Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu

Burakın artık oynamaması lazım milli takımda.kaleci ile karşı karşıya kalınca cook büyük bir amatörce toplara vuramıyor veya kaybediyor.geçen sene bu nasıl 20 gol atmış anlayamadım.

Rıdvan:Fenerli olarak içim yanıyor

Yanıyom Fatma :D

[video=youtube;t3Tt7zUYOkE]https://www.youtube.com/watch?v=t3Tt7zUYOkE[/video]

Arda'da öyledir normalde 66 Numara Arda tabi eğer fiziki ve kafa olarak kendini toplarsa iş yapar A.Madrid'de ;)

#66 Arda oyleydi ama #10 Arda takimin el freniydi bazen birden hizlanmiyordu hizlansa bile hemen topa basip sag sola donuyordu.

Gokhan Tore seneye buyuk kulplerde izleriz artik

gökhanı ben çok beğendim.bundesligadaki hamburg maçlarını mümkünse kaçırmıcam gökhan töre için izlicem.iyi bi kumaş var bunda ve daha 92 li bu kardeşimiz

fener düşecek.şike yaptı çünkü. her türlü düşer. ama bunun belirtileri yarın sabahdan itibaren görülür. niang satılabilir,lugano öyle,eeeeeee?fener hani şampiyonlar liginde oynuycaktı ?en iyi oyuncuları gidiyo :eek:

Gökhan Töre iyi oyuncu çok da yetenekli, Hamburg'a bu yaz 1.3 milyon euroya transfer oldu.

Chelse yeteneğine güvenerek almıştı ama istediği verimi alamadı anlaşılan. Ne kadar çok teknik, çabuk ve dikine oynayan bir oyuncu olsa da bencilliği ve konsantrasyon sorunu onun için eksi bir yön. Bugün izlediğim kadarıyla bu sorunlarını yavaş yavaş aştığını söyleyebilirim.

Bu arada Chelsea'ye gittikten sonra fiziğinde Türk oyuncularda görülmeyecek derecede yüksek bir gelişme olmuş.

nuri kazım hamit arda gökhan töre mehmet ekici topal selçuk inan

türk anaları hiç durmadan ortasaha doğurmuş maşallah bu bolluk diğer mevkilerdede olsa keşke

Üst Alt