Hıncal Uluç'tan önemli açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç'tan önemli açıklamalar

Cevap: Hıncal Uluç'tan önemli açıklamalar

Bir yonetim daha mazbatasini bile almadan bu kadar mi dominant olur. Faruk baskanli 96 senesine geri gittim.

İzleyemeyenler için kısa bir özet:

- Geçmişte GS’nin 8-0 lık A.Gücü galibiyetinde şike imalı manşetler atan basın, 3 penaltılı 6-0 lık FB galibiyetinde sonra neden sus pus, bir tanecik bile ima yok?

- 5 dakikada arda arda 2 penaltı, 1 kırmızı kart. Aynı pozisyon, neden biri kırmızı diğeri değil? Neden basında hakemin eyyamları es geçildi de sadece Alex kahraman yapıldı?

- Neden A.Gücü topçuları tepkisizdi?

- Neden sezonun ilk yarısında “bize penaltı çalınmaması talimatı var” iması yapan Yıldırım ve Kocaman Federayon tarafından cezalandırılmadı, neden basın tepki göstermedi?

- Nasıl oldu da sezonun ikinci yarısında en çok penaltı FB’ye çalındı, basın da es geçti?

- Neden haftalardır Emre, Lugano kırmızı karttan korunurken kritik deplasman öncesi Trabzonun tek silahı formda Burak cezalı duruma düşürüldü?

- Nasıl oldu da Aziz Yıldırım aynı suçu ikinci defa işlediği için ceza süresi arttırılması gerekirken Tahkim kurulu ilkinin aynı cezayı verdi?

- Nasıl oldu da Tahkim’in verdiği bu ceza süresini Hukuk Kurulu yapılan başvuru üzerine şampiyonluğun ilan edileceği Sivas maçında gelecek şekilde, düşürerek yarıya indirdi? Bu nasıl hukuktur? Bu nasıl basındır bunu yazmaz?

- Basın FB basınıdır, bunun da başını Hürriyet Gazetesi çekti/çekiyor. “Emre A.Güçlü topçular tarafından provoke edilip kırmızı kart aldırılıcak diye duyum aldım” diyerek kaynak göstermeden köşesine taşıyan gazeteci habercilik suçu işlemiştir, buna izin veren de aynı gazetedir.

Yeni yönetim görev dağılımı yaptıktan sonra ilk işi bu basın üzerindeki tek tük bir kaç silahıyla (Galatasaray köşe yazarlarıyla, eski topçularıyla, GSTv’siyle, TV yorumcularıyla vs.) irtibata geçip organize olmalı. Artı olarak yeni silahlar yaratmalı ve gündemi belirleme, yönlendirme olayını ciddi bir madde olarak ele almalı. Başarı sadece çimlerin üzerinde kazanılmıyor. Yiğit Şardan’ın basın üzerinde etkisi olduğu tamamen içi boş bir balondu zaten. Bize Turgay Vardar’dan daha da özellikli bir satranç oyuncusu lazım şu an. Hıncal tek başına savaşıyor. Yanında Erman Toroğlu olmayınca programı reyting çekmiyor, bu yüzdende etkisi çok azaldı. Tek kalemiz hala ayakta allahtan.

Ayarı aldı fenerli hiç bi şey de söyleyemedi.Bu pislikleri anca hıncal gibi dobra adamlar temizler.

Bunlar medyayı,hakemleri,federasyonu istedikleri gibi yönetiyolar.Artık buna dur diyecek bi lidere ihtiyacımız var

Hıncal Uluç eyyamcının önde gidenidir. Bu söyledikleri de hikayedir. Sanki Galatasaray olarak çok konuşacak bir yerdeyiz de, olay basındaki etki gücümüze kaldı. Yine polemik yapıp, kendinin konuşulmasını amaçlıyor. Söylediklerinin ipe sapa gelir yanı yok.

Şu ana kadar bütün teknik direktörlere ters giden Uluç'un, önümüzdeki dönemde Fatih Terim'e biat edişini bir komedi filmi serinliğinde izlemek için sabırsızlanıyorum.

Hıncal Uluç eyyamcının önde gidenidir. Bu söyledikleri de hikayedir. Sanki Galatasaray olarak çok konuşacak bir yerdeyiz de, olay basındaki etki gücümüze kaldı. Yine polemik yapıp, kendinin konuşulmasını amaçlıyor. Söylediklerinin ipe sapa gelir yanı yok.

Şu ana kadar bütün teknik direktörlere ters giden Uluç'un, önümüzdeki dönemde Fatih Terim'e biat edişini bir komedi filmi serinliğinde izlemek için sabırsızlanıyorum.

Hıncal'ın kimseye biat ettiğini görmedim. Terim'i, Denizli'yi hatta Canaydın'ı nasıl yerin dibine soktuğunu net hatırlıyorum.

Anlayana Sivrisinek saz anlamayana sazı soksan Az !

bende izledim çok doğru konuştu daha doğrusu çok şaşırdım nasıl söyledi böyle şeyleri fenerin kanalında diye

futbol konusunda yorum yapmasa zaten taraftarın gönlünde taht kurur.

Üst Alt