İbrahim Ege, Denizlispor'a yakın ! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Ege, Denizlispor'a yakın !

Derbi maçta yaşananlar nedeniyle PFDK'dan Fenerbahçe ve Galatasaray'a ceza geldi.

F.Bahçe ve G.Saray'a ceza

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), derbi maçta yaşanan olaylar nedeniyle Fenerbahçe Kulübü'ne 22 bin 500, Galatasaray Kulübü'ne de 20 bin lira para cezası verdi.

PFDK, bugün yaptığı toplantıda, Fenerbahçe Kulübü'nü, Galatasaray ile yapılan derbi karşılaşmasında taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 15 bin lira, yayıncı kuruluşun soyunma odasından görüntü almasına engel olunmasından dolayı da 7 bin 500 lira olmak üzere toplamda 22 bin 500 lira para cezasıyla cezalandırdı.

Kurul, aynı karşılaşmada taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle Galatasaray Kulübü'ne de 20 bin lira para cezası verdi.

PFDK'nın aldığı diğer kararlar şöyle:

3 Maç Men: Hayati Soydaş (Sivasspor antrenörü), Ermani Pereira (Mersin İdmanyurdu futbolcusu), Mustafa Şentabaklar (Karşıyaka antrenörü), Ahmet Yıldırım (Körfezspor teknik direktörü), Adem İnanç (Tepecikspor futbolcusu), Bahri Arslanlı (Kırıkkalespor futbolcusu)

2 Maç Men: Hüseyin Tunç (Karsspor futbolcusu)

60 Gün Hak Mahrumiyeti: Cihan Örgüç (Körfezspor yöneticisi)

75 Bin Lira: Medical Park Antalyaspor

30 Bin Lira: Kardemir Karabükspor

20 Bin Lira: Karşıyaka

15 Bin Lira: Konyaspor

10 Bin Lira: Beşiktaş

5 Bin Lira: 72Batmanspor

4 Bin Lira: Cemal İşleyen (İstanbulspor futbolcusu)

3 Bin 600 Lira: Adanaspor, Körfezspor

3 Bin Lira: Beypazarı Şekerspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

2 Bin Lira: Malatyaspor, Beylerbeyi

Bin 900 Lira: İstanbulspor

Bin 500 Lira: Hatayspor

Bin 50 Lira: Bayrampaşaspor

Bin Lira: Ulaç Çağlayan (Körfezspor futbolcusu), Nazilli Belediyespor

900 Lira: Denizli Belediyespor, Torbalıspor

Cevap: G.Saray ve F.Bahçe'ye ceza

fenerin sahasinda biz ne yaptik 20 bin lira ceza alacak? fenere bile 22bin 500 ceza kesilmis.. :eek:

GSSigorta'lı Ol Maç Biletini Kap!

Galatasaraylıların yepyeni sigortası GSSigorta, Ali Sami Yen Stadı'nda yarın Denizlispor ile oynayacağımız maça bilet kazandırıyor.

444 8 434’ü arayıp GSSigorta poliçesi yaptıranlar, Galatasaray ile Denizlispor arasındaki Ziraat Türkiye Kupası maçını tribünden izliyor. Poliçe yaptıran ilk 3 kişi, 1'er arkadaşları ile birlikte mücadeleyi locadan izlerken 15 kişi de 2’şer adet yeni açık bileti kazanıyor.

Kaynak: GSSigorta.com.tr

İspanyollar Bobo'yu istiyor

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Bobo, Getafe'nin transfer listesine girdi.

Bobo.jpg

AS'ın haberine göre, milli sauvnma oyuncusu İbrahim Kaş'ın formasını giydiği Getafe kulübü, Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Bobo'yla yakından ilgileniyor.

Brezilyalı golcünün sezon sonu bitecek sözleşmesini uzatmaması üzerine harekete geçen La Liga temsilcisi, İbrahim Kaş transferinde olduğu gibi bedelsiz olarak oyuncuyu kadrosuna katmaya çalışacak.

Bu sezon attığı 12 golle siyah-beyazlıların hücumdaki en etkili silahı olan Bobo'nun bu teklife nasıl bir cevap vereceği merakla bekleniyor. Getafe yönetimi iki kulüp arasındaki iyi ilişkilerin bu transferi kolaylaştıracağını düşünüyor.

"Futbol dünyasından diğer tüm haberlere ulaşmak ve karşılaşmaların canlı sonuçlarını dakika dakika takip etmek için Goal.com'u ziyaret edin"

Cevap: İspanyollar Bobo'yu istiyor

Bilmem kac sene oynat pişir bi ton para var sonra bedelsiz gitsin olacak işmi bizde bu hatayı cok kez yaptık Bobo cok iyi bi oyuncu degil ama iş yapar ispanyada ufak takımlarda

Bobo'nun kendi takımına transferiyle ilgili haberleri değerlendiren İbrahim Kaş, "Bobo Türkiye'de çok mutlu, İspanya'ya geleceğini düşünmüyorum" dedi.

Sakatlığından bahsederek sözlerine başlayan İbrahim Kaş, "Sakatlığımın iyileşmesi 4 ayı buldu; ancak şu an hiç bir sorunum yok. Yaklaşık 3 haftadır idmanlara çıkıyorum. İyi maçlar çıkarmaya başladım. Şu anda her şey yolunda gidiyor." şeklinde konuştu.

Getafe teknik direktörü Victor Munoz'un kendisine 3-4 gün önce antrenmanda Bobo'yu sorduğunu vurgulayan İbrahim Kaş, "Fiziğini falan merak etti. Ben de açıklamayı yaptım. Zaten Bobo kendini kanıtlamış bir futbolcu. O da çok başarılı bir futbolcu olduğunu söyledi. Bobo'yu izlemiş, attığı golleri zaten biliyor. Bana da Bobo buraya gelebilir gibi konuşmalar yaptı. Ben de, bilmiyorum isterseniz telefonda bir açın konuşun dedim. Bundan sonraki süreç nasıl gelişti bilmiyorum. Şu anda da gazeteleri de okumadım, konu hakkında neler yazılıyor bilmiyorum" ifadelerin kullandı.

Munoz'un Bobo'nun kişiliğini sorduğunu belirten İbrahim Kaş, "Ben de gerekli açıklamaları yaptım. Munoz, Bobo'yu arkadalarına danışıyor. Ancak konuyla ilgili olarak başkanla diyaloga geçtiğini düşünmüyorum. Şu anki gelişme ne durumdadır bir bilgim yok" dedi.

'BOBO TÜRKİYE'DE KALIR'

Bobo'nun Türkiye'yi çok sevdiğini vurgulayan İbrahim Kaş, "Bobo Türkçe'yi de geliştirdi. Geçen sezon oradaydım, gayet rahat Türkçe konuşuyor. Benim düşüncem Bobo, Türkiye'de uzun yıllar kalır. Çünkü gayet rahat, kendisini Türkiye'de ispatladı. Taraftarlarca çok sevilen bir futbolcu. Bobo'nun İspanya'ya geleceğini düşünmüyorum" şeklinde konuştu.

Derbi hakkında da konuşan İbrahim Kaş, "Şu an iki takım arasında zor geçecek bir maç diye düşünüyorum. Çünkü iki takımın da çok başarılı gittiği söylenemez. Bizim gönlümüz her zaman Beşiktaş'ın kazanmasından yana. İnşallah, dostluk içinde biter. Hakeden kazansın istiyorum." ifadeleriyle sözlerini bitirdi

Gideceği en büyük kulüptür orada bile ilk 11 oynaması benim açımdan manyak bir sürpriz olur

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Schalke yönetiminden teklif aldı.

110228_news.jpg

Bundesliga'da çok kötü bir dönem geçiren Schalke'de teknik direktör Felix Magath'ın koltuğu sallanıyor. 5-0 K'Slautern mağlubiyetinin ardından düğmeye basan Schalke yönetiminin hedefindeki ilk isim Bernd Schuster.

Hürryet'in haberine göre, CSKA Sofya maçı için Bulgaristan'a gelen Beşiktaş'ta teknik direktör Schuster Schalke yöneticilerinin randevu talebini geri çevirdi.

Takımın performansının etkilenmemesi gerektiğini belirten Schuster'in menajer Ahmet Bulut, randevu taleplerini reddetti.

"Futbol dünyasından diğer tüm haberlere ulaşmak ve karşılaşmaların canlı sonuçlarını dakika dakika takip etmek için Goal.com'u ziyaret edin"

Atletico Madrid sahasında Aris'e yenilerek tur şansını zora soktu.

116849_news.jpg

Goller:
Forlan(11'), Agüero(16') (Atletico Madrid) / Mendrinos(2'), Koke(pen 51'), Lazaridis(81') (Aris)

Maça Aris hızlı başladı ancak çabuk kesildi. Henüz 2. dakikada Mendrinos'un attığı golle Yunan temsilcisi 1-0 öne geçti. Bu gole cevap fazla gecikmedi. 11. dakikada Forlan attığı golle skoru eşitledi:1-1. 16'da sahneye Agüero çıktı. Arjantinli oyuncunun attığı golle durum 2-1 oldu. Reyes 30. dakikada ve 42. dakikada uzaktan şansını denedi ancak golü bulamadı. 45'te Forlan'ın şutu kalecide kalınca, ilk yarıyı Atletica Madrid 2-1önde tamamladı.

İkinci devreye hızlı başlayan taraf ev sahibi oldu, ancak goller Aris'ten geldi. 47'de Ujfalusi ve 48'de Reyes'in şutları sonuç getirmedi. 51. dakikada Aris penaltı kazandı. Koke bu penaltıyı gole çevirdi ve skora tekrar eşitlik geldi:2-2. Konuk ekip 81'de bir gol daha buldu. Lazaridis'in attığı golle Aris 3-2 öne geçti. Bu dakikadan sonra iki ekipte gol pozisyonu üretemeyince maçı Aris 3-2 kazandı.

Bu sonucun ardından Atletico Madrid 7 puanda kaldı ve üçüncü sıraya geriledi. Aris ise puanını 7'ye yükselterek önemli bir avantaj yakaladı.

Üst Alt