İbrahimovic Barça'da ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahimovic Barça'da !

Cevap: İbrahimovic Barça'da!

Dünya üzerindeki hiçbir takımın Cristiano'nun, Kaka'nın , Benzema'nın , Casillas'ın olduğu bir takıma 4ün üstünde gol atabileceğini düşünmüyorum

Daha fazla bile atar. Tamamen ofansif bir durum onların ki. Barça zaten rakibe imkan tanımıyor pek! Devamlı pas yapıyor. Rakip oyundan düşüyor ve tak tak tak goller arka arkaya geliyor..

Real Madrid akıllı olsun akıllı!

Bence Barça çok mantıklı bir transfer yapmadı.

Ibra kesinlikle barçada başarılı olacaktır ona hiç şüphe yok ama Eto'yu verip üstüne 40 M € vermek gereksiz bence Ibra için 60 M € verselerdi ama Eto o takımda kalsaydı.

Ibra en iyi forvet ise Eto en iyi 2. forvettir bence.

Barça nasıl olsa bu senede tüm kupaları süpürecektir

Guardiola geçen sene göndermek isteyip gönderemediği Eto'o'yu bu sene gönderdi.. İbra biraz pahalıya geldi ama İbrahimovic bu.. Olur o kadar.. Guardiola'nın da dediği gibi değişiklik gerekliydi.. Real bu kadar transfer yaparken Barça hamlesiz kalamazdı ve İbrahimovic gibi bir adam aldı.. Şimdi sorun İbrahimovic'in sisteme alışması.. Takıma oturursa İbra Barça geçen seneden biraz daha üstün bir takım olur.. Bu seneki Real-Barça maçı çok çetin geçecek.. Ama çok gollü maçlarda olabilir..

Visca el Barça! Visca Catalunya!..:p:)

Ben Real'in hiçbir şekilde Barça'ya rakip olabileceğini düşünmüyorum. Barça'da

Messi- Iniesta - Xavi varken hiçbir takım Barça'ya rakip olamaz...

Guardiola geçen sene göndermek isteyip gönderemediği Eto'o'yu bu sene gönderdi.. İbra biraz pahalıya geldi ama İbrahimovic bu.. Olur o kadar.. Guardiola'nın da dediği gibi değişiklik gerekliydi.. Real bu kadar transfer yaparken Barça hamlesiz kalamazdı ve İbrahimovic gibi bir adam aldı.. Şimdi sorun İbrahimovic'in sisteme alışması.. Takıma oturursa İbra Barça geçen seneden biraz daha üstün bir takım olur.. Bu seneki Real-Barça maçı çok çetin geçecek.. Ama çok gollü maçlarda olabilir..

Visca el Barça! Visca Catalunya!..:p:)

ibrahimovic gibi bir adam aldı eto'o gibi bir adamı gönderdi ne anladılar bu işten guardiolanın şımarması anlamına geliyor bu kendi kişisel sorunları sebebiyle eto'o gibi bir oyuncuyu yolladı barca da bir yönetim zaafı olduğu ortada.

Cevap: İbrahimovic Barça'da !

Realde orta saha yok :)

Ayrıca benzamanın büyük takımda oynayabilecek kapasitede olduğuna inanmıyorum..

Euro 2008 de milli takımda nasıl oynadığını gördük..Büyük takımları kaldıramaz..

Ronaldo zaten işler kötü giderse kimse ndan kurtarıcılık beklemesin böyle biri değil çünkü.

Ne gelirse Kaka'dan gelir taşırsa o taşır reali..

6-2 lik maç kadrosu

Casillas

Ramos Cannavaro Metzelder Heinze

Gago Diarra Marcelo

Higuain Raul Robben

Valdes

Alves Puyol Pique Abidal

Xavi Yaya Toure Iniesta

Messi Eto`o Henry

Bu seneki muhtemel kadro Madrid in kadroyu yazarken baya zorlandım aslında düzeltebilirsiniz.

Casillas

Ramos Pepe Albiol Marcelo

Gago Diarra Kaka

Ronaldo Benzema Robben

Valdes

Alves Puyol Pique Abidal

Xavi Yaya Toure Iniesta

Messi Ibrahimovic Henry

Bu sefer fark olmazsa bile barca nın oturmuş kadrosu 2 maçtada favori..

barça bu sene eto'o'yu elden çıkarmak zorundayıdı.

seneye sözleşmesi bitiyordu, ayrılmak istiyordu, guardiola'nın da geçen sezon başı göndermek isteyip de gönderemedği isimlerden biriydi.

bütün bunları göz önüne alırsak ibrahimoviç-eto'o takası hem eto'o hem barça hem de inter için en iyisi oldu diyebiliriz.

alan memnun, satan memnun, eto'o memnun...

ilk macında bi warlık göremedik..M.city'e yenildi Barca..ama sezon baslamasıyla beraber hem Zlatan hemde Barca gereken işleri yapacaktır..

Üst Alt