Hırvatistan Maçı TT Arena'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hırvatistan Maçı TT Arena'da!

Cevap: Hırvatistan maçı TT Arena'da!

gayet güzel.bizim stadımızda böyle önemli bir maçın oynanması bizim için gurur verici...

nasıl bir stada sahip olduğumuzu daha iyi anlıyorum..

Bu stadın atmosferi ne Saracoğlu'nda, ne İnönü'de ne de başka bir stadda yaratılamaz bu yüzden tercih doğru, ben oyuncularımızın da burayı tercih edeceğini düşünüyorum.Eskiden de Ali Sami Yen'i isterdi oyuncular,zamanında burada yaratılan atmosfer de Saracoğlu ya da diğer stadlardan çok daha etkileyiciydi.Ayrıca milli takımı oluşturan oyuncuların büyük çoğunluğunun özellikle son yirmi yıldır Galatasaray ağırlıklı olduğunu düşünürsek evlerinde hissetmelerini sağlamak gerekir.Bakmayın siz Volkan'ın şikayetlerine, o da sadece evinde hissetmediği için şikayet ediyor.Bir gün olur da Fenerbahçe milli takıma Galatasaray'dan daha çok futbolcu verebilirse o zaman Saracoğlu'nda oynayabilirler.O güne kadar; zemini bozuk, çamurlu, mamurlu ,daha iyisi gelene kadar en iyisi bu!

"Bu tarla Tarım ve Köyişleri Bakanlığının malıdır" tabelası assınlar o zaman.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Çimlerin parasını ödesin TFF denen yetersiz kuruluş , sonra oynasınlar , bedavayamı yaptık olm biz stadı

Ya verin inönüye şu maçı herkes mutlu olsun.

Bunların amacı TT Arena yı milli takımın stadı gibi mi göstermek anlamıyorum ki??

bunların amacı bize masraf çıkarmak başka bişey değil , tam inşaatı hazır olmayan stada 3 maç arka arkaya vermek nedir

Cevap: Hırvatistan Maçı TT Arena'da!

Galatasaray Kulübü yaya yolu inşaatını başlatmış, tüm masrafları kulüp karşılayacakmış.Şimdi bu durumda bu olay iki şekilde değerlendirilebilir:

1-Devlet oraya yaya yolu yapmaktan aciz.

2-Devlet'i yöneten hükümetin Galatasaray'la sorunu var.

Hangisi daha gerçek?

Cevap: Hırvatistan Maçı TT Arena'da!

Galatasaray Kulübü yaya yolu inşaatını başlatmış, tüm masrafları kulüp karşılayacakmış.Şimdi bu durumda bu olay iki şekilde değerlendirilebilir:

1-Devlet oraya yaya yolu yapmaktan aciz.

2-Devlet'i yöneten hükümetin Galatasaray'la sorunu var.

Hangisi daha gerçek?

Veya sütten dili yanan yönetim, bu sefer kendisi yapacak işi. Yaya yoluna da tabela falan asmaya kalkarlar sonra :eek:

Üst Alt