# Hikmet Karaman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hikmet Karaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Hikmet Karaman

Rijkaard'ı savunmak uğruna başka insanları küçümsemek yakışık almıyor. Hikmet Karaman da ülke çapında bir teknik direktör sonuçta. Bir çok takımda farklı tecrübeler yaşamış, eskiden de Galatasaray'da görev almış birisi. İnsanları aşağılamakta üstümüze yok.

Yıllardır söylenir durur. Türkiye'de 2 tane hoca var. Biri Fatih Terim biri Mustafa Denizli diye. Bunlar da vahiyle inmedi. Zamanında şans verdiler Galatasaray'da ve Milli takımda onlar da başarılı oldu. Hikmet Karaman'a şans verildi mi. Adam Çaykur Rizespor'la şampiyon mu olacaktı ki. Adanaspor'u mu zirveye çıkartacaktı büyük hoca olması için.

Hagi-Tugay diyorum, Fatih hocayi istemem aslinda ama bizim egosu yuksek oyuncularin azarlaya azarlaya adam etmesini isterdim acikcasi. :)

Rijkaard'ı savunmak uğruna başka insanları küçümsemek yakışık almıyor. Hikmet Karaman da ülke çapında bir teknik direktör sonuçta. Bir çok takımda farklı tecrübeler yaşamış, eskiden de Galatasaray'da görev almış birisi. İnsanları aşağılamakta üstümüze yok.

Helal olsun tek aklı başında yorum.

Bilmiyorlar ki şu anda kötüledikleri Hikmet Karaman ın takımı Frank ın başında olduğu takımdan daha iyi tp oynuyor.

Gerçeklere gözlerini kapamışlar.

Kendi insanımızı aşağılamakta üstümüze yok.

rijkaard'dan sonra hikmet karaman'ı görmek istemem.

hatta hala rijkaard'ın bu takımın başında kalmasını sonuna kadar istiyorum..

eğer hikmet karaman veya o çapta bir adam gelirse 2 maç kaybettiğinde istifa diye bağırır 3.macında küfrümü ederim. bu taraftar bunları hakketmiyor.

Hey gidi yabancı hayranları hey. Rijkaard 10 senelik kariyerinde sadece 2 sene başarılı olmuştur. O da Barcelona'nın başında. Onun dışındaki 8 yılı başarısızdır. Hikmet Karaman ise çalıştırdığı bütün takımları zor durumda almasına rağmen yükseltmiştir. Adam ilk 5'e girememiş lafı da yanlış. Kocaelispor'la girmişti ve Türkiye Kupasını kazanmıştı. Ondan başka da eli ayağı düzgün bir takım çalıştırmadı ki ilk 5'e girsin. Rijkaard'lı Galatasaray 9. sırada bu arada. Bunu da unutmayın..

Tamam Hikmet Karaman, Rijkaard'dan daha iyi bir teknik direktör.

[video=dailymotion;x7dhzf]https://www.dailymotion.com/video/x7dhzf_hikmet-karaman-arsen-wenger-fenerba_sport[/video]

Bazı taraftarlar başka bir t.direktör gelince kalitesiz yerli oyuncularımızın biranda süperman e dönüşeceğini sanması beni çok endişelendiriyor.

rijkaard dan sonra hikmen karaman mı diyenler rijkaard kaç kupa kazandırdı takıma ne verdide büyük bir iş yapmış gibi ondan sonra hikmen karamanı görmek istemem diyor ? rijkard ın fıs olduğu ortaya çıktı

1) Rıza Çalımbay

2) Güvenç Kurtar

3) Yılmaz Vural

4) Samet Aybaba

5) Giray Bulak

6) Hikmet Karaman

Bu adamlardan nefret ediyorum.

RızaYı Samet'i Mehmet Özdilek'i Bülent Uygun'u anlarım

Hikmet Karaman napmış nefret edilecek :D Adam kendi halinde ha gelmesini bende istemem ama nefret etmem

hikmet karamanı isterim kendi adıma.ama sözde müthiş ve egosuz! futbolcularımızda isterler mi acaba?bir sormak lazım.istemezlerse boşa uğraşmamak lazım.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt