Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | Maç Sonucu | 26 Mayıs

Bulgaristan hollandayı yenmiş.Ciddiyet farkı mı oluyor bu şimdi

bekir son golde zıplamadı bile

bide pis pis sırıtıyor

Birakin hoca denesin herkesi kiminle oluyor olmuyor gorsun millet.Sonra gercekler maclar basladiginda onu niye aldin bunu niye aldin davasi yapilmasin , eldekilerin ne halt oldugu gozuksun bu maclarda.

Nebicim surati var su Bekir'in aga. Bundan'da futbolcu oldu ya, vay Türkiyemizin haline.

Onur Kıvrak

Hamit Altintop - Ömer Toprak - Semih Kaya - Hakan Balta

Emre B.

Gökhan Töre - Selçuk Inan - Nuri Sahin - Olcan Adın

Burak Yilmaz​

Birakin hoca denesin herkesi kiminle oluyor olmuyor gorsun millet.Sonra gercekler maclar basladiginda onu niye aldin bunu niye aldin davasi yapilmasin , eldekilerin ne halt oldugu gozuksun bu maclarda.

ehehehehe, valla çok enteresan bir yaklasim olmus, pozitif olmak da birsey tabi :D

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-3 Finlandiya | 2.Y | TRT 3 Spor & Lig TV | 26 Mayıs

bekir 28yasındaymış

28 yaşına kadar seçilmemiş şimdimi seçiliyor

Yalnız iki maçtada sezonun MVPsi en iyi Türk oyuncu denilen Selçuk İnan ilk 11 başlamadı. İlginç...

Savunmamız kötü. Gürcistan maçında da kötüydü. Orda bir ideal savunma hattı yakalamamız gerek.

Hücum tarafı ilk yarıda iyiydi. İkinci yarıda Arda yorulunca hücum gücümüz de düştü.

Kalitesiz adamlarla milli mac oynayip ve kaybetmek sinir ediyor..

hasan ali çok kabılıyetsız...sadece sabrı gıbı kosmasını bılıyor ama bır adam gecme ve orta acma yok...gökhan töreyi fazla ızlemedım ama bu halı rezıl, hep kendıne oynuyor..inşallah Hamiti alırız, adamın topla oynayısı bıle kalıtelı oyuncu oldugunu bellı edıyor..Töreyi tek macla yargılamak ıstemıyorum ama 5 mılyon euro cok para bence..
İki maçtır özellikle bu Töre'yi seyretmeye çalıştım ama bu elemanda bir numara göremedim.Hazirlik maçı diye olabilir.Çok begenen arkadaşların bir bildikleri vardır herhalde.

Seviniyorum bu sonuçlara.

Umarım ülkenin %90'nına sıçramış Fener sempatizanlığı Abdullah Hoca'ya yansımamıştır.

Gerçekleri görür de.

Irkçı Emre'yi,lesh performans sergileyen Caner'i,Bekir'i çağırmaz umarım.

Volkan'ı çağırsın ona lafımız yok. :ka21:

Rakibi hiç iyi karşılayamıyoruz. Çok dağınık halde saçma sapan pozisyon hataları..

Yine de fena gitmiyoruz. Abdullah hoca üstesinden gelecektir. Bu arada Cenk böyle giderse durduğu yerde sayar, belki daha da gerilere gider.

bu hasan ali kaldırımı bizim takıma kim transfer olsun diyodu yeminle hakan balta bu hasan aliden 5 gömlek daha iyi 5 6 maçını izledim adamın artık emin oldum hiç çalım kabiliyeti yok orta açma yok gelmesin bu adam bize

Üst Alt