İddaa Şampiyonluk Oranları Güncellendi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddaa Şampiyonluk Oranları Güncellendi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine güncellendi;

Beşiktaş 1.20
Başakşehir 4.50
Galatasaray 6.50
Fenerbahçe 13

Oddschecker'da ise şöyle;

Beşiktaş 1.33
Başakşehir 4.50
Galatasaray 5.50
Fenerbahçe 33

Mantikli fakat basaksehir ile aramizdaki farki ve fb nin 13 iken basaksehirin 4,5 olmasini cok anlamli bulmadim

Basaksehire bizle ayni ,fenere 9-10 civari bir oran olabilirdi , 1.20 ise mantikli , bana da sorsalar 1.25 filan derdim

Fener hariç oranlar mantıklı.Fenere bu saatten sonra 50 ve üstü oran vermeleri gerekiyor veya listeden çıkarmaları lazım.İmkansız artık fenerin şampiyonluğu.Bizim oranın da 10 civarına yaklaşması lazım.Çok düşük şuanda

fenere oylre 50 vs vermeleri icin bizi ve basaksehiri komple arttirmalari lazim , bunun bir matematiksel dengesi var , mesela bjk bizi de yenerse 1.05 lere indirirler ,iste fener tekrar puan kaybinda o 50 leri gorebilir

biz bjk yi yensek bile anca basaksehirle esitleniriz , yine 4 civarlarinda , bjk 1.35 lere anca duser

Az bi havaya girsek, 3-4 maç ralli yapsak valla şu takımla bile imkansız değil be

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine güncellendi;

Beşiktaş 1.10
Başakşehir 3.50
Galatasaray 9
Fenerbahçe 20

Oddschecker;

Beşiktaş 1.25
Başakşehir 4.60
Galatasaray 20
Fenerbahçe 66

Yine güncellendi;

Beşiktaş 1.10
Başakşehir 3.50
Galatasaray 9
Fenerbahçe 20

Oddschecker;

Beşiktaş 1.25
Başakşehir 4.60
Galatasaray 20
Fenerbahçe 66
Bize 9 fenere 20 mi :) dalga mı geçiyor bunlar.Bize en az 50 feneri de liste dışı yapmaları lazımdı.Hele hele bizim oran tam komedi :D 10 puan geridesin,öndeki rakibinle maçın kalmamış ama hala 9 oran veriliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt