Hoilett için Galatasaray Devrede - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hoilett için Galatasaray Devrede

Cevap: Hoilett için Galatasaray Devrede

Hoilett harika olur.Kanatta Amrabat'tan çok daha iyi iş yapar.Yaşı da daha genç.Sürati falan süper.

hoilett, kazımlada,amrabatlada top diye oynar alırlarsa büyük transfer olur..

izlediğim hoilet , kazım,assaidi,amrabat,stock falan filan hepsinden iyidir , sagna gibi sağlam bir beki madara edişi varki zaten bu herşeyi ortaya cıkarıyor

adam birkere jamaika kani tasiyor:) hizli olmasi normal . teknik de var hirs da gemileri yak da gel hoilet

Gladbach'la falan geçiyorsa eğer ismi biz istersek hayli hayli alırız diye düşünüyorum.

Bu arada oyuncuyu izlemedim, şundan bundan iyidir demeyeceğim o yüzden ancak çalım atma özürlüsü Kazım ile en büyük özelliği çalım atmak olan bir oyuncuyu eş değer, bir tutmak enteresan gerçekten.

Süper olur!! Bedava hemde en cok istedigim futbolcudur kendisi. Mükemmel olur.

Çoktandır yazmıyordum bu haberi duyunca koptum geldim renktaşlar, baktım burada açılmış çoktan konu.. birşey dii mi ;

o tanınmayan Ribery etkisi yaratmazsa boy boy resimlerim hazır ;D

Cok yetenekli ve gelecek icin muthis bir yatirim. Uzun sureli Turkiye'de kalacak bir tip degil, ama gittiginde kulubun kasasini baya bi doldurur.

Hoilett Bitti Bitiyor

Küme düşen Blackburn Rovers'ta kalmak istemeyen Junior Hoilett’in, Galatasaray ile anlaşmaya çok yakın...

Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray, İngiltere'de Blackburn Rovers forması giyen Junior Hoilett'a olan ilgisi devam ediyor.

Daily Mirror'un verdiği habere göre küme düşen takımında kalmak istemeyen Hoilett, kendisine ilgi duyan Galatasaray'a imza atmaya oldukça sıcak bakıyor. Bunun yanında oyuncu, Bundesliga ekiplerinden Borussia Mönchengladbach ile de temas halinde bulunuyor.

Blackburn Rovers Teknik Direktörü Steve Kean, başarılı oyuncuyu takımda tutmak istediğini ancak Galatasaray'ın teklifinin durumları zorlaştırdığını dile getirdi.

2007'den bu yana Blackburn'ün formasını giyen 22 yaşındaki kanat oyuncusu, çıktığı 81 maçta 12 gol atmıştı.

Hoilett Galatasaray'a doğru yola çıktı - Goal.com

https://www.youtube.com/watch?v=cnVSlbqviKE

Cevap: Hoilett Bitti Bitiyor

Tanımıyorum , videolarında çok rahat adam geçen ve yırtıcı bir oyuncu olduğu izlenimini aldım.İnşallah gelir, yaşı genç bonservisi yok kısacası zarar edeceğin bir şey yok.

Tanımıyorum , videolarında çok rahat adam geçen ve yırtıcı bir oyuncu olduğu izlenimini aldım.İnşallah gelir, yaşı genç bonservisi yok kısacası zarar edeceğin bir şey yok.

Kesinlikle..33-32 yaşında tecrübeli bonservissiz birini alacağıma böyle gençleri denerim daha karlı çıkar.

Ben daha komple ve gerektiginde sol bek de oynayabilecek bir isim istiyordum aslinda sol kanata. Lakin kazmanin birisi gelecegine Hoilett gelsin, kabulümdür.

Üst Alt