Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bordeaux'un Tangocusu Konuştu

Bizde çok büyük konusuyoruz bence,elenince kötü olur bizim için.bence fazla gaza gelmeyin.işimiz mucizelere bağlı.

Bellion:''Bu Maç Bir Final''

Galatasaray'ın yarın (Perşembe) UEFA Kupası 3. tur rövanş maçında karşılaşacağı Bordeaux'nun forvet oyuncusu David Bellion karşılaşma öncesinde açıklamalar yaptı.

Kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Bellion, "Galatasaray'ın, ligde kendi sahasında aldığı 5-2'lik mağlubiyetten sonra oldukça sıcak bir maç olacak. Yeniden toparlanmaları lazım. Birçok sakat oyuncuları da var. Bunlardan biri, defans planlarının önemli bir parçası olan Servet. Bu maçı bir final olarak görüyoruz ve öyle. Gollü beraberlikte bile tur atlayan taraf biz olacağız. Mutlaka kazanan olmak istiyoruz" diyerek takımdaki futbolcular olarak bu maçta oynamak için sabırsızlandıklarının altını çizdi.

David Bellion, "Daha önce Türkiye'de Fenerbahçe'ye karşı, Avrupa Kupası maçında oynamıştım ve yine çok sıcak, inaılmaz bir atmosfer vardı. Seyirciler, rakibi büyük bir baskı altına alıyorlar. Bordeaux'nun futbol stili ile Türk taraftarları daha sakin bir hale getireceğiz. " ifadelerini kullanırken Türk futbolcuların kendi saha ve seyircileri önünde oynadıkları maçlarda, kapasitelerini üstüne çıktıklarını vurgulayarak dikkatli olmaları gerektiğini de belirtti.

Cevap: Bellion:''Bu Maç Bir Final''

Servetsiz bir defans ile gol yemememiz kaçınılmaz..gollü beraberlikte onlara yetiyor ise.erkenden 2 gol bulmalıyız..

Ben taraftarı daha sakın bir hale getiren futbol oynamanızı tavsiye etmiyorum :eek:

Biz biraz normal degiliz :D

turu gecersek tabiki hepimiz seviniriz. ama hepimizin daha cok istedigi butun oyuncularin sonuna kadar mucadele etmeleri her top icin savasmalari. bunu yaptiklari vakit turu gecmesek bile gereginden fazla sikayetci olmayiz.

yeterki savassinlar!

İnşAllah geçeriz " 1-0 olsun bizim olsun " fark, mark mücadele falan yalan turu bir şekilde geçelim o bana yeter.İster hakem hatasıyla isterse son dk. golüyle..

Cevap: Bordeaux Kadrosu Belli Oldu! (Gourcuff yok)

bence iyi bir gelisme.ama biz kendimize bakarsak,o oynamiyor diye bordoyu kücümsemezsek,hayrimiza olur diyorum.

Bizim oyuncular aynı kafada oynamaya devam ederlerse hangi kadroyla çıksalar yine yenerler bizi.Herşey oyuncuların kendilerine gelmelerine bağlı biraz da hocamıza.Düşünmek istemiyorum ancak kazanamazsak bu sene bizim için biter.

Kendi evlerinde Gourcuff oynadı da ne oldu?Gourcuff değil kralı gelsin...

arkadaşlar bu ma. arda nın maçı olcak öyle hissediyorum.Bizi ilgilendirmez gourcuff falan ama tabikide bordeaux için önemli bi eksik

Bu maçın erken bir final olması için rakibimizin en az bizim kapastemizde olması gerekir.

Cevap: Bordeaux Kadrosu Belli Oldu!

Ben en çok LINCOLN ün Skibbenin gidişinden sonra nasıl bir psikoza gireceğini düşünüyorum.

BU akşam göreceğiz bakalım.

Ben maçı kazanacağımza inanıyorum

Cevap: Bordeaux Kadrosu Belli Oldu!

Bende kazanacagimiza inaniyorum.

Haydi Aslanlar....Haydi buyuk Kaptan...En buyuk GALATASARAY diye duselim sokaklara .

Allahim yardimcimiz ol.

Bugün oyunu kim daha fazla isterse o kazanacak artık futbolcuların hiçbir affı özrü sayılmaz çıkıp kazanacaklar yeter artık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt