Hiçbir Şey İçin Geç Değil | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hiçbir Şey İçin Geç Değil

Evet liderle aramızda 9 puanlık bir fark oluştu, evet papaz büyüsüyle korunan stadtan bir kez daha mağlubiyetle döndük ama şampiyonluk için hala geç değil. daha 4 hafta önce dalga geçtiğimiz fb 8 puan farktan gelip önümüze geçti. Futbolda her şey olabiliyor. Fikstüre bakarsak önümüzde;

bursaspor(ev)
kasımpaşa(dep)
antep(ev)
osmanlı(dep)
alanya(ev)

maçları var. Osmanlı dışında her maçı kazanabiliriz pes etmeden yolumuza devam edersek. 4 G 1 B ile bence farkı büyük oranda eritiriz arada FB-BJK-Başak'ın birbirleriyle olan maçları varken.
Bu arada ilk 11 önerim:
----------------------Muslera
Linnes-------Serdar---------Hakan-------Carole
--------------Tolga-----------De jong
Poldi-----------------Josue---------------Bruma
----------------------Eren

Siz ne diyorsunuz efem ?

Son düzenleme:
11 i yazmasaysın futbolun süprizlere gebe oyun olduğuna, futbolunda hayatında hep geleceği konuşmak ve umut etmek adına mecbur olduğumuz bir döngü olduğuna, ve adımız GSARAYSA umudun her şeraitte olmak zorunda olan bir duygu olduğuna, kısacası görüşlerine yüzde 100 katılıyorum..
aynen dediğin gibi kalan 5 maçtan en kötü 4galibiyet 1 beraberlikle ayrılıp 2.devreye az bir puan farkıyla 2.yada 3.gireceğimizi tahmin+umut+analiz+öngörüyorum..
beni asıl düşündüren devre arası yapılması elzem hamleler bu iyi bitiriş sonrası yapılmayabilir ve biz yine zorlu maçlarda patlayabiliriz..
bir stoper bir santrafor ve "gerçek " bir yarışmacı teknik adam..
ben futbolun başında olsam rikelink hoca 5 maçı da kazanıp 15 puan kazandırıp iyi yerde bitirse bile o akşam güzel bir teşekkürle yolları ayırırdım..
bu adamda kurt hocalarla yarışabilecek hiçbir özellik yok..

Sneijderin kurban bellenip macta oldugunu anlayamadigimiz podolski ve josue ile kurulan kadro ne bileyim.
Yokken ataga cikamiyoruz anlayin artik.

Kuracaksaniz 4-3-3 kurun

Orta sahaya kadar katiliyorum. ----tolga---jong---sneijder
Yasin----------Eren---------Bruma
Orta uclu topu aldiginda direkt defans arkasina kosan yasin veya brumayi gormeli surekli bunu yapmaliyiz. Eren defansi karistiracak biz bruma ve yasinle yardiracagiz. Kadrodan verim almak istiyorsak bunu yapmaliyiz. Boylece ne kanatlar ne de orta saha anlamsiz yere yorulmayacak. Orta sahaya kadar top dolandirip yerlesmis rakiple bogusarak surekli kontra yiyen bir takimin pili 60ta biter.
Top cevirme tamam guzel bugun napoliden tut barcelonaya kadar bu mentalite isliyor. Cinde kaldigi surecte replika urun olusturma ogrenmis hoca sanirim. Mentalitenin sadece topu cevirme kismini alabilmis gerisi yok.

Kardesim yok artik hadi herkes yurusun sonuca ulasalim. Varsa cin 2. Liginde falan anca vardir birde Mls'de falan. Hic bir seyi tam yapamayip cadi avina cikiyoruz surekli.

O top defanstan 5saniyede orta sahayi gececek kanatlara hizlica gidrcek.

11tane umut yaratip oyun oynamaya calisiyoruz resmen.

Son düzenleme:
Poldi artık kanat oynayamaz çok yavaş çift forvete dönüp Linnes'i falan da bekte kullanırsa iyi oyun seyrederiz.Bursa maçıyla belli olur zaten durumumuz.

Sneijderin kurban bellenip macta oldugunu anlayamadigimiz podolski ve josue ile kurulan kadro ne bileyim.
Yokken ataga cikamiyoruz anlayin artik.

Kuracaksaniz 4-3-3 kurun

Orta sahaya kadar katiliyorum. ----tolga---jong---sneijder
Yasin----------Eren---------Bruma
Orta uclu topu aldiginda direkt defans arkasina kosan yasin veya brumayi gormeli surekli bunu yapmaliyiz. Eren defansi karistiracak biz bruma ve yasinle yardiracagiz. Kadrodan verim almak istiyorsak bunu yapmaliyiz. Boylece ne kanatlar ne de orta saha anlamsiz yere yorulmayacak. Orta sahaya kadar top dolandirip yerlesmis rakiple bogusarak surekli kontra yiyen bir takimin pili 60ta biter.
Top cevirme tamam guzel bugun napoliden tut barcelonaya kadar bu mentalite isliyor. Cinde kaldigi surecte replika urun olusturma ogrenmis hoca sanirim. Mentalitenin sadece topu cevirme kismini alabilmis gerisi yok.

Kardesim yok artik hadi herkes yurusun sonuca ulasalim. Varsa cin 2. Liginde falan anca vardir birde Mls'de falan. Hic bir seyi tam yapamayip cadi avina cikiyoruz surekli.

O top defanstan 5saniyede orta sahayi gececek kanatlara hizlica gidrcek.

11tane umut yaratip oyun oynamaya calisiyoruz resmen.

Poldi oynamayacaksa kim oynayacak ? Yasin mi gamsız Sinan mı ? yok işte bu kadroyla max bu kadar oluyor. rezilleri oynayan sabri, selçuk, sneijder'i kestim mis gibi kadro işte.

Poldi oynamayacaksa kim oynayacak ? Yasin mi gamsız Sinan mı ? yok işte bu kadroyla max bu kadar oluyor. rezilleri oynayan sabri, selçuk, sneijder'i kestim mis gibi kadro işte.
Sinan gamsiz yasin sizofren, selcuk lescuk sneijder bidon.
Podolskiden baska kim oynayacak.yuruyecek hali yok podolskinin hadi digerlerinde hirs vs goruyoruz oynamayinca cam tekemiyor hocayla dalasiyorlar. Podolskinin sulalesi rahat pozisyonda davraniyor. Forvet arkasi koyuyorsun yuruyemiyor kanat zaten zor. Forvete koyunca kayboluyor cift yazinca ereni bitiriyor.

Sakatliktan cikti ama o da digerleri gibi yoklar kervaninda. Ben burada futbolculardan cok teknik ekibe ve saglik ekibine suc buluyorum. Tesaduf olamaz her sakatliktan gelenin kilo alip ekstra yavaslamasi.

Sinan gamsiz yasin sizofren, selcuk lescuk sneijder bidon.
Podolskiden baska kim oynayacak.yuruyecek hali yok podolskinin hadi digerlerinde hirs vs goruyoruz oynamayinca cam tekemiyor hocayla dalasiyorlar. Podolskinin sulalesi rahat pozisyonda davraniyor. Forvet arkasi koyuyorsun yuruyemiyor kanat zaten zor. Forvete koyunca kayboluyor cift yazinca ereni bitiriyor.

Sakatliktan cikti ama o da digerleri gibi yoklar kervaninda. Ben burada futbolculardan cok teknik ekibe ve saglik ekibine suc buluyorum. Tesaduf olamaz her sakatliktan gelenin kilo alip ekstra yavaslamasi.

boş kalsın o zaman sağ kanat altyapıdan bir eleman vardı hazırlık maçlarından ilk 18 deydi orta saha oyuncusu. ortayı 3 leyelim sağdan zaten atak yapmıyoruz

arkadasların yazdıklarını okuyamadımda allah askına ne kazanması sahada yürüyen adamlarla ne kazanması nasıl mac izliyorsunuz

sahada koşan adam sayısı 3ü geçmiyor muslerada dahil adana denen takımı bile göt zoruyla yeniyoruz

Riekerink'le şampiyonluk hayal.

Bu altyapı sorumlusu nasıl Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan kupa almayı başardı hayret ediyorum.

Gerçi kupa kazanmak Galatasaray'ın genlerine yazılmış, Riekerink'in bir etkisi olmamıştır.

Yanlis anlamayin ama burada bu pembe gozlugu takanlar (elestirmiyorum oyle anlamayin) ornegin iddia oynamayi seven biriyse risk alip 5.5 orandan bize sampiyonluk bahsi yaparlar mi ?

Sinan adinda bir kus ucmaya baslamis beyler hadi herkes ava.

01168f6fac145d77447af008cccaad08.gif

Üst Alt