İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!

Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi

Bu maddede belirtilen sebeplerle aynı sezonda ikinci kez müsabakanın

tamamlanamamasına sebebiyet veren takımlar, bulunduğu sezonda müsabakalardan

çıkarılarak, bir alt lige düşürülür ve bu takımla müsabakası olan takımlar müsabaka

yapmaksızın hükmen galip sayılırlar. Bu durumda olan takımların takip eden sezonda

müsabakalara alınıp, alınmaması konusunda TFF Yönetim Kurulu karar verir. Alt lig

bulunmaması halinde kulüpler bir yıl(sezon) müsabakalara alınmazlar.

kural budur önceki maçlarla ilgili direk birşey göremedim ben ama burdan anladığım kalan maçlar hükmen sayılacak yada işime öyle geldiği için öyle anladım...

geçmiş maçlar hükmen demiyor bundan sonraki maçlar diyor dikkat edin :) bu bize yarar

yahu durun kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz takım daha düşmedi :D

Türk ligi bu şerefsiz diyarbakır taraftarı yüzünden mafoluyor.Ankarasporu düşürüldüyse bunlar hayli hayli düşürülmeli.Adamlar İstiklal Marşını bile ıslıkladılar fedarasyonun kılı kıpırdamadı 3 maç ceza sadece yazık

Hukuk uygulansın...

Tabiki Metin...

Ben demiyorumki ceza vermeylim...

Ceza verelim ama takıma şehire değil...

cezayı oyunlara gelmeyerek bölücü terör örgütüne verelim...

En ihtiyacımız olduğu zaman...

Sorun var ortada ve bu sorun artık federasyonu aşmaya başladı...

O çok zor işte abi sorun o 'sapla samanı' ayırt edılse zaten teror denılen ıllet cozulecek..:yup:

Trabzonspor'da baya bi potaya girer,öyle olması durumunda.

O çok zor işte abi sorun o 'sapla samanı' ayırt edılse zaten teror denılen ıllet cozulecek..:yup:

Evet çok doğru. Bu saatten sonra Diyarbakır'a verilecek ceza şehre verilmiş gibi lanse edilecek ama ben bundan kaçmayalım diyorum. Aksi takdirde çöpleri hep halının altına süpürüyoruz.

Buraya konan yönetmeliğin 20. maddesi gereği mi düşürülmüştü Ankaraspor?

Fenerbahce ve Besiktas 2 puan geri verirmese diye birsey söz konusu olabilir mi DIyarbakirspor kume duserse???

Bu kötü oldu işte beleşten puanlar gelcek takımlara.

Diyarbakır'ın küme düşürülme gibi bir durumu olursa diğer takımlardan aldığı puanlar geri verilmez dimi?

Fener havadan 2 puan almaz dimi?.Çünkü Fener ile berabere kalmışlardı.

Merak etmeyin, bir takım bu sebeple küme düşürülürse, bundan önce oynanan maçlar yok sayılamaz. Sadece sonraki maçlardan 3-0 yenik ayrılırlar hepsi o.

Keşke bursa macı 17.dakıkadan başlatsalar seyırcısız olarak İzmirde falan;bu macıda hukmen 3-0 yenıks saysalar ne şiş yanar ne kebap kanımca...

Türk ligi bu şerefsiz diyarbakır taraftarı yüzünden mafoluyor.Ankarasporu düşürüldüyse bunlar hayli hayli düşürülmeli.Adamlar İstiklal Marşını bile ıslıkladılar fedarasyonun kılı kıpırdamadı 3 maç ceza sadece yazık

diyarbakır taraftarı provoke ediliyorlar deniliyorda,provoke edilmeye de bu kadar meyilli başka bi kent yoktur yani ilginç:rolleyes:

Lige bak lige.Bir sezonda küme düşürülen 2 takım, çıkan olaylar, çıkan kavgalar, taşlar, sopalar.Çok kaliteliyiz canım çoookkk.

diyarbakır taraftarı provoke ediliyorlar deniliyorda,provoke edilmeye de bu kadar meyilli başka bi kent yoktur yani ilginç:rolleyes:

hepsi şerefsiz . Türkiye'de yaşayan insanlar İstiktal Marşı ' nı ıslıklıyor pkk diye bağırıyorlar 3 maç ceza ertesi maçta yine olay çıkarıyorlar en fazla 2 maç daha verir fedarasyon başka da bir şey olmaz.Korkuyorlar mı anlamadım ki renkdaş

Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!

Diyarbakır'ın küme düşürülmesi halinde çok ciddi olaylar çıkar. Zaten o sahaya inenler de sabırsızlıkla bunu bekliyorlar. Bu tarz ucuz oyunlara gelmemek lazım. Ayrıca bu Türk ligi değil, Türkiye ligidir, etnik ayrımcılık yapmaya gerek yok.

Evet cok Dogru 'ota boka' provoke oluyolar......Şimdi bunları duşurseler yıne aglıcaklar bızı dısladılar;lıglerınde bıle oynatmıyolar;ırkcılar falan fıstan dıye Avrupaya AYIP ya.

Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!

Diyarbakirdaki olaylara sadece 3 mac ceza verirlerse olacagi o!!!

Adamlar birakin sahaya girmeyi, soyunma odasina bile girer! Nasil olsa, fazla bi cezasi yok...

Üst Alt