Hazırlık Maçı | White Star Bruxelles 0-1 Galatasaray | MS | - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | White Star Bruxelles 0-1 Galatasaray | MS |

Herkes buraka yükleniyor ama enaz hata onda.

Bu tür olaylar ilede full kaybediyorsun oyuncuyu.

Olan bize oluyor. Daha önce yapsaydın bu tepkileri ya. Son saniyede gel alternativ bul ve burakı sata bil

Buraki geldigi gun elestirenler var, mesela ben. Ne son dakikasi, adam GS'da oynayacak kalite ve yetenek yok. Ne son dakikasi.

Tekrar soyluyorum olcan trabzondaki gibi performans sergileyemez Trabzonda kendi basina oynadigi icin iyi gorunuyordu
Sanki Olcan geldi 10 lig maçına çıktı da hiçbir varlık gösteremedi. Atletico maçından sonra Olcan'ı Robben ilan edenlerden farkın yok. Hele bi dur. Belki cidden fiyasko transfer olur da sende burda ego şişirirsin ama daha lig başlamamış bu ne heyecan. Diyorum ki DAHA LİG BAŞLAMADI.

Anlaşılmadıysa tekrar altını çiziyorum çünkü bu nokta önemli. Daha lig başlamadı. Bu adam herhangi bir resmi maça çıkmadı.

Herkes buraka yükleniyor ama enaz hata onda.

Bu tür olaylar ilede full kaybediyorsun oyuncuyu.

Olan bize oluyor. Daha önce yapsaydın bu tepkileri ya. Son saniyede gel alternativ bul ve burakı sata bil

bu taraftar daha ne yapsın burak ı istemediğini belli etmek için geçen yıl kaç defa yine aynı gerginlik oldu. illa toplu halde küfür mü etsinler. sonra yine taraftar haksız olsun.

6pas icinden de atamiyo ki burak'in 6pas icinden kac tane gol kacirdigini da gosterirdim de ligtv goruntusu yasak iste :D

Yok yani, surekli gozumuze sokulan o meshur gol istatistikleri var ya. O gollerin 70% 6-pas ve tek vurus/bos kale golleri. Duzeltip gol atacak yetenegi yok. Yaptiklari da o kadar az ki, tesaduf kategorisine giriyor. Daha topu kontrol edemiyor adam.

Ciddi misin trollemeye mi calisiyosun forumu!? Gecen sene dayandik ama bu sene yine boyle gitmez. Bi futbolcu geldigi gunden beri daha da kotuye gidiyorsa taraftarin tepkisi burda haklidir. Ustune bi de maasina zam yapildi daha da calismasi gerekiyor ama o yine ayni sekilde devam ediyor. Su burak yerinde necati olsa burak'i aramayiz. O kadar da net soyluyorum.

Trollemekle falan alakası yok bugüne has bi şey değil iyi oynadığı maçtaki tek hatasında bile yerin dibine sokuldu bu eleştiri değil linç konu hakkında farklı bişey soylendiği zaman git başka takım tut deniyor sözleşme konusunda haklısın sadece Burak değil imzalanan bütün sözleşmeler rezalet

---------------------Soldado-------------------------

Olcan------------Sneijder---------------Bruma

-----------Selcuk-----------Melo------------------

Balta------Toprak-------Kaya---------Sarı

------------------Musleara-----------------------

Trollemekle falan alakası yok bugüne has bi şey değil iyi oynadığı maçtaki tek hatasında bile yerin dibine sokuldu bu eleştiri değil linç konu hakkında farklı bişey soylendiği zaman git başka takım tut deniyor sözleşme konusunda haklısın sadece Burak değil imzalanan bütün sözleşmeler rezalet

Konu zaten Burakin iyi veya kotu oyunu degil ki. Temel olarak bir yanlis var, o da Burak gibi yeteneksizin GS'da oynamasi. Takim oyununa verdigi 3 yildir zarari da ortada zaten.

Türkiye liginde rakip zaten az geliyor kendi defansına gömuluyor 2 hatta 3 forvet çıkılsa maçlara olur.bizde 1 tane bile forvet yok.bence artık telles hatta muslera bazı lig maçlarında oynamasın skorer forvet alıp maçlara forvetlerle çıkalım.

aynen öyle. türkiye liginde istersen geride ali veli mehmet i oynat önemli değil önemli olan forvet kaliten. ümit karan.necati,hakan şükür hasan kabze li zamanı hatırlayın,hücum gücünün bi takımı nasıl şampiyon yaptığını anlarsınız

bizdeki scout ekibi ne dışkıya yarar ben 2 senedir anlamadım. Soyle 5m.euro civarına en fazla bitebilecek avrupada Burak'tan daha kaliteli bir forvet yok mu.

aynen öyle. türkiye liginde istersen geride ali veli mehmet i oynat önemli değil önemli olan forvet kaliten. ümit karan.necati,hakan şükür hasan kabze li zamanı hatırlayın,hücum gücünün bi takımı nasıl şampiyon yaptığını anlarsınız

aynen katılmakla beraber anadolu takımı kendı sahasına zaten gömulmuş burak boş alan bulacak ta o topu kaleye sokacakta mucize.amrabatta ligdde boş alan bulamadıgı için başarısız oldu.bizim lig maçlarında amrabat bu yuzden iş yapmaz.burak zaten forvet falan degil.

Üst Alt