GSC Scout - # Ianis Hagi - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk transferinde 2 milyona Fiorentina'ya gidip aynı paraya geri ülkesine dönen bir futbolcu için iyi para kazandırmış. Lig gereği yine biraz gözden ırak olacak ama hiç yoktan ŞL'de 1-2 maçını izleyebiliriz. Genk'le eşleşebilsek çok hoş olurdu ama ikimiz de son torbadayız ne yazık ki. Belçika'dan bir sıçrama yapamazsa bu paraları da bir daha kazandıramaz zaten.

Para var huzur var heriflerde

Ruslan Malinovskyi - Oyuncu profili 19/20 Şu herifi de 15-20 arası Atalanta'ya okutacaklarmış herhal

Belçika kulüpleri bu işi biliyor

Belçika 2.lig takımının yaptığı bir transfer mesela ;

Şimdi bu oyuncu tutar veya tutmaz orası ayrı bir konu ama 6 kere Kongo milli takımının formasını giymiş adamı free kapmışlar.Bir çoğumuz ismini duymamıştır bile

Bizim Süper Lig takımları mesela ne amaçları var ? Gidip 30 yaş üstü veya kariyeri düşüştü olan oyuncuları alıp ligde tutanmaya çalışıyorlar.Oyuncu alıp,geliştirip satayım kafasında kulüp yok sonra marka değeri diye ağlarlar

Hadi 4 büyük takımın belli bir amacı var o yüzden scout transferleri riskine girilmemesi yine bir nebze anlaşılır

Ianis Hagi: "Büyük bir NBA hayranıyım ama 23 numarayı Jordan için seçmedim. Çünkü onu canlı hiç izleyemedim, onun zamanına yetişemedim. Ben Stephen Curry fanıyım ancak 30 numara takımda dolmuş. 10 numara da dolu olduğu için forma numarasının bir önemi yoktu, 23 oldu."

Ianis Hagi: "Büyük bir NBA hayranıyım ama 23 numarayı Jordan için seçmedim. Çünkü onu canlı hiç izleyemedim, onun zamanına yetişemedim. Ben Stephen Curry fanıyım ancak 30 numara takımda dolmuş. 10 numara da dolu olduğu için forma numarasının bir önemi yoktu, 23 oldu."
Demek ki 32 yaşında bize imza atacak..

Duran topları iyi kullanıyor baya ama oyun zekası tırt,babasının çok fazla videosunu izlemiş heralde onun yaptığı şeyleri yapmaya çalışıyor ama beceremiyor.

seri ve leminaya gomdugumuz 8 milyonu HAGIye verip hayir duasiyla birlikte ilerde 20ye satacagimiz oglunu almak acaba sn hocamizin aklina gelmismidir

Üst Alt