GSC Scout - Hector Herrera & Brahimi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herrera sözleşme yenilemek için net 3 m euroluk bir sözleşme talep ediyormuş.

Arsenal veya Milan'a ocak ayından gitme ihtimali varmış sözleşme uzatılamazsa.

Bize kalma ihtimalleri pek yok zaten çok yüksek maaşa gelirler anca buralara. Yoksa ikisi de piyasası olan çok kaliteli iki oyuncu iyi bi yere illaki kapak atarlar.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel olurdu lakin
İkisi de bize gelmez başka teklif olmadığı müddetçe.
Bizim transfer komitesi bunların telefonuna ulaşacak kalibrede değil bi kere

Yine kendini asan istekler ve hayaller. Herrera'yi bilmem de Brahimi icin 2017 yazinda 50 milyon istiyordu Porto, ondan once Bayern de istemisti onlara da pahali bir fiyat cektiler, bu yaz da en son Wolves talip oldugunda (ki Wolves Jorge Mendes'in kulubu) £22 milyoncuk gibi indirimli bir fiyatla verebileceklerini soylediler (Jorge Mendes oldugu icin, Jorge Mendes bir cok Porto ve Benfica transferinde soz sahibi, oyuncularinin bonservislerinin bazilari da kendi elinde ya da Doyen Sports'un elinde). Kimse bu parayi vermezse Porto da satmaz, onlarin da gayet Galatasaray gibi hedefleri var. Herrera'yi da vermez, niye versin?

Ben sasiriyorum boyle basliklar gorunce. Galatasaray Porto nasil gidip Brahimi'yi Herrera'yi gidip bulduysa oyle oyuncular gidip bulacak. Dahasi artik oyle 3 milyon euro 5 milyon euro maaslar da yok, TL uzerinden, ve dovize endekslemeden.

Evet ve kendisiyle ilgilenen buyuk liglerden kulupler de var, sen belki hayatinda ilk defa Brahimi'yi izledin ama adam kac senedir CL'de dikkat ceken bir adam, buna Premier Lig kulupleri de dahil. Adam (Brahimi'den bahsediyorsak) 50m release clause'u olan oyuncu.

Oyle buyuk paralar filan da yok artik. TL ile sozlesmeler. Dolar euro da daha artacak.

Herrera takım kaptanı 5-6 yıldır Porto 'da bir orta yol bulunup takımda kalacağını düşünüyorum

Brahimi 'ye gelince Top class takımlardan Epl 'den filan teklif gelmezse adamın hiç yeni bir maceraya atılmaya niyetli olduğunu zannetmiyorum çünkü o kadar ismi piyasası var yıllardır Avrupa arenasında kendisini gösteriyor kafasında transfer yapmak olsaydı eminim ki şimdiye kadar transfer yapardı

Ama hayali bile güzel işte Belhanda-Feghouli ikilisini gönderip Herrera-Brahimi ikilisi ile yola devam etmek ...

gayet de alırız,belhanda ve feghouli giderse yer açılır.ve beleşe bu oyuncu kacırılmaz.takım yeterki zorlasın almak istesin.gelmiş 29 yasına

Zaten gayet iyi bir CL/Avrupa markasinda oynuyor (2 CL 2 UEFA kupasi, sayisiz lig kupasi). Eger ayrilirsa ve Mendes ya da onemli liglerden bir kulup devreye girerse de senin yuzune bakmaz. Zaten Mendes seneye isterse alir, istemeye devam ederse. Oyle 4-5 milyonlar teklif etme devri de gecti. Laf anlamiyorsun hayal kurmaya devam et, olmayinca gorursun. Ayni Max Meyer'de gordugun gibi.

Ayrica Belhanda ve Feghouli'yi de Araplara buyuk paralara satamazsan oyle buyuk paralara satamazsin, kaca alindiklari ortada.. Piyasa degerleri belli. O parayi da bi anda almiyorsun, gelen para da giderlere ve borclara gidiyor. Galatasaray artik zarar etmemek zorunda.

Herrara-Brahimi filan çok uçuk örnekler mesela biz fovet için M.Kruse 'nin - Kokorin 'in - Welbeck 'in peşinde olalım stoper için Cahill-Victor Ruiz-Miranda 'nın peşinde olalım orta saha için Alan Dzagoev 'in - Leroy Fer 'in peşinde olalım

Hani imkansız değil seneye Badou ve Onyekuru 'nun kiralık , İsmail-Linnes-Tarık-Donk-Selçuk-Sinan-Eren-Muğdat 'ın sözleşmeleri bitiyor Belhanda-Feghouli-Maicon gibi adamları gönderebilirsek acayip bir maaş bütçesi açılır az buçuk bonservis de elde edersek onu da kalan transferler için kullanırız

Fena mı olurdu şurdan Kokorin-Miranda 'nın transferlerini halletsek

Muslera
Mariano-Miranda-Serdar-Nagatomo
Fernando-Transfer
Transfer
-Emre-Rodrigues
Kokorin

Transfer dönemi boyunca sadece şu 2 transferle uğraşsak ? ama mevcut yönetim gider elimizde avcumuzda ne varsa M.Diagne 'ye verir onun parasını çıkarmak için de Maicon 'u satar bu sefer de stopersiz kalırız ...

Zaten gayet iyi bir CL/Avrupa markasinda oynuyor (2 CL 2 UEFA kupasi, sayisiz lig kupasi). Eger ayrilirsa ve Mendes ya da onemli liglerden bir kulup devreye girerse de senin yuzune bakmaz. Zaten Mendes seneye isterse alir, istemeye devam ederse. Oyle 4-5 milyonlar teklif etme devri de gecti. Laf anlamiyorsun hayal kurmaya devam et, olmayinca gorursun. Ayni Max Meyer'de gordugun gibi.

Ayrica Belhanda ve Feghouli'yi de Araplara buyuk paralara satamazsan oyle buyuk paralara satamazsin, kaca alindiklari ortada.. Piyasa degerleri belli. O parayi da bi anda almiyorsun, gelen para da giderlere ve borclara gidiyor. Galatasaray artik zarar etmemek zorunda.
pardon ama sen ne diyosun ?max meyer gelsin dedikte direttik mi koca yaz,bütün yaz adegbenro,syzmanski dedim.scout transferi istedik cogu arkadaşla.brahimi alinabilecek durumdaysa ugrasılır.gelmezse çokta şeyimde değil yani.feghouli oynasın ve iyi de oynasın.bundan güzeli olmaz.neyi görecekmişim ben?Allahım ya

brahimiyi bizim keko kankaları aracılığı ile kandıralım sonra ikisine de tekme vuralım

nası fikir? :cool:

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
Ben de sana Brahimi su anki haliyle alinabilecek adam degil diyorum, buyuk dusus yasamazsa. Ayrica scout transferi filan da diil, belli ki sen ilk defa kesfetmissin Brahimi'yi, yillardir goz onunde olan adam, Guardiola Bayern'deyken Bayern'e istemisti, Ancelotti zamaninda istediler olmadi cok para istedi Porto. Yeni adam diil yani 28 yasinda. Kimse istemezse para da varsa olur. Hedef olmaz. Ayrca bahsettigin oyuncular da olmadi, cogu da ulke markasinin dusuk olmasindan olmuyor zaten. Avrupa'da ne yaparsan yap Shakhtar gibi CSKA gibi belli bir ulke dezavantajina sahipsin. Ne kadar Avrupa'da oynasan da Turkiye'de oynuyorsun, cok uc ekstrem durumlar haric issiz gucsuz takimi gidiyor Turkiye'ye. Fener de Jack Wilshere'i alabilecegini zannetti parayla ama adam West Ham'i tercih etti.

Tamam, Brahimi ingiliz diil, ama bos olmasi lazim. Keske olsa ama oyle futbol manager kafasiyla kesin aliriz filan diil. Cok pahali herif. Gozde de bi herifti bu seneye kadar hep. Scout transferi yapacaksin, mesela o. Brahimi gibi adami Porto'dan once kesfedip alacaksin, Rodriguez gibi. Bak pasalar gibi oynuyor herif. Bu adamdan iyi para da kazanir kulup gider baska adam bulur bunun gibi.

Üst Alt