Henry Onyekuru, Galatasaray'da Kalmak İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru, Galatasaray'da Kalmak İstiyor

Aslında biraz aklı başında olsa bu ligde Bruma 'dan Rodrigues 'den filan çok daha fazla iş yapardı. Onlara bakarak topsuz oyunda, gole yakınlık olarak ve gol vuruşu olarak çok daha iyi ilk geldiği haftalarda takım oyununa çok yatkın gibiydi pas becerisi vardı ama ne olduysa çok çirkin aşırı bireysel bir oyun oynamaya başladı

Mesela adamın 90 dakika gerçek mevkisi olan sol kanat/forvet gibi oynadığında 8 maçta 9 golü var adamın muazzam bir istatistik ama bu adam kanat oyuncusu olarak oynamıyor

Forvetini beslemek gibi bir derdi yok kesinlikle
Bekini oyuna sokmasını beceremiyor
Çizgiye inip arkadaşlarına pozisyon hazırlamıyor
Verkaçlar ile savunmayı aşmayı denemiyor
Takım oyunundan bir haber
Sadece top ayağıma gelsin de tek başıma gidiyim gol atayım kıvamında oynuyor

Ama o ilk geldiği zamanki gibi takım oyunu için oynasa pas yapsa, futbolun takım olarak oynandığının farkına varsa STSL 'de durdurulamayacak bir kanat oyuncusu ...

Garry Rodrigues'in en sevdiğim yanı gol istatistiği yapma gibi bir derdi yoktu. Forveti besliyordu. Geçen seneki hücum taktigimiz Rodrigues ve Gomis ikilisi üzerine kuruluydu hatırlarsınız. Onyekuru'ya asistin de istatistikten sayıldığını söylese biri çok iyi olacak. Herkesi ben geçeyim golü ben atayım yapamazsın eğer Messi ya da Allah değilsen.

Beğendiğim bi oyuncu ama bizim kadroya uymuyo.Kiralık olduğu için her golü ben atayım diye düşünüp forvetlere pas atmıyo.Yazın Fernando-Belhanda-Mariano üçlüsünü satıp 20 milyon euro transfer bütçesi getirmeliyiz.Luyindama için 5 milyon euro daha gidecek.15 milyon euroya 2 oyuncu bonservisle 2-3 de kiralık Scout transferleriyle bizi kimse tutamaz..

Üst Alt