Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Honduras | 3 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Honduras | 3 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Honduras | 3 Mart | Maç Sonucu

Kötülemek için söylemiyorum. Gayet objektif yazıyorum. Bu emre beleşoğlu iyi ki bizde yok. Eğer ki hazırlık maçı olmasa ilk yarıda 2 sarıdan kırmızıyı yemişti. Acayip top kaybı yapıyor. Süper ötesi kasap Hücumlara destek vermiyor. Bir kere kanatlara indi sadece.

Sergen Başladı yine Honduras berbattı takım zayıf :)

Mevlüt kendini çok iyi geliştirmiş. İstikrar yakalarsa çok iyi yolda.

bu ne saçma hazırlık maçı yaa, bi oynamayan oyuncuları koy şu takıma neler yapıyor bi gör, Arda'yı Tuncay'ı filan biliyoz zaten, denesene Mustafa Pektemek'i falan. Yalandan bir hazırlık maçı işte, göz boyamak için.

Maçı stattan izledim de en beğendiğim adam Emre Güngör'dü benim,sadece gol attı diye değil defansif anlamda oyununu beğendim...

Her geçen gün daha da iyiye gidiyor..

Maçtan çok ilgimi çeken Sergen'in sürekli niye beşiktaşlı oyuncu yok diye ağlaması ve rıdvan'un maç boyunca emre belözoğlu'nu sürekli pohpohlar yorumlarıydı.Milli maça bile takım muhabbeti karıştırıyor adamlar.

Can,

Rıdvan bir yana Emre B. gerçekten güzel oynadı. Arda ile uıyumunundan bahsetti Rıdvan ve sonuna kadar haklı. Keşke karaktersiz ve fenerli olmasaydı harika olurdu Elano-Emre gibi 2 adama sahip olmak.

Sıkıcı bir maçtı. Maçtan çok çok önce yazmıştım saçma bir maç oynuyoruz hedefimiz Avrupa Kupası 2012 ise bizim Alman-Doğu Avrupa ekolü takımlar ile oynamamız lazımdı. Sonuç normal bu Honduras bu futbolun üstüne istediği kadar çıksın İspanya'dan en az 3 yer.

O konuda haklısın Ardayla iyi anlaşıyorlar oyun içinde, birçok kez verkaçla iyi sarktılar defans içine.Ama düşüncelerimi tetiklendiren Sergen'in saçma sapan konuşmaları oldu.Yok Beşiktaşn lobisi mi olması lazım Milli Takım'a oyuncu vermesi için falan dedi.Yine de Rıdvan'ın özel olarak Emre'nin üstünde durmasında ard niyet arıyorum :eek: Bu Rıdvan'ın çizdiği profille alakalı sanırım.

Bu arada Hamit'in golü de çok güzeldi.Onu da unutmamak gerek tebrikler Hamit.

sergen de gram akıl olsa lobisi olan takımın oyuncusu bu maça çağrılmazdı bu kritik haftalarda :)

O konuda haklısın Ardayla iyi anlaşıyorlar oyun içinde, birçok kez verkaçla iyi sarktılar defans içine.Ama düşüncelerimi tetiklendiren Sergen'in saçma sapan konuşmaları oldu.Yok Beşiktaşn lobisi mi olması lazım Milli Takım'a oyuncu vermesi için falan dedi.Yine de Rıdvan'ın özel olarak Emre'nin üstünde durmasında ard niyet arıyorum :eek: Bu Rıdvan'ın çizdiği profille alakalı sanırım.

Bu arada Hamit'in golü de çok güzeldi.Onu da unutmamak gerek tebrikler Hamit.

Golün oluşmasında en büyük etkenlerden biride Sabri idi. O bindirme olmasa iddaa ediyorum Hamit yan pas falan yapardı. Sabri gelince defans saçmaladı ve açık pozisyonda harika vurdu. Hamit kötüydü bugün maç eksiği olduğu apaçık belli idi.

Golün oluşmasında en büyük etkenlerden biride Sabri idi. O bindirme olmasa iddaa ediyorum Hamit yan pas falan yapardı. Sabri gelince defans saçmaladı ve açık pozisyonda harika vurdu. Hamit kötüydü bugün maç eksiği olduğu apaçık belli idi.

Bundesliga'yı takip etmem ama bildiğim kadarıyla oynamıyor Hamit pek München'de.Formsuzluğu ondandır senin de dediğin gibi.Ama gol vuruşu çok güzeldi izlenmeye değerdi.

Marko-Emre-Hamit

Orta sahamız bu üçlü ile çok ağırlaşıyor. Sanki 3 ön libero ile oynuyoruz gibi. Bence Emre-Marko ikilisi bile yeterlidir, ön libero olarak.

Enteresan bir görüntü vardı maçta. Savunma 4 lüsü bizden kaleci Fener'li.

Anlaşıldıki yeni dönemde hücum futbolu oynayacağız.Ama henüz organize bir takım değiliz.Bu arada maçtan önce ''Bu çıkardığı 11 çok zayıf heralde 4-4-1-2 gibi birşey oynayacağız'' diyen Sergen'e selam olsun diyorum.Beşiktaşlı oyuncu olmaması o kadar zoruna gittiki kaleciyi bile dizilişe dahil etti.:D

Marko-Emre-Hamit

Orta sahamız bu üçlü ile çok ağırlaşıyor. Sanki 3 ön libero ile oynuyoruz gibi. Bence Emre-Marko ikilisi bile yeterlidir, ön libero olarak.

3 defansif orta saha değil, 1 defansif, 2 tane çift yönlü orta saha oluyor.

...............Marco

.......Hamit.............Emre

Örneği;

............Sergio

...Xavi...............İniesta

..........Song

...Diaby.......Fabregas

gibi.

Bu Honduras'ın DK'ye gitmesi bizim gidememiz çok kahredici bir şey.

Kötülemek için söylemiyorum. Gayet objektif yazıyorum. Bu emre beleşoğlu iyi ki bizde yok. Eğer ki hazırlık maçı olmasa ilk yarıda 2 sarıdan kırmızıyı yemişti. Acayip top kaybı yapıyor. Süper ötesi kasap Hücumlara destek vermiyor. Bir kere kanatlara indi sadece.

altına imzamı atarım;)

Üst Alt