Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching - Galatasaray | 10 Temmuz | 17.00 | Euro Futbol

yeni transferler olursa izlerim yoksa mustafa sarpı gökhan zanı izlemenin mantığı yok :D

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching - Galatasaray | 10 Temmuz | 17.00 | Euro Futbol

Yarin insallah Elmanderi izliyebilcez panpalar :)

Arkadaslar Aydin fena oynamadiki, Bence yuzde yuz bunlaar gonderilecek

Caglar

Batdal(Belki Kiralik)

Musa(Kiralik)

Zan

Sarp

Serkan(Kiralik)

Anil(Kiralik)

Sen galatasarayı takıp etmiyosun galiba :)

Birincisi Gökhan zan ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladık,gönderilmesi mumkün değil.

ikincisi formda bir çağlar türkiyenin en iyi sol bekidir bana göre.Keza milli takımada terim çağırmıştı yani onunda gönderilme ihtimali sıfıra yakın.

Diğer oyuncular konusunda bende gidebilecekler kanatindeyim ama bu iki oyuncular kesin kalıyor..

Aykut

Sabri-Ujfalusi-Servet-Hakan

Kazım-Selçuk-Culio-Arda

Elmander-Baros

Bu 11'le çıkarsak çift haneli gol sayılarına ulaşırız panpişler.

Bu maç D-Smart kullanıcıları içi Euro Futbol şifresiz olacak değil mi?

Sen galatasarayı takıp etmiyosun galiba :)

Birincisi Gökhan zan ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladık,gönderilmesi mumkün değil.

ikincisi formda bir çağlar türkiyenin en iyi sol bekidir bana göre.Keza milli takımada terim çağırmıştı yani onunda gönderilme ihtimali sıfıra yakın.

Diğer oyuncular konusunda bende gidebilecekler kanatindeyim ama bu iki oyuncular kesin kalıyor..

çağlar konusuna kesinlikle katılıyorum

Birakin Sabriyi koy bi Semih koy bi Ujfalusi sag beke...al sana defans.

SpVgg Unterhaching – Galatasaray

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, yeni sezon çalışmaları kapsamındaki ikinci hazırlık maçında Almanya’nın SpVgg Unterhaching takımıyla karşılaşacak. Unterhaching’in evi Generali Sportpark’taki mücadele, 10 Temmuz Pazar günü, TSİ 18.00’da başlayacak.

Maç: SpVgg Unterhaching – Galatasaray

Yer: Generali Sportpark

Tarih: 10.07.2011 Saat: 18.00

Yayın: EuroFutbol (D Smart)

İnternet: Galatasaray SK | Resmi İnternet Sitesi - www.galatasaray.org

Karşılaşma öncesinde iki takım hakkındaki son bilgiler şu şekilde:

Galatasaray

Yeni sezon çalışmalarını Avusturya’nın Wörgl kentinde sürdüren Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, ilk hazırlık maçında Almanya’dan Türkiyemspor Berlin ile karşılaştı. Maça Ufuk Ceylan, Serkan Kurtuluş, Gökhan Zan, Semih Kaya, Çağlar Birinci, Serdar Eylik, Mustafa Sarp, Musa Çağıran, Okan Derici, Mehmet Batdal ve Anıl Dilaver ile başlayan takımımız, Serkan Kurtuluş ve Okan Derici’nin golleriyle sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Avusturya’daki kamp çalışmaları boyunca 12 antrenman yapan Galatasaray, ikinci dönem kampını Almanya’da yapacak. Hazırlık maçlarının programı da belirlenen takımımız, 20 Temmuz Çarşamba günü, Ostenal Arena’da, TSİ 20.00’da Hollanda Twente ekibiyle karşı karşıya gelecek. Almanya kampındaki ikinci hazırlık maçı, 24 Temmuz Pazar, Bochum’da, TSİ 19.30’da İtalya’nın Inter takımıyla olacak. Daha sonra İstanbul’a dönecek olan Galatasaray, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da İngiltere’nin dev ekibi Liverpool’u konuk edecek. Karşılaşma, 28 Temmuz Perşembe, saat 21.00’da başlayacak.

SpVgg Unterhaching

Ocak 1925’te kurulan SpVgg Unterhaching, Almanya futbolundaki en etkin rolünü 1999 ila 2001 yılları arasında oynadı. 1999 senesinde II. Bundesliga’dan I. Bundesliga’ya çıkan Unterhaching, ilk sezonunda başarılı bir performans sergileyerek ligi puan sıralamasının 10. basamağında tamamladı. Lacivert-kırmızılı takım, o sezonun son haftasına üç puan önde giren Leverkusen’i 2-0 yenerek komşu Bayern Münih’i averajla şampiyon yapmıştı.

SpVgg Unterhaching, I. Bundesliga’daki ikinci sezonunda da benzer son hafta öyküsünde kahraman oldu. Bayern Münih, son hafta Hamburg deplasmanına çıkıyordu. Unterhaching ise Bayern’in şampiyonluktaki rakibi Schalke’yi evinde ağırlayacaktı. Önce 2-0, ardından 3-2’yi yakalayan ev sahibi, maçı 5-3 kaybetse de, Bayern Münih’in son saniyede Patrik Andersson’un beraberlik golü, Bavyera ekibini şampiyonluğa taşıyordu. Unterhaching ise bir alt ligde mücadele edecekti. O günden sonra en üst seviyede oynayamayan Almanya takımı, 2010-11 sezonunda 20 takımlı 3. Lig’de yer aldı. Ve sezonu 14. sırada tamamladı.

Oyuncularımızdan Ceyhun Gülselam, 1995 ila 2003 yılları arasında Bayern Münih altyapısında oynadıktan sonra, 2003 senesinde Unterhaching takımına transfer olmuştu. Milli oyuncu, 2006-07 ve 2007-08 sezonunda takımıyla profesyonel düzeyde yer almıştı.

Türkiyem spor kadrosu çıkar yine sahaya

GSTV verir diye bekliyordum ben ama :(

bu arada maç d-smart'ın sitesinde 18:00 olarak gözüküyor.

Maç yerel saat ile 17.00'de Türkiye Saati ile 18.00'de sanırım.

sözleşme gereği hazırlık maçları ve ön eleme maçlarını d-smart 2007 ve 2008 yılında üye olmuş kullanıcılarına açmak zorunda

ayrıca ben 2008 üyesiyim ve trabzon'un hazırlık maçı maç saatinde açıldı
Bak bundan benim haberim yoktu şifreli diye hiç açmıyordum bende:( Bilgi için teşekkürler

Üst Alt