Hıncal Uluç: "Oktay Mahmuti Başarılı Değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç: "Oktay Mahmuti Başarılı Değil"

Cevap: Hıncal Uluç: "Oktay Mahmuti Başarılı Değil"

gündeme gelmek için yazılmış bir yazı, tipik hıncal uluç taktiği... hiç dikkate almaya gerek yok. hatta bu yazının burda forumda olması bile gereksiz:)

ben bize salladığındada sevmiyorum başkasına salladığındada. nefret ederim senin gibi şizofrenlerden hinçal

bu adam Galatasaray ile ilgili yazi yazmasin abi hic bisey begenmiyor aziz federasyon ile ilgili güzel yazilar yaziyor ama is Galatasaraya gelince batiriyor

Git öl sessiz kuytu bir yerde, herkesten habersiz. Gözünü seviyim yap bunu.

Hıncal Uluc üstü kapalı bir yazı yazmıs. Ben kızmıyorum kendisine çünkü bahsettiği şeyleri yeterince açmamış.

Hıncal abinin herhangi bir spor dalında sevdiği bir antrenör olduğunu samıyorum :D

Antrenör kavramına karşı bence :D

Sayın Kıncal Kuluç

seni ayışığına karşı yatırır

mehtaba karşı severim

bir kere de bir şeyi beğen be

Adam gibi takım kurdu oynattı daha başarılı değil diyorsun

son zamanlardır barışçıl yazılar yazıyodu gs ın ligdeki durumundan dolayı herkes başarısı olsun istiyor. oktay mahmudinin gsa gelişi yanlıştı ama bu onu başarısız yapmaz futbolun tersine türk antrenörlerin çoğu üst düzey atrenör avrupaya giden koçların hepsi takımlarına sınıf atlattı

ya bu adam ne kadan boş ne kadan gereksiz ne kadan sacma sapan konusan bi adam ya..

tutucan bunu takımın başına hoca olarak getircen hadi tvde anlattıklarını burada uygulada görelim diyicen.. peki final macında mahmudi hoca hangi hamlesinde hata yapmış onlarıda acıklasaydı bari

Adam Türkiye'nin en iyi koçu, basketbolun Fatih Terim'i.. E yuh Hıncal Uluç.. El atmadığın bi' basket kalmıştı ona da el attın..

Hıncal'ın bence haklılık payı var. Galatasaray'ın final oynaması birazda kura şansıyla oldu. Bu takımın zaten her türlü play-off'lara kalıcagı aşıkardı. Ve Bugün ligde kadro kalitesi olarak bizden yukarıda 2 takım var Efes ve Fener ve Efesle, fener'in yarı finalde karsılasmasıyla otomatikmen kura şansıyla biz finale kaldık. Ve finalde 4-2 gibi bir seriyle sonlandı. Deplasmanda alınan bir maç var ama icerde kaybedilen 2 maç'ta var. Fener'i eleyip kupayı almak mucize olurdu belki ama o mucizeyi yaratan adam basarılıdır. Onun dısında finale cıkmamız çok üst düzey bir basarı olarak adlandırılmamlı kanımca.

Hincal dedemiz gene saçalamış.

''Galatasaray Cafe Crown ile başarılı bir sezon geçiren ve CEO olması düşünülen Oktay Mahmuti'nin başantrenör olarak göreve devam etmesi kararlaştırıldı.

Bence yapılan uyarlama doğruydu. Oktay Mahmuti, basketbol şubesinin başında olacak, takımı da Jure Zdovc çalıştıracaktı. Ancak Çek antrenörü, Ruslar kapmışlar. Yani Galatasaray yanlıştan döndü değil, adam Rusya'ya gitmiş.

Bence Oktay Mahmuti, birinci sınıf bir koç değil. Ben Oktay Mahmuti'nin bu sene 'başarılı olduğunu' kabul edenlerden değilim.

Mesela final serisinde Galatasaray kendi sahasındaki iki maçı kaybetti. Bu iki maçı da koç hatalarından verdi. Fenerbahçe, Galatasaray'dan iyi takım. Bunu inkar eden yok. Çünkü Fenerbahçe, Ülker'in A takımı... Galatasaray, Ülker'in B takımı... Ama bu demek değil ki 'B takımı, A takımını yenemez.' Yenebilir. Bu yenme fırsatını eline de geçirdi. Ama kendi sahasında, kendi seyircisi önündeki iki maçı koç hataları ile kaybetti Galatasaray.

Ama Türkiye'de özellikle basketbolun doğru dürüst yazarı kalmadı. Yazanlar da bir takım, hesaplar içinde yazıyorlar. Kimse gerçekleri açık açık ya görmüyor ya da söyleyemiyor.

Ben Galatasaray yöneticisi olsam, takımın başında koç olarak Oktay Mahmuti'yi bir gün bile tutmam. Organizasyonun başında olabilir. ''

Bunamak kötü bir hastalık, allah yardımcısı olsun.

Hıncal Uluç ile haftanın gündemi - Sabah

tamam

Üst Alt