Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching - Galatasaray | 10 Temmuz | 18.00 | Euro Futbol

Yedek kadro mu, AS kadroya yakin bir kadro mu beyler, bilgisi olan var mi ? Elmander'i, Selçuk'u falan seyredelim:)

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching - Galatasaray | 10 Temmuz | 18.00 | Euro Futbol

Ya beyler mac 15 dakika sonra mi basliyor?

Yedek kadro mu, AS kadroya yakin bir kadro mu beyler, bilgisi olan var mi ? Elmander'i, Selçuk'u falan seyredelim:)
Yedek çıkar. Terim son durumların görmek istiyor. Gidecek oyuncuların bazıları bu maçtan sonra belli olur. Twente,İnter,Liverpool bu maçları merakla bekliyorum.

Bu maçtaki performansada çok aldanmamak lazım.

gidicileri son defa görmek isteyeceği maç olacak hatta davala bu maçtan sonra da bir maç ayarlamaya çalışıyoruz diyordu o olmazsa bu son maç olur bu hafta içide yaprak dökümü başlar (inş)

Bende EURO futbol yok ben nasıl izlicem maçı?

geçen maç gibi galatasaray offical facebook sayfasından izleyebilirmiyiz acaba. türkiyem spor maçını orda izlemiştim ben

Üst Alt