Hüseyin Göcek, 363 gün sonra Fener maçına verildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hüseyin Göcek, 363 gün sonra Fener maçına verildi!

Cevap: Hüseyin Göcek, 363 gün sonra Fener maçına verildi!

Bi insanı Galatasaraylı olduğu için eyyamcılıkla suçlamak bence Galatasarylılara hakarettir.Başka forumda dilediğince sövebilirsin ama Galatasaray forumunda olmamalı bence.Galatasaraylılığı üzerinden eleştirmemelisin ki ben Göçek'in Galatasaraylı olduğuna inanmıyorum.

Cocuk gibiler bunlar. Huseyin Gocek'in Galatasaray formali resmini bulmuslar da uyduruk penalti iddialarina kanit buymus. Deli misiniz lan?

Cocuk gibiler bunlar. Huseyin Gocek'in Galatasaray formali resmini bulmuslar da uyduruk penalti iddialarina kanit buymus. Deli misiniz lan?

Kuddusinin de okul yıllıgı var. Geçen hafta Semih'e %100'lük penaltıyıvermeyen Kuddusii.. Bu da mı tesadüf?

2j2gq3d.jpg

Her ne hikmetse Fenerbahçenin şampiyonluk yolundaki en öenmli maçlarına bunlar veriliyor ve bunlar net penaltıları vermıyor ???

Ben de akşamdan beridüşünüyorum bu adam nasıl olur da göz göre göre 3 tane penaltıyı çalmaz dıye? : ) meger dogustan fanatikmiş.

Videoyu izlemezsin sen simdi, özet geciyim; yer Fenerium, Oguz Sarvan da MHK baskani...

[video=youtube;unvzVHCHUcQ]https://www.youtube.com/watch?v=unvzVHCHUcQ[/video]

Niye? Gerçekleri söyleyenlere çocuk diyen sen degil misin? Butun kamuoyunun net penaltı dedıgı pozisyonlara bile penaltı degıl dıyen sen degıl misin Hayrı bey? Kim hasta bu durumda?

Bence tartışmaları bu üslupla sürdürmeyiniz. herkes fikrini söyleysin yeter.

Bu durumda sen hastasin. Okul yilligi ve formali fotograf koyup abuk subuk seyler soyleyn sensin cunku. Lugano'yu oyundan atmadigi icin fenerli demedim adama, ama sen formali resmi koyup Galatasarayli dedin adama. O yuzden sen hastasin.

Kamuoyu dedigin antudaki 3 yasindaki cocuklardan ibaret. 2 pozisyonda neler oldugunu anlattim. Birinde faul var ama disarda, digerine de faul yok dedim. Sen karsilik olarak kamuoyu falan diyosun. Senin kendi fikrin yok mu?

Hakan kardesim, buralarda harcanma bence. Git hukuk falan oku her pozisyonun arkasinda hakemin art niyetini gün yüzüne çikar. Ben sende o yetenegi gördüm.

Sen hakkaten kafayi siyirmissin. Huseyin Gocek 30 sene once Galatasaray formasi giydi diye sizin osuruktan penaltilarinizi mi vermedi yani? Penaltiya penalti demeye bin sahit ister. Ivan'in ruzgari esiyor Niang baba yerde. Alex'in pozisyonu disarda OOOO PENALTI diye celalleniyorsunuz. Lugano milletle guresiyor rakip tuttu formayi cikardi diye ordan penalti istiyorsunuz. Yuru git.

Lugano hedef tahtasiymis. O itoglu it ligde bu kadar maca cikiyorsa o begenmedigin hakemler sayesinde.

senin gibi insanlar oldukca bu ulkede futbol teroru bitmez

butun kanallardaki butun hakemlerden iyi biliyorsun sanirim

birakin bu isleri

huseyin gocek maci katletmis, fenerbahce hakemi de yenmistir

catlasanizda, bahaneler uydursaniz da, beni banlasanizda bu gercektir

yok uydrukmus, uflemis falan kendinizi kandirirsiniz

He gülüm hee hakemi de yendiniz, Antep'i de yendiniz, Türkiye'yi de yendiniz. Çatlıyoruz, patlıyoruz hatta geberiyoruz.

Şimdi dön kafesine ne konuşuyorsan konuş.

Fenerbahce hakemi yendi gibi salakca bir lafa inanmam mumkun degil. Sahada hakem olsa 45. dakika civarinda Lugano'nun oyundan atilmasi ve Fenerin koca bir yariyi (ya da 60 dakikayi cunku kazanamadiklari maclarda uzatmalar otomatikman 10 dakika oluyor) 10 kisi oynamasi gerekirdi.

Fenerbahce hakemi yendi gibi salakca bir lafa inanmam mumkun degil. Sahada hakem olsa 45. dakika civarinda Lugano'nun oyundan atilmasi ve Fenerin koca bir yariyi (ya da 60 dakikayi cunku kazanamadiklari maclarda uzatmalar otomatikman 10 dakika oluyor) 10 kisi oynamasi gerekirdi.

penaltıları da söyle diyeceğim ama yemez. sen kendi aleminde takıl.

Lan fenerliler defolun gidin adamın canını sıkmayın.Sizin aptal aptal yorumlarınızı görmek için mi giriyoruz Galatasaray forumuna.

Cristian çizgide adama yumruk attı kırmızı!

Lugano hem dirsek attı hemde bileğe bastı 2 tane kırmızı!

Emre Belözoğlu bir sarısı vardı yaptığı itirazlar rakip oyuncularla tartışma ve her maç ayptığı türlü fauller kırmızı!

Mehmet Topuz Murat Ceylan'a arkadan sallaması ona karar veremedim.

Niang'ın hem rakibin bileğe basması o bence direk kırmızı hemde sarı kartının olması yani oda kırmızı!

Sizin bu maçta hükmen yenilmeniz lazımdı.

Lan fenerliler defolun gidin adamın canını sıkmayın.Sizin aptal aptal yorumlarınızı görmek için mi giriyoruz Galatasaray forumuna.

harbiden burası antuya dönüştü. Ama kendilerini öyle bir inandırmışlarki hakemin kötü olduğuna artık zekalarında şüphe ediyorum. dün geceki maçtan sonra ancak dansöz fenerlilerden beklenicek bir hareket bu. hele şekipmosmoroğlu denen zat dün fıtık etti. Bunlar dünyayı fenerden ibaret sanıyorlar. hakemler sadec onların lehine karar verebilir ancak. aleyhlerine birşey verdimi kıyameti koparır lehlerine 100 tane karar verilse sesleri çıkmaz. yöneticiside takımıda medyasıda şerefsiz bunların.

Ne güngören'i la Esenler varken orası neresi?Otogar'a bekleriz.

Üst Alt