How I Met Your Mother - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

How I Met Your Mother

şaka maka sonun yaklaştığını hatırlatan bölümlerle devam eden dizi. son birkaç bölümde neden sevildiğini ve yılların alışkanlığıyla yerini doldurmanın kolay olmayacağını da hatırlatmıştır.

ted'in robin mevzusunu havada bırakmamaları güzel oldu, balonla ilişkilendirdikleri sahneyle önemli bir boşluğu doldurdular; zira ted'in hayatının merkezindeki kadın kaç sezondur aslında robin iken değinilmeden ve çözülmeden öylesine kapatılması hoş olmazdı. herkesin yüklerinden kurtulduğu bir kıvama geldik artık; ted robin'den, barney playbook kafasından, lily-marshall kavgalarını bırakarak yıllardır bildiğimiz himym'ı büyük ölçüde 9x17'de bitirdiler. bundan sonrası artık tamamen finale dönük, arada da flashbackli bir yapıyla olacak, düğün falan vs. derken de diziye veda edeceğiz o belli oldu.

ayrıca bölüm sonunda çalan şarkı için;https://www.youtube.com/watch?v=_i6zj_yo_1a

:):)

"if you're looking for the word that means caring about someone beyond all rationality and wanting them to have everything they want, no matter how much it destroys you, it's love! and when you love someone, you just, you... you don't stop, ever. even when people roll their eyes or call you crazy. even then. especially then! you just-- you don't give up! because if i could give up... if i could just, you know, take the whole world's advice and-and move on and find someone else, that wouldn't be love. that would be... that would be some other disposable thing that is not worth fighting for. but i-- that is not what this is."
;);)

How I Met Your Mother'ı izlemeye başladığımda 11 yaşındaydım.(ablamın da katkısıyla tabii)Şimdi 20 oldum be...Zaman ne kadar çabuk geçiyor.:(

Bit artik.. Her hafta bir bolum daha yaklastigi icin finale seviniyorum.

Eskiden her bolumu iki defa izlerdim.. Rezil ettiler diziyi.

Eskiden saniyesini kaçırmadan izlerdim, şimdi yeni bölümleri daha yarısına gelmeden kapatıyorum. Esprileri de baydı artık.

Sent from my RM-914_eu_turkey_355 using Tapatalk

9x18 bölümü eski güzel günlerine göz kırpmış bir bölümdü.Neredeyse bütün karakterler sarhoş olmama yemini edip yıllar geçtikçe bu yemini bozmaları:D
Robin ve Lily'nin öpüşmesi:D
ve Barney'nin iksirinin yalan olması.Tabii en başta ANNE İLE TED'in şampanyaları ile samimi dakikaları;)

BhUrZB0IgAEHDUE.jpg

ALINTIDIR.
Lily ve Robin'in Öpüşmesi için

montajdir.

ıki bacimiza atilan bu terbiyesiz iftiraya cevabi halk sandikta verecektir.:D:D:D:D

Üst Alt