Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"

Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmal

Böyle konuşunca adamların eline kozda veriyoruz. Yüzsüz yüzsüz çıkıp tvlere Galatasaray yönetimi aynı ağızla konuşmuyor diye konuşuyorlar.

Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmal

Böyle adamlar yönetimde sonra birileri burda küfür etse ceza alır.

Mantığa bak ya.

:mad:

"Fener 'in yanında duralım, onlar gibi şike yapalım" deseymiş bari.

Semih Haznedaroğlu, Ünal Aysal yönetiminin tüm camiayı temsil etmesi için bir basamak / araçtır. Başkan başta futbol takımı olmak üzere birkaç dalda kupaları müzemize koyduktan sonra kendisine yol gösterecek ve Adnan Öztürk gibi yeni nesli yavaş yavaş kazanmaya başlayacaktır.

Bunlardan biri de Ali Sabancı olur muhtemelen. Önemli olan başarıların gelmesi.

Bu kaçıncı vukuatı bu adamın.Derhal ihraç edilmeli kulüpten.Bu ne aymazlıktır.

Derhal ihraç edilmeli

108978.jpg

Haznedarmisin nesin tepemi attirma..

Sırf hazırlık maçında cezalı oyuncu oynattık diye yapmadıkları kalmadı bu admların.Daha hala destek olalım diyen varsa lütfen istifasını verip ilişkisini kessin klüpten.Şikeye destek veren de şikecidir benim gözümde

Bu adam tüm Galatasaraylılar adına nasıl konuşabilir.Kendine saklasın hastalıklı fikirlerini.

Defol git.Sana yazabileceğim en kibar tabir bu.

Dinazor kafalılık....

Bu kafalardan kurtulmadıkça ülke olarak ileri gidemeyiz...

eğer haber yalan değilse değil oy trilyon dolar getirse yinede ihracı gerekir

böyle açıklama olmaz

derhal bıraksın

kapıcısı katil için gelip yardım istese onada yardım edecek mi semih efendi ?

umarım yalan haberdir değilse derhal kovulmalı

la senin kapıcı mı düşünecek başkan

Şenes Erzik'ten F.Bahçe'ye kötü haber!!!

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Viyana'da çarpıcı sözler sarfetti.

Şenes Erzik, şike iddialarıyla hakkında, "Fenerbahçe hakkında Türk basını yanlış bir yönlendirme içinde. Şu an için Fenerbahçe'nin durumu belli. Öncelikle şu düşünülmeli; Fenerbahçe Başkanı şu an nerede?" ifadesini kullandı.

CAS'TAN SONUÇ ÇIKMAZ

Fenerbahçe'nin CAS davası hakkında da konuşan Erzik, bu davadan da bir sonuç çıkmayacağını ifade ederek, "Louis Dupont, teklifi yüksek bir ücret karşılığında kabul etmiş. Bu dava sonrasında CAS'ın ceza vermesi gibi bir durum da söz konusu değil" ifadesini kullandı.

Fenerbahçenin durumu belli derken? :D

camiadaki adamları tanımış oluyoruz bu olaylar sayesinde.. bi çoğu adam değilmiş

Bunu diyen bir insan, şike yapmış kadar düşer benim gözümden.

Bu nasıl bir mantık ? Birisi bu adama, GALATASARAY camiasının içinde bulunduğunu hatırlatsın!

Simdi bu Semih H. yønetici ya?

Ben simdi buna: HADI LAAAN!!

desem, MYC yermiyim acaba.

Şenes Erzik'ten F.Bahçe'ye kötü haber!!!

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Viyana'da çarpıcı sözler sarfetti.

Şenes Erzik, şike iddialarıyla hakkında, "Fenerbahçe hakkında Türk basını yanlış bir yönlendirme içinde. Şu an için Fenerbahçe'nin durumu belli. Öncelikle şu düşünülmeli; Fenerbahçe Başkanı şu an nerede?" ifadesini kullandı.

CAS'TAN SONUÇ ÇIKMAZ

Fenerbahçe'nin CAS davası hakkında da konuşan Erzik, bu davadan da bir sonuç çıkmayacağını ifade ederek, "Louis Dupont, teklifi yüksek bir ücret karşılığında kabul etmiş. Bu dava sonrasında CAS'ın ceza vermesi gibi bir durum da söz konusu değil" ifadesini kullandı.

Fenerbahçenin durumu belli derken? :D

Simdi fb UEFA'yi mahkemeye verdi ya, fb kaybedecek, ve kaybedince UEFA, bunlara daha sert cezalar vermeyecekmi?

Üst Alt