Hoşgeldin 2017 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hoşgeldin 2017

2015 ve 2016 rezil geçti benim açımdan ve çoğu insan tarafından.

Umarım 2017 hepimiz için kalbimizden geçenlerin kabul edildiği bir yıl olarak tarihe geçer.

bk60V0.png

Sağlıklı, mutlu, huzurlu, sapsarı, kıpkırmızı bir yıl olsun, iyi seneler GSC ahalisi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hastayım evdeyim programım iptal oldu böylece.

2016 nasıl boktan bir yılsa artık sonu bile boktan oldu benim için.

Kendi adıma:

Doktora yeterlilik sınavını vereceğim, aşık olacağım, sağlıklı sıhhatli bir yıl dilerim.

Dostlarım(kardeşlerim adına):

Kendim için dilediklerimin 10 katını iş, sağlık, aşk için dilerim.

İnsanlık için:

Allah akıl fikir versin dilerim ki.

Bu yılda kim bilir hangi masum insan hak etmediği şekilde işinden, hayatından, sevdiklerinden olacak birileri daha fazla kazansın diye.

Herkese mutlu yıllar. Geçen bunu biraz yanlış kelime seçimi ile yazdığım için ceza yemiştim ama yine yazacağım.

Herkes yine yıla girerken dilek tutar ya, eğer dilek tutacaksanız Allah aşkına şu Dursun'un defolup gitmesini dileyin belki kurtuluruz. Sinerji beyler.

Herkese mutlu yıllar. Geçen bunu biraz yanlış kelime seçimi ile yazdığım için ceza yemiştim ama yine yazacağım.

Herkes yine yıla girerken dilek tutar ya, eğer dilek tutacaksanız Allah aşkına şu Dursun'un defolup gitmesini dileyin belki kurtuluruz. Sinerji beyler.

Bu sene Galatasaray'ın şampiyon olmasını dileyeceğim umarım kızmazsın bana.

Üst Alt