oyuncu. Atletico da oynayacak olmasi onun fizik kondisyon seviyesini arttiracaktir.

Nuri takima bir düzen getiriyor bariz bir sekilde. cok sakin ve bilerek oynuyor. top kaybi az ki bu cok önemli bir özellik. bizim Selcuk mesela bazen cok gereksiz top kaybediyor.

sag bek de ben Hamit'i banko yazarim. Gönül milli takima ne zaman katki saglamis ki bundan sonra saglasin?? Forvet konusu bana göre hala soru isareti. önde benim tek banko oyuncum Sercan. cocuk futbolcuyum diye

Sen daha önce Nuri için, ''ağır oyuncu, baskı altında top kaybedebiliyor'' dememiş miydin ? :) Tek maçla mı fikrin değişti acaba ? Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam eğer Emre için de, ''32 yaşındaki bir oyuncu mu geleceğimizi kurtaracak ?'' demiştin..

Umarim Portekize karsi adam gibi bir kadro cikarir Avci. Sahsen söyle bir kadro istiyorum:

-----------Mert Günok-----------

Hamit--Semih--Ömer T.--H.Ali

-------Xelcuk------Nuri----------

Töre----------------------Sercan

---------Burak---Pektemek-----

Hamit sağ bek olmaz.... Töreyi çıkar Hamiti kaydır... Hasan Ali fos... Hücuma aktkısı yok.. Bugün sadece 1 şutu vardı... Bugünkü Nuri gibi olacaksa onu da çıkar...

Cevap: Hazırlık Maçı | Bulgaristan 0-2 Türkiye | M.S.

Cok bos ve gereksiz bir kamp dönemi oluyor, giren cikan hemen hemen hep ayni adamlar. Bu FB'li oyunculari izlemekten de gina geldi artik, Abdullah Avci bunlarda ne görüyor cok merak ediyorum. :eek:

Hamit sağ bek olmaz.... Töreyi çıkar Hamiti kaydır... Hasan Ali fos... Hücuma aktkısı yok.. Bugün sadece 1 şutu vardı... Bugünkü Nuri gibi olacaksa onu da çıkar...

Sag bek de Serdar Kurtulus mu oynasin?

Hasan Ali den baska sol bek yok. Yoksa Caner'in oynamasini mi istiyorsun?

Bu takim birlikte oynamali ki, birbirlerine alismalilar.

Ne sacma yorumlar yapiliyor yine. bazen bu insanlar maclari nereleriyle izliyor diye sormuyor degilim kendime.

Asil sen nerenle izliyorsun maclari?

Nuri bizim ortasahada en fazla top kayip eden oyuncudur.fiziksel durumu berbat.ne ayakta durmayi biliyor,ne top sürmesini biliyor,ne ikili mücadelerde top kazanabiliyor.

tabi simdik bazi ergenler "adam futbolu mourinho´dan daha iyi biliyor beyler,dagilin" yazacak.ama eger mourinho nuri´yi o kadar begendiyse,3-4 mac oynatmazmidi?

nuri dortmund gibi takimlarda oynar.arkanda ve önünde 9 kisi durmadan kosuyor,topsuz oyunlari müthis fln.

kosmadan pas atarsin,kimse fark etmez.

fernandes´e de bu yüzden ligin en iyi oyuncusu dediniz.sirf topu bekleyip calim atiyor diye.

önde benim tek banko oyuncum Sercan. cocuk futbolcuyum diye

sercan cok iyi biri.ama ardanin bugün kanat´da degil NURI nin arkasinda oynadigini da görmedin heralde.bazen bu insanlar maclari nereleriyle izliyor diye sormuyor degilim kendime. :)

Sag bek de Serdar Kurtulus mu oynasin?

Hasan Ali den baska sol bek yok. Yoksa Caner'in oynamasini mi istiyorsun?

Bu takim birlikte oynamali ki, birbirlerine alismalilar.

Caner iyi ise o oynasın... Milli takım için de kafatasçılık yapmayalım artık...

Sağ bek kim ne derse desin önünde Hamit varsa Gökhan Gönül... Sol bek Balta....

Sen daha önce Nuri için, ''ağır oyuncu, baskı altında top kaybedebiliyor'' dememiş miydin ? :) Tek maçla mı fikrin değişti acaba ? Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam eğer Emre için de, ''32 yaşındaki bir oyuncu mu geleceğimizi kurtaracak ?'' demiştin..

fikirler degisebilir :) ben gördüklerimi yaziyorum. genc oyuncular gelisme saglayacaktir. Real Madrid'de oynayan bir oyuncu heralde bir seyler kapar ;) Emre 2014 de 34 yasinda olacak. takimi Emre üzerine kurmak aptallik olur. ama Avci sanirim gerektiginde onu kullanmak istiyor. Atletico da oynayip, sadece futbola konsantre olacak bir Emre farkli bir futbolcuya dönüsecektir. Fener'de fubtol haric hersey ile gündeme geldi.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Bulgaristan | Maç Sonucu

Ayrıca Sercan kim ki Arda onu örnek alıyor ? Tam tersi Sercan'ın örnek alması lazım Arda'yı..

Asil sen nerenle izliyorsun maclari?

Nuri bizim ortasahada en fazla top kayip eden oyuncudur.fiziksel durumu berbat.ne ayakta durmayi biliyor,ne top sürmesini biliyor,ne ikili mücadelerde top kazanabiliyor.

tabi simdik bazi ergenler "adam futbolu mourinho´dan daha iyi biliyor beyler,dagilin" yazacak.ama eger mourinho nuri´yi o kadar begendiyse,3-4 mac oynatmazmidi?

nuri dortmund gibi takimlarda oynar.arkanda ve önünde 9 kisi durmadan kosuyor,topsuz oyunlari müthis fln.

kosmadan pas atarsin,kimse fark etmez.

fernandes´e de bu yüzden ligin en iyi oyuncusu dediniz.sirf topu bekleyip calim atiyor diye.

sercan cok iyi biri.ama ardanin bugün kanat´da degil NURI nin arkasinda oynadigini da görmedin heralde.bazen bu insanlar maclari nereleriyle izliyor diye sormuyor degilim kendime. :)

Sende mi Nuri'yi forvet arkasi sananlardansin?? Nuri ön liberodur. Önde oynayamaz. Arda bugün forvet arkasi oynadi. sahanin her yerine yardima geldi.

Nuri konusuna dönersek. bu konuda ben Avci'ya güveniyorum. cünkü taktik disiplini oyunculara asilayan bir hoca. Nuri'ye de cok iyi taniyor. ondan en iyi sekilde faydalanacaktir. bireysel anlamda begendigim bir oyuncu degil Nuri ama kullanmasini bilen ondan verim alir. önemli olan düzeni oturtmak. Almanya patentli oyunculairn ön planda olacagi bir milli takim izleyecegiz.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-0 Bulgaristan | D.A | TRT 3 Spor & Lig TV

ben hiç beğenmedim bu milli takım böyle devam ederse hiç bir maçı kolay kolay galibiyetle tamamlayamayız. ayrıca bu 3. maçımız çok kolay gol yediğimiz gibi pozisyonada giremiyoruz. elbette hazırlık maçı pek kasmıyor olabilir oyuncular ama oynadığımız rakiplere bakınca oyunumuz çok kötü. belli bir sistemde yok gibi herkes kafasına göre oynuyor. abdullah avcıdanda pek umut yok gibi. eğer yeni yapılanma varsa kafandaki ilk 11 le oynarsın oyuncular birbirene alışır birlikte oynamayı öğrenir hem de sistemini oturtmaya çalışırsın.

o konuda haklısın şimdiden bi iskelet kurmalıydı zaten ama cidden tecrübesizim diye bas bas bağırıyor abdullah avcı

tabi ben gürcistan ve finlandiya takımlarına nazaran söyledim bu günkü oyunu o maçlara göre daha derli toplu ne yaptığını bilen bi ekiptik bu gün hemde bulgaristan bu 2 takımdan çok daha iyi bi takımken

tabi orta alanımızın farkı vardı

oyuncu seçimleri gayet yanlış işte neyden etkileniyor bilemiyoruz tabi

ama selçuk-burak-engin gibi daha yaratıcı daha skora yatkın oyuncularda oynadımı fark ister istemez ortaya çıkıcaktır

bu gün 4-1-4-1 şeklinde başladık maça aslında fatih hocanın bize sezon başında oynattığı oyuna hayli benziyordu

--------emre---------------

-tunay-arda--nuri---sercan

------umut----------------

şeklinde

emreyi ben çok beğendim şahsen o bölgede arda nuri bi selçuğun yaptığını yapamadı tabi keza tunay çok etkisiz kaldı yaratıcılık bakımından sercan ara ara parladı umut sadece preste vardı

aynı sistemle

----------emre--------------

-engin--selçuk--arda-sercan

------burak-----------------

deneyebiliriz bence

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Bulgaristan | Maç Sonucu

To portekiz ;

.............Volkan...........

hamit..semih..ömer..hasan ali

...selçuk..emre..nuri.....

xxxx.....burak yılmaz....arda

Üst Alt