GSC Haber - Icardi: "Galatasaray taraftarlarının aşklarına gollerle, galibiyetlerle yanıt vermek istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Icardi: "Galatasaray taraftarlarının aşklarına gollerle, galibiyetlerle yanıt vermek istiyorum"

Futbolcumuz Mauro Icardi, Galatasarayımızın Spor Toto Süper Lig’in 20. haftasında Fraport Tav Antalyaspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Mauro Icardi: "İlk yarı zordu. Fırsatları değerlendiremedik. İkinci yarı daha iyiydik. Golümü attım, kazandık. Benim bir forvet olarak golümü atmam gerekiyor. Önemli bir galibiyet aldık."

Mauro Icardi: "Maç maç bakacağız. Bu arzuyla çalışmaya devam edersek, sezon sonunda istediğimiz her şeyi kucaklayacağız."

"Kendisi için hazırlanan özel bir pankart vardı ve taraftarla da kucaklaşma yaşadı, ne düşünüyor?" sorusuna Icardi:

Mauro Icardi: "Gurur duyuyorum. Sadece kendimle değil, taraftarımızla da gurur duyuyorum çünkü stadyumumuzda rakiplerimizi zor duruma düşürüyorlar."

Mauro Icardi: "Galatasaray taraftarlarının aşklarına gollerle, galibiyetlerle yanıt vermek istiyorum. Çok güzel bir ilişkimiz var."

1674325375155.png

Resim

Bu adam kalır bu formaylada efsane olur formayı duvara astırır. Yürü beee

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Mauro Icardi: "Bu aşk devam edecek. Gurur duyuyorum. Taraftarımızla da gurur duyuyorum. Bize çok destek veriyorlar. Bu statta herkese zor anlar yaşatıyorlar."

bunu böyle mi dedi? Ask devam edecek dediyse KALMAK istiyor diye anladim

Üst Alt