İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer Etti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer Etti

Cevap: İddia | Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'ı Transfer Etti

5,5 milyon euro Kayserispor'a ve Hasan Ali'ye senelik 1.8 milyon euro diyorlar. Gerçekten yüksek. Hasan Ali'nin ederi 3-3.5 milyondur. Senelik ise en fazla 1 milyon verilmeli. Neyse kazığı yiyen Fenerbahçe olduğu için sorun yok. :)

Hasan Ali'de Sercan,yigit,orhan,ozer vs.gibi guya gelecegin yildizi diye gosteriliyordu hem medyada hemde forumdaki FM mudavimleri tarafindan ,herkes ne kadar buyuk bir balon oldugunu gorecek.Cok sevindim bu transfere bize gelmedigi icin.

defansif anlamda: Balta > Kaldirim

ofansif anlamda: Kaldirim > Balta

Ezikler paralari böyle car cur etmeye devam ederse sonlari kargalara benzeyecek.

Yillik 1,8 yapacak adam degil Kaldirim. En fazla yarisi eder. Para icin geldigi belli oluyor. Zaten eziklere giden para icin gidiyor; bu da yazilmamis bir kanun.

Adamlar kontenjan açısından iyi bir transfer yaptılar.Türk olarak alınabilecek en iyi sol bek.Maliyeti beni ilgilendirmez ama iyi transfer onlar açısından.

Şimdi sadece stoperde 1 yabancı ile oynayacaklar.Orta saha ve forvette ki 6 oyuncudan 5'ini yabancı olarak oynatabilecek olmaları iyi olmadı.Muhtemelen orda ki 1 Türk bu gidişle Mehmet Topuz olur.Emre'nin yerine onu monte etmeye çalışacaklar.Orta sahaları güç kaybına kesin uğradı anca forvet hattını Stoch-Alex-Sow-Kuyt ile oluştururlarsa iş yaparlar.

Beyler adama b.k atmayın.İyi transfer yaptılar.Asıl tartışılması gereken Hurma sülo bu transfere hemen nasıl

izin verdiğidir...

fener yaptı diye değil gerçekten leş bir oyuncu defalarca bu oyuncuyu önerenlerede yazdım eğer gittiyse sevinirim.

Beyler adama b.k atmayın.İyi transfer yaptılar.Asıl tartışılması gereken Hurma sülo bu transfere hemen nasıl

izin verdiğidir...

nesi iyi transfer ya.hiç seyretmedinmi bu adamı canlı.koşmaktan başka bir iş yaptığı yok.topuz cok daha iyi halde geldi fb ye gördük nasıl oynuyor.serdar kesimal ilk 11 e giremiyor...

Ben bir ara bizimle adı anıldı,aman dedim,neyse ki ilgilenmiyormuşuz en başından beri. Bulursun bir genç yetenek, Hakan Balta'nın altında yavaş yavaş yetiştirirsin; es kaza alsaydık Hakan Balta'nın ardında bekleyip kaybolanlardan biri olurdu.

Bu arada bize bayağı bir senedir adı Hakan olmayan sol bek yar olmadı,aldığımız da heder oldu,bir tane Hakan isimli sol bek bulmak şart :lol:

çok sevindirici bi haber işte bu :D sol kanatlarından vururuz maçlarda sağ kanata içeri katedebilecek birini alırsak 3 golden aşağı atmayız

Bizde çağları yollayıp en azından alternatif olarak atilla turanı almalıyız.

millet fenere gelince hasan ali kontenjan icin iyi diyorlar. umut bize gelince owwwwwww

Hasan Ali'nin hucumu, Balta'nin defans'i bir olsaydi ancak dogru dürüst bir yerli sol bek çikardi.

Balta ne kadar eksigi varsa, Hasan Ali'nin de o kadar eksigi var ama o daha genç.

Alirlarsa iyi is yaparlar, Ziegler'den faydali olur

Bu arada bonservisi 5.5 değilmiş zaten 4 milyon+Ertuğrul(Kaleci) karşılığında anlaşmışlar deniyor basında.

Biz Semih ve Emre'yi altyapıdan çıkarınca Fenerbahçe'de kendi altyapısından çıkarıp Hasan Ali Kaldırım'ı profesyonel sözleşmeye imza attırdı. Büyütülecek bişey yok yani...

Bu profesyonel futbolcu havadan gelen topu önüne alamıyor(ilginçtir çok az kişi bunu dile getiriyor) ve bu adamın Türkiye'de piyasası tavanda... Vay anasını be! Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş...

Beğenmediğimiz Hakan Balta kadar topçu değil bu arkadaş. Sonradan patlarsa bilemem ama ben beğenmiyorum.

Üst Alt