Huawei Tarih Verdi: Yeni Sistem Geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Huawei Tarih Verdi: Yeni Sistem Geliyor

çok pis patlayacaklae, umarim uygulama marketinde iyi para verip tesvik ederlerde yazilimcilae paraya doyar baska turlu uygulama cekme sansi maalesef yok.

Asıl buyuk olay arm mimarisinde sorun yasayacaklar onu nasil cozecekler muamma
Kendilerine fotograf makinasi olma yolunda basarilar diliyorum.

Bir şey olmaz. Android kullanmak isteyenler yine yükler root/ flash/rom yöntemleri ile.

Hatta söz konusu çin ise herifler gayriresmi bir ekip ve site kurup o siteden custom romları müşterilerine servis eder bedavaya.

Android'in TV box ürünlerinde de bunu yapıyorlar kaç yıldır. Huawei da malmıyım da Google a dünya kadar para ödeyim diyerek bu adımı atmış olması yüksek hemde ticari anlamda Akkılıça.

Custom rom konular artık eskisine göre çok daha kolaylaştığı gibi Update özelikleri bile mevcut.
Yeni Huawei'lerde bootloader kilidi paylaşılmıyor. Root atılamıyor haliyle.

Aynen öyle. Ne alırsam batıyor.

Sony telefon aldım herifler battı.

Nokia Lumia aldım battı.

Motorola aldım battı.

Huawei aldım bir an da saçma sapan bir müdahale geldi adamların başına.

Mercedes aldım BMW popüler oldu.

BMW aldım keşke Mercedes alsaydın dediler.
motorola kullandım bende ufak çok şirin bi telefondu suan annem kullanıyor. 1gb ram yerine 2 gb yapsalar hala tas gibi telefon. markalar eski sağlam marka ama tutarlılıkları yok. lumia da kullandım bi dönem arayüz güzeldi ama uygulama eksikliliği ve donma problemi vardi. çöp oldu. şimdi huawei aldım ve birçok kişiye aldırdım olanlara bak.

Üst Alt