Hintli İşçiler Beni Soymaya Kalktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hintli İşçiler Beni Soymaya Kalktı

Iyi Aksamlar Arkadaslar,
Kafam dagilsin diye bir Radyo acmayi karar vermiştim. Neyse, sonra E-Posta geldi bir Hintliden ve bana yardim teklifi falan sundu. Hersey iyi güzel gitti, Skypede konustuk planlarimizi yaptik, iOS ve Android icin uygulama yardimi istedim. Kücük birseydi, bir Player tam tamina. Sonra bugün geldi bana bir Hesap yolladi E-Posta ile, diyecek söz bulamiyorum artik. Siz siz olun, hintliler ile is yapmayin.

http://fs5.directupload.net/images/161214/i4b5xbzu.png

880$ nedir yani, yemeyip içmeyecem ne varsa adama mı vereyim. Dikkatlı olun bu ara böyle dolandırıcılar çok

Son düzenleme:
muzaffer bey bu tür şeyler hep sizin başınıza geliyor.üzücü bi durum gerçekten. büyük geçmiş olsun.
sevgiler.

adamı 11 saat eşşek gibi çalıştırmışsın altı üstü bir asgari ücret istemiş android ve iphone için.Dilediğini seçersin, neden bu kadar büyüttün anlamadım.Adamın hakkı bence.

melek yüzlü bir adammış , çok ayıp etmişssiniz hakkaten..

AAEAAQAAAAAAAAk4AAAAJGQ0NTdmN2E4LWQ1NzEtNDQ3YS1iMDMwLWQwYzgwZWFjY2IxZA.jpg

işçiye ve emeğe saygı !

Son düzenleme:
Muzo başlığı gördüğüm an sen oldugunu tahmin etmiştim.

Dünyanın bütün kötülükleri artarak üzerine geliyor karşim. Kolla kendini

Ne diyeceğimi bilemiyorum Muzaffer bey. Samimi söylüyorum tüylerim diken diken oldu. Okuduğum üniversitede birkaç hintli var. Yarın tartaklarım.

Muzo başlığı gördüğüm an sen oldugunu tahmin etmiştim.

Dünyanın bütün kötülükleri artarak üzerine geliyor karşim. Kolla kendini
Gercekten dogruyu söylüyorsun, ama hep negatif düsünmeyelim. yarinda keyifli resimler paylasacagim is yerimden :)

çoook geçmiş olsun
Sagol kardesim :)

Ne diyeceğimi bilemiyorum Muzaffer bey. Samimi söylüyorum tüylerim diken diken oldu. Okuduğum üniversitede birkaç hintli var. Yarın tartaklarım.

Düsünmeniz yeterli, arkadaslar birseyi almadan hep iki kez düsünün, benim gibi magdur olmayin

muzaffer bey bu tür şeyler hep sizin başınıza geliyor.üzücü bi durum gerçekten. büyük geçmiş olsun.
sevgiler.

Cümlemize, hayirlisi ne yapalim. Insallah güzel günleride görürüz

buyuk badire atlatmissiniz
gecmis olsun

Sagolun gercekten sizde olmasaniz bu Forumda, iyi ve kötü günümüzü paylasacak baska insan yok

Son düzenleme:
hintli kardeşimize yalancı mı diyorsun?
Öyleyse Muzo renkdaş bence indirim talep etsin 100 dolara biter bu iş..

Zaten denedim, adamlar fazlada inmedi, bunlar tek kisilik ekip degiler, 40 saatlik iste degil bu istemis oldugum uygulama vallah bak.

40i birak, 20 saatlik is bile degil, adama gelince iyi nazik bir insan, ama cok saat yazmis orda. 2 Uygulama icin 80 saat beni epey zorlar kardesim :(

Son düzenleme:
Zaten denedim, adamlar fazlada inmedi, bunlar tek kisilik ekip degiler, 40 saatlik iste degil bu istemis oldugum uygulama vallah bak.

40i birak, 20 saatlik is bile degil, adama gelince iyi nazik bir insan, ama cok saat yazmis orda. 2 Uygulama icin 80 saat beni epey zorlar kardesim :(
bence güzel ve sade bir ingilizce ile size discount yaptım deyin ve 100 dolar teklif edin ;)

Üst Alt