Hell Değil, İyi Gün Taraftarı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Cevap: Hell Degil, Iyi Gün Taraftari.....!!!!!

bugün ilkdefa arenaya gittim.muhteşem bi stad olmuş.kale arkalarının dolulugu fena değildi.maraton tribünlerinin üst katları full dolu ama alt katlar boş. sanırım orasının biletleri çok pahalı tutuyor yönetim.eğer ucuz olsa eminim dolar oralarıda

Adnan Polat'ın klüpteki ömrünün uzamasına vesile olan her olaya üzlürüm tabi ki

27. hafta ekran basinda En buyuk fener diye bagirirsin o zaman. Cunku o maci kazanirsak Adnan Polat'in kulupteki omru bir hayli uzayabilir.

Bir mucize sampiyonlar ligine gitsek ona da uzulursun..

Arkadas, sen iyi gun taraftari falan degilsin.. Cunku iyi gun taraftari olman icin ilk basta taraftar olman gerekiyor.

bugün ilkdefa arenaya gittim.muhteşem bi stad olmuş.kale arkalarının dolulugu fena değildi.maraton tribünlerinin üst katları full dolu ama alt katlar boş. sanırım orasının biletleri çok pahalı tutuyor yönetim.eğer ucuz olsa eminim dolar oralarıda

Herşeyin özeti aslında bu arkadaşımızın söyledikleri.

Cevap: Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Bunun iyi günle kötü günle pek alakası yok bana kalırsa.Herkesin cebinde milyarları yokki bu sezon tarihinin en kötü günlerini geçiren Galatasaray'ı izlemeye gitsin.Dört kişilik bir ailenin açlık sınırı 870 TL askeri ücretle geçinmeye çalışan bir ailede kim gidebilir bu maçı izlemeye? Hadi diyelimki gitti sence memnun kalırmı sahadaki futbolculardan ? sahadaki oyundan ? kenardaki hocadan ? Yurt dışındaki imkanlarla Türkiyedeki imkanlar bir değil.Ordaki insanlar eğlence unsuru olarak gidiyorlar maçlara bir nevi sinema gibi tiyatro gibi.

Benim evimde Lig Tv bağlı olmasına rağmen izlemek zevk vermiyor takımı çünkü beni heyecanlandırıcak bir oyuncu yada tatmin edicek bir futbol yok ortada

Sana göre benimki iyi gün taraftarlığıdır.Bana görede tepkimi ortaya koymaktır

Adnan Polat gitsin diye, Galatasaray'ın kaybetmesini isteyen varsa, kendisine diyecek kelime bulamıyorum. Ankara'da şunu söylüyorum kendi kendime; neden orada değilim, keşke orada olabilseydim diye. Kişilerin peşinde değil, armanın peşindeyiz.

27. hafta ekran basinda En buyuk fener diye bagirirsin o zaman. Cunku o maci kazanirsak Adnan Polat'in kulupteki omru bir hayli uzayabilir.

Bir mucize sampiyonlar ligine gitsek ona da uzulursun..

Arkadas, sen iyi gun taraftari falan degilsin.. Cunku iyi gun taraftari olman icin ilk basta taraftar olman gerekiyor.

Yok Fener'den A.Polat'tan nefret ettiğimden daha çok nefret ederim.

Ama sırf feneri yendik diye klüpte ömrü uzuyorsa bu adamın, bu düşüncede olanlara Allah akıl fikir versin.

Zaten CL'yi unuttuk A.Polat sağolsun.Ki bu sezon da imkansız zaten.Boşuna olmayacak duaya amin demeyelim.

Haddine olmayan konulara da yorum yapmazsan sevinirim.

Adnan Polat gitsin diye, Galatasaray'ın kaybetmesini isteyen varsa, kendisine diyecek kelime bulamıyorum. Ankara'da şunu söylüyorum kendi kendime; neden orada değilim, keşke orada olabilseydim diye. Kişilerin peşinde değil, armanın peşindeyiz.

Doğru. Ama bir taraftar olarak benimde farklı bir mazeretim var. Açılışa gittim ve 1 hafta yatak döşek sinüzit oldum soğuktan. O bölgenin anormal bir soğuğu var. Isıtıcı sistemi mutlaka kurulmalı. Benimle aynı mazereti paylaşan birçok kişi bu mevsimde gitmez oraya.

Bu basligi acan arkadasi siddetle kiniyorum.

Benim gibi bu arkadasi kinamak isteyenler "begen" tusuna bassinlar.

Galatasaray'ın hayrına olacaksa neden olmasın ?

Taraftar haklıdır.90 dk işkence için stada gidilmez.Destek mestek safsatalarını geçiniz.

Doğru. Ama bir taraftar olarak benimde farklı bir mazeretim var. Açılışa gittim ve 1 hafta yatak döşek sinüzit oldum soğuktan. O bölgenin anormal bir soğuğu var. Isıtıcı sistemi mutlaka kurulmalı. Benimle aynı mazereti paylaşan birçok kişi bu mevsimde gitmez oraya.

Semih, sağlık farklı bir şey, ona karışamam. Hasta hasta gitsen, zaten verimli olamazsın orada. Acil şifalar dilerim.

Artı Türkiye'ye göre fiyatlar inanılmaz uçuk. Avrupa'nın bile üzerinde fiyatlar. Sanki futbol oynanıyormuş gibi bir de 200 lira para istiyorlar düzgün yerlere. Benim cebimde para olmasına rağmen gidip 150-200 liraya adam gibi yerden maç izlemem . Fiyatları düzeltsinler önce kimse enayi değil. Futbol gönül işiyse vs. bu fiyatlar çok saçma. Yok gönül işi değil eğlence sektörünün bir parçasıysa adam gibi takım koyarlar bedeli neyse isterler . Arsenal , Dortmund gibi takımlar başarısız olduklarında bile futbol oynadılar bizim gibi sahayı sirke çevirmediler.

Tunç arkadaşta haklı. Bilet fiyatlarında indirim olması gerekir gerçekten çok pahalı bilet fiyatları Türkiyede. Bilet fiyatlarında İtalya ile yarışıyoruz İtalyada da çok pahalıdır mesela biletler stadların durumu ortada işte yüzde 25 i doluyor ordada. Bilet fiyatları bi %30 %40 inse eminim kulüp daha çok karlı çıkar bu işten stad dolur ozaman.

Vay be, neler duyuyoruz!! Göztepe taraftarı, takımları amatör kümeye düştü, 6000 kişi maça gittiler. Demek ki işkence çekmeye gitmişler :) Çok samimi söylüyorum, asla onlar kadar bağlı değiliz.

Boşverin iyi oldu stadın boş kalması. Keita bile bu stada en az tek başına 10 bin kişi getirirdi bu gelenlerden hariç. Takımda heyecan yaratacak, olmadık işler yapıp taraftarı hop oturtup hop kaldıracak bir futbolcu yok ki. Hagi'nin fantazilerini izlemeye mi gelecek millet :D Neremle güleyim?

Üst Alt