I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti

Cevap: I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti

Sözlük bitirip gelmişler.:eek: Sıktı artık ya sabri ile dalga geçilme olayları.İster yaratıcı olsun,ister eleştirel. bana çok itici geliyor.

Sözlük bitirip gelmişler.:eek: Sıktı artık ya sabri ile dalga geçilme olayları.İster yaratıcı olsun,ister eleştirel. bana çok itici geliyor.

Sabri'de dalga gectirmesin ozaman. Adam hicmi internete bakmiyor, gazeteleri okumuyor? Hala orta sahadan dagalara taslara vuruyor. :eek:

boz baykuslar dedigin adamlar inci sözlükten çıkan adamlar küfür onların göbek adı.

peki pankartlarda tezahüratlarında herhangi bir küfür gördün mü?... taraftar olarak küfretmeleri mi gerekiyor??? incisözlükte ne yaptıkları cok da mühim degim benim icin... stadlarda yaptıkları her zaman hosuma gider... yaratıcıdır... cinliktir... keske tüm taraftarlarda o cizgide seyler yapsa...

Sabri'de dalga gectirmesin ozaman. Adam hicmi internete bakmiyor, gazeteleri okumuyor? Hala orta sahadan dagalara taslara vuruyor. :eek:

Ortaları ve şutları kötü olsa da yine de dalga geçilmesine karşıyım.Zaten bu ''dalga geçilme' olayını kendi taraftarı yapıyorsa diğerleri hayli hayli yapar ya neyse.

Az bile.Adam tek kişilik baraja karşı bile orta açamıyor.Ve işin kötü yanı bu adam hala Galatasarayda oynuyor

Adam da hırs dışında hiç bir özellik yok.

Teknik 3/10

Hız 7/10

Hırs 9/10

Dağlar taşlara 10/10

Taçlara 10/10

Geri Pas Tehlikesi 10/10

Oyun içi Yaratıcı Zeka 1/10

Maç Sonu Demeç 0/10(İlk okul müsameresinde ki çocuk bile aynı demeci verir)

Galatasaraylılık 10/10

Yani sonuç nedir derseniz normal oğlu normal derim.

Gecmislerini cok iyi bilmiyorum ama medyadan okuyabildigim kadariyla gayet yaratici ve eglenceli bir grup olmuslar. Bizden birisine yapildi diye kizmamak lazim. Kufur eden, tas atan, her turlu cirkefligi yapan akilsizlardansa, maca gelip hem takimini destekleyen hemde samata yapan sporseverleri gormek benim hosuma gider.

Sabrinin uzerine cok gidildigi dogru ama malesef bizim taraftarimiz bile Sabriye daha fazlasini yapiyor. Bu macta yapilan espriye eminim Sabride gulmustur. Cunku ne kufur var ne de kucuk dusurucu bir hakaret. Sozluklerinde ne yaptiklari o kadar da onemli degil. Neticede tribunde kufur etmiyorlar ve yaratici bir sekilde takilmislar. Keske her taraftar grubu boyle takilsa birbirine.

gelen giden dalga geçiyor eskiden Galatasaray diyince millet tırsardı maçlarda eli ayağı tutulurdu

Adam da hırs dışında hiç bir özellik yok.

Teknik 3/10

Hız 7/10

Hırs 9/10

Dağlar taşlara 10/10

Taçlara 10/10

Geri Pas Tehlikesi 10/10

Oyun içi Yaratıcı Zeka 1/10

Maç Sonu Demeç 0/10(İlk okul müsameresinde ki çocuk bile aynı demeci verir)

Galatasaraylılık 10/10

Yani sonuç nedir derseniz normal oğlu normal derim.

Niye hep olumsuzları yazıyorsun? Bek görevini, defansif açıdan Türkiye'de en iyi yapan oyuncu. Kademe bilgisinden, rakip oyuncu takibine kadar hepsini layıkıyla yerine getiriyor. Sadece orta kabileyeti yok diye bu adamı harcamayın, yazıktır.

Niye hep olumsuzları yazıyorsun? Bek görevini, defansif açıdan Türkiye'de en iyi yapan oyuncu. Kademe bilgisinden, rakip oyuncu takibine kadar hepsini layıkıyla yerine getiriyor. Sadece orta kabileyeti yok diye bu adamı harcamayın, yazıktır.

katiliyorum, bu takimda sabri'ye sira gelene kadar daha coooooook oyuncuya kapiyi göstermemiz lazim, sabri bunlarin yaninda Süperstar.Ayrica Sabri gibi oyuncular her takima lazim, yürekten oynayan.

Sabri'nin kademe bilgisimi var?

Ayrıca Kendi bölgesinden her maç en az 1-2 defa oyuncu kaçırıyor.

Üst Alt