Hüseyin Göçek dosyası ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hüseyin Göçek dosyası !

Cevap: Hüseyin Göçek dosyası !

Bugünkü kararlar hakikaten leşti. Ben tribünden ne kadar uzaktan gördüm penaltıyı şerefsiz onundekini göremedi.

Bunlar Aziz Yıldırım neslinin hakemleri...Yakın zamanda bu tip hakemlere düdük astırmak dileğiyle...

(bünyAMİN )

Bugun ne kufur yedi stadda belli degil sesim kısıldı sana kufur etmekten pislik şerefsiz.

O meşhur 1-1 biten Belediye maçında Barış'a gözünün önünde atılan tekmeyi görmezden gelerek kırmızı kartı vermemesi art niyetinin ispatıdır zaten. O pozisyon yoruma açık da değil, gözden kaçabilecek bir pozisyon da değil. Hakemin arkasında olsa görmemiş olabilir derdik ama topun oynandığı yere 1 metre mesafede tam hakemin görüş alanında atılan bir tekme. Zaten maçın sonrasında da İBB'nin baskı kurması ve gol atması için elinden geleni yaptı ve başardı. Bugünkü maçta da 1-0'dan sonra Ujfalusi'nin eline çarpan top hariç tüm takdir haklarını Bursa lehine kullandı, Galatasaraylı oyunculara faul olduğu şüpheli pozisyonlarda çok kolay kartlar çıkardığı gibi Bursasporlu oyunculara zoraki kart verdi, Galatasaraylı oyuncuların yaptıklarından çok daha sertlerine sesini çıkarmadı. Ayrıca Eboue'nin pozisyonunda düşen oyuncu Alex olsa herhalde 1 değil 3 penaltı birden çalardı ama Galatasaray ilehine penaltı vermek için silahlı suikast yapılmasını bekliyor oyunculara.

bu hakem gs maçlarına art niyetli çıkıyor bugun sanki bursanın sahasında oynanıyor gibi butun taktir haklarını bursadan yana kullandı gerçekten bu hakem kazayla fb gs maçına verilse bizi sahada katletmek için elinden geleni ardına koymaz!

Bunlar Oğuz Sarvan'ın ektiği tohumlar, tarlaları iki buçuk yıldır Fenerbahçe başarıyla sürmüştü zaten.Hasattan bu yıl da yararlanıyorlar.Bünyamin Gezer ayrılırken bir taşla bir kaç kuş vurdu. Yine bir yolunu bulup "MHK bana sahip çıkmadı" diyerek bir Galatasaray maçından sonra istifa etti.Darısı Avrupalı Çakır, Göçek, Bülent Yıldırım, İlker Meral, gibi hangi maçı yönetirse yönetsinler bir şekilde Fenerbahçe'ye hizmet etmeyi başaran çirkin ve karanlık insanların başına ...

Hüseyin Götçekte diğer fenerasyon ve Merkez Fener Komitesi tetikçilerinden biri. Yadırgamıyorum.

Ben bu adamı Galatasaraylı diye biliyordum. Belki de Galatasaraylı olduğu için MHK falan kuşkuyla bakıyordur, bu yüzden garibim de vereceği penaltıyı 10 kere düşünüyordur.

Hakem berbattı. Hakeme küfretmekten maçı izleyemedim desem yeridir :D Penaltı pozisyonunda benim ön sıramdaki adam fırlayıp merdivenlerden aşağı koşmaya başladı. Aha şimdi dalacak sahayadedim :D biri tutmaya çalıştı üzerinde yağmurluk vardı onu sıyırttıp devam etti. en öne inip hakeme en yakın yere tam hizasına geçip bir saydırıyordu :D :D :D gülmekten çatladık resmen :D

Not: Pozisyon kesin penaltıydı.

Hıncalda güya Galatasaraylı dimi :D Zaten ne çektiysek bu içimizdeki İngilizlerden çektik.(İngilizleri sevmedikleri için İrlandalılara sempatim var)

Ben bu adamı Galatasaraylı diye biliyordum. Belki de Galatasaraylı olduğu için MHK falan kuşkuyla bakıyordur, bu yüzden garibim de vereceği penaltıyı 10 kere düşünüyordur.

bir takımı sindirmenin en güzel yolu devamlı faul yapmaktır..dün bursa maçında ne zaman kontra atağa kalksak faulle durdurulduk..arkadaş pozisyon sarı kartlık olmasada adam 3-4 faul yaptıktan sonra en fazla 5.'de verirsin kartı..bu yetenekli yabancı oyuncularda bıkkınlık yaratıyor..hakemlerde töleranslı davranınca 90 dakka boyunca kaliteli adamların ayaklarına bir güzel çalışıyorlar..

Cüneyt Çakır bıraktığı gün bayram ilan edicem .Bu kadar objektif görünüp taraflı maç yöneten başka bir hakem yok .Hayatımda beni en uyuz edebilen hakem.Diğeri hakemliği bıraktı çok saolsun.Hüseyin Köçekte az adi değildir ama Cüneyt Çakır adilik konusunda dünyada bir numaradır.

Tam bir haysiyetsiz bu Hüseyin Göcek. Bizim maclara verilmemeli artik. Kacinci bu ya?

Herzaman derim 1 numaralı Galatasaray düşmanı.Dün stadda izledim maçı imkanım olsa sahaya inip girişecektim.Ulan bir hakem bu kadar mı yanlı kararlar verir.

Geçen yıl bir haber çıkmıştı. Göcek Galatasaraylı diye. O haberin çıktığı günden beri aksini ispatlamak için bizi doğruyor.

Üst Alt