Henry Onyekuru'yu Arar mıyız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru'yu Arar mıyız?

Sizce yokluğunu arar miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Kendisine az sallamamisimdir ama bu sezonki sampiyonlukta payi büyüktür. Bizim futbol anlayisimiz da sistem mistem diye birsey yer almadigi icin kendisini bu sezon arayacagizdir zaman zaman.

Böyle pir pir kosan herifler bizim lig de is yapiyor, bu yüzden Bruma Garry ve son olarak Onyekuru dan sonra Emre de is yapacaktir ama Emre deki sorun sag kanat olmasi ve önünde Feghouli'nin olmasi. Bakalim hoca bu konuda nasil bir düsünce icinde, cünkü Emre yedekten ziyade bizim takimda as oynar kondisyonu falan el verirse.
Sanki sallamadigin adam var takımda

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takım iyi olursa aranmaz. Yok geçen sezonki gibi kolay pasifize edilebilen bir futbol ortaya çıkarsa, böyle kısa yoldan skor katkısı yapan adam elbette aranır...

Sevdiğim bir oyuncu, karakter bakımından herhangi bir defosuna rastlamadım. Samimi gayreti ve skor katkısı yüksek olsa da takım oyununu yükselten bir futbol oynamadı hiçbir zaman. Diğer mevkilerin yerli yerinde olduğu bir takımda yer bulabilmesi, bu oyun anlayışıyla zor görünüyor...

Bencil ve son tercihleri sıkıntı olsa da bu kadar çabuk ve kalburüstü bitirici bir adamı aramayacağımızı söylemek saçma olur. Bu tip adamlar oynadığında bek oyuncusu da çıkamıyor kolay kolay arkada boşluk bırakmamak için, sadece skor anlamında değil onun dışında da takım oyununa ve defansa yardımı iyi düzeydeydi.

Önemli 1 kayıp.

Babel teknik kapasite olarak aratmayacak hatta üstüne çıkacak bi' adam. "Pırpır" özelliğini ise Emre Mor ile kapatacağımızı düşünüyorum.​

Attığı 16 golün en az 10'unda rakibin işi bittiği fişinin çekildikten sonra açık alan bulması sonucu attı yani kilit açamazdı , asist özelliği yoktur.. Onyekuru sezonun %70'inde 2-0'lık maçları 5-0 yapar diye eleştirildi ( Son 5-6 hafta hariç ).. 1 v 1 kaldığı zaman sol atağı zayıf olduğu için rakibin solundan geçemez topu %90 sağına çekerdi ki onun bu stilini ezberlemiş oyuncular için Onyekuru kolay durdurabilir bir oyuncuydu... Tabi Fatih hoca onu hep sol açıkta oynattı ancak Monaco'da bu mevki dışında oynarsa ne katkı verir bilemem ama sol açık oynarsa orada hiçbirşey yapamaz..

Geçen sezon ligin ilk yarısında Feghouli ile birlikte Garry kızağa çekildi.. Feghouli'ye talip çıkmadı , Garry satıldı.. Bana göre arayacağımız oyuncu Garry Rodriguez'dir.. Ceza sahasından ve ceza sahası dışından şut özelliğini çok iyi geliştirmişti , kafasının uyduğu forvet oyuncusunu çok iyi besliyordu ( Gomis ) .. Sağlı sollu çok iyi çalım atabiliyordu ve biz bu adamı Fatih Terim yüzünden Fener'e kaptırdık.. Bugün Feghouli'nin formsuzluğunda Emre var.. Babel'in formsuzluğunda Garry 10 numara iş yapardı.. Yazık ettik..

Onyekuruyu aramayabiliriz.Ama bu tarz bir isimi kesinlikle ararız.
Kiralık falan kesinlikle bu tarz bir isimi almamız lazım.

Ama ısrarla yyok babel yok emre mor diyerek aramayız diyen ve ihtiyaç yok diyen taraftarın çok olması çok enteresan.

Yahu Onyekuru gibi beynini kullanamayan birinin nesini arayacağız

Hızı ile adam geçmeye çalışan topçunun biri işte başka bir numarası yok

En azından ben görmedim

ben daha geldiği ilk dönemde söyledim; bu sene keyifle izleyelim bir daha göremeyiz, çok iyi yerlere gelecek diye..

Henry müthiş gol yüzdesi olan bir isim. Sterling gibi onu yontacak teknik adama ihtiyacı var. Oyun bilgisini geliştirdiği zaman Mane,Sterling seviyesinde biri olabilir.

ben daha geldiği ilk dönemde söyledim; bu sene keyifle izleyelim bir daha göremeyiz, çok iyi yerlere gelecek diye..

Henry müthiş gol yüzdesi olan bir isim. Sterling gibi onu yontacak teknik adama ihtiyacı var. Oyun bilgisini geliştirdiği zaman Mane,Sterling seviyesinde biri olabilir.

Dar alan becerisi neredeyse hiç yok.Onyekuru bence o dediğin takımlara gidemez

Üst Alt