hindistan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hindistan

Hindistana gitmemek de ne bileyim. Dünyanın en güçlü demokrasisi yani.
Sadece uluslararası ilişkiler literatüsündeki nesnel kıstaslara göre hindistan gelişkin bir demokrasi dedim. En güçlü demedim ki kendi gör
tümü sebepleriyle izah ettim.

Ne zorunuza gitti ki sabahtan beri takribi 7-8 saattir hala aklınca laf sokuyorsun; 2 başlıktan attırdınız, tüm postlarım silindi üstüne de burada yazdığın başlık açıldı hala yazıyorsun baya baya zoruna gitmiş de neden anlamadım. Bir ülkede demokratik konsalidasyon oluyorsa, iktidar değişiyorsa, darbe olmadan kesintisiz demokrasi yaşanıyorsa, şaibesiz ve şeffaf seçimler yapılabiliyor ve gözlemleniyorsa o ülkenin endeksi yukarılardadır. Bu kadar basit.

Sağlık sektöründe de tüm dünyaya etken madde ihraç ediyorlar. Test sayıları, vaka sayıları ve ölümler açısından da oldukça iyi durumdalar bunda da sağlık sistemlerinin etkisi var. Bu...

Sadece uluslararası ilişkiler literatüsündeki nesnel kıstaslara göre hindistan gelişkin bir demokrasi dedim. En güçlü demedim ki kendi gör
tümü sebepleriyle izah ettim.

Ne zorunuza gitti ki sabahtan beri takribi 7-8 saattir hala aklınca laf sokuyorsun; 2 başlıktan attırdınız, tüm postlarım silindi üstüne de burada yazdığın başlık açıldı hala yazıyorsun baya baya zoruna gitmiş de neden anlamadım. Bir ülkede demokratik konsalidasyon oluyorsa, iktidar değişiyorsa, darbe olmadan kesintisiz demokrasi yaşanıyorsa, şaibesiz ve şeffaf seçimler yapılabiliyor ve gözlemleniyorsa o ülkenin endeksi yukarılardadır. Bu kadar basit.

Sağlık sektöründe de tüm dünyaya etken madde ihraç ediyorlar. Test sayıları, vaka sayıları ve ölümler açısından da oldukça iyi durumdalar bunda da sağlık sistemlerinin etkisi var. Bu...
Ismail sana laf sokmuyorum. Wikipedia da o bilgiyi yazana laf sokuyorum. Yoksa seni severim bilirsin. Ayrıca postu silinen bir tek sen değilsin. Recep sağ olsun hepimizi budamış. Kardeşim ben orada yaşadım sen buradan orası hakkında yorum yapıyorsun.

Demokrasisini felan bilmem de bu doğru harbiden.
Hatta bir ara Hidroksiklorokin ihracatını yasaklamışlardı. Sonra ABD tutuşmuştu ve geri adım atmışlardı .

Ismail sana laf sokmuyorum. Wikipedia da o bilgiyi yazana laf sokuyorum. Yoksa seni severim bilirsin. Ayrıca postu silinen bir tek sen değilsin. Recep sağ olsun hepimizi budamış. Kardeşim ben orada yaşadım sen buradan orası hakkında yorum yapıyorsun.
Wikipediadan ne yazmışız ki? democratic consolidation theory yıllardır bilinen bir kıstas. Bakarsın iktidar değişmiş mi değişmemiş mi? çek edersin

darbe olmuş mu olmamış mı? çek edersin

seçime şaibe karıştırıldığına dair uluslarası örgütlerin şerhi var mı yok mu? çek edersin

teokrasi yahut monarşi var mı yok mu? çek edersin

bu kadar basit.

sizin postlarınız zaten beni alıntılamak ve karşıt olarak yazmak içindi.

Çinliler Pakistan ve bu pislikler bir savaşa tututsa o bölge epey rahatlar gibi

Yükselen yildizimizda kim Jong un reis olur
Çinle Hindistan 2 kez savaştı zaten sınır çatışmaları dışında. Pakistan da hindistanla 3 kez. Pakistanla bangladeş de 1 kez. Pakistan-Hindistan en son kargilde 1999 olması lazım savaştı. Büyük güçler ve muazzam orduları olduğundan ateşkes oluyor. Hepsi nükleer güç dandik avrupa ülkesi değil ki bir sonuca bağlansın

Üst Alt