Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor

Bu kadro ile sezona başlamayı düşünürsek işimiz çok ama çok zor.

Avrupa için de demiyorum bunu ayrıca.

Kadro derinliği inanılmaz yetersiz. Geçen yıl zaten yetersizdi şimdi bide bir kaç oyuncu ayrıldı takımdan üstelik.

İnşallah bu kadro yeterli diye ego patlaması yaşamaz hocam ve yönetim

Yap şovunu aslanım.

sofianefeghouli-valencia-sevinc-640B.jpg

Şu Mariano ile Serdar daha adam akıllı maç oynamadı. Bu sene erken başladılar.. Carole ile Selçuğu oynatmak gereksiz bence

Geçen sezonun şampiyon takımına ''umutlansak'' gibi bir kelimeyi nasıl kullanıyorsun aklım almıyor.Belki transfer yapamadık.Ancak rakiplerimizde aynı durumda hatta hazır oyuncularınıda kaybettiler.Örnek:Atiba.En kötü şampiyonlar liginde 3. oluruz.Ligdede şampiyon oluruz yine.
Umutlansak tabirini isim performansı anlamında söyledim renkdaş örneğin Feghouli sezon öncesi ne durumda ...Takımımızdan umudumuz tabi ki de var şampiyonluk için net favoriyiz özellikle 2-3 akıllı transfer hamlesiyle daha da güçlü hale geliriz...

Celil gibi gençleri bu tarz temposu yüksek maçlarda nasıl performans göstereceğini izlesek iyi olabilirdi asıl sıkıntı forvet mevkisi için elimizde hiçbir alternatif dahi yok stoper, orta saha, forvet mevkilerine en az 1 transfer şartken elimizde 2 yabancı kontenjanı var umarım bir an önce bunun bir çözüm yolunu buluruz özellikle CL, Lig ve kupa'da Gomis'in oynamayacağı maçlarda Eren'le tüm sezon bitmez. Orta saha desek daha ilk 11 adam bulamıyoruz 3 kulvarı götürecek rotasyon yok bari gençleri kazanalım.

Bu Selçuk ısrarından anlayabiliriz ki 8 numara da bu sene baya sıkıntılı geçecek hoca şartları zorlamaya çalışıyor tutarsa yerli 8 numara alınmaz

Üst Alt