İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Yok be hacı cidden zor. Drogba bence Fransa'ya gider. Kalou belki gelebilir, Pirlo'yu hala isteyecek çok iyi takımlar var.

Ersan gelir Ekici gelir anca. Mexes de zor. Hele Avrupa'da değiliz hiç sanmıyorum yani. Bizim daha çok Fransa'daki yeteneklere yönelmemiz lazım. Oradan alınabilecek çok iyi adamlar var. Tabii ki bir de gurbetçilere.

Drogba'ya 2 yıllık 8 milyon önerdinmi banko gelir. Pirlo'ya da 2 yıllık 10 civarı paraya gelir. (Vergisiz)

Mexes ve Taiwo'da yıllık 3-4 arası bir paraya gelir. Bu 4 oyuncuda bonservissiz.

Kalou'da 10 bonservis, 3-4 yıllık gelir.

Ekici ve Ersan'da para olduktan sonra alınması kolay oyuncular.

Beyler ne yaptınız. Polat sadece seçim tarihi açıkladı. Kulübe 150 milyon€ ikramiye falan çıkmadı. Pirlo, Ekici, Hamit, Taiwo, Drogba falan. Yapmayın... Yapın ulan yapın :):):)

OF YA. KENDİ KENDİME GÜLÜYORUM ABİ. UMUTSUZLUK NE KADAR KÖTÜYMÜŞ.

TEKRAR AVRUPANIN KRALI OLMAK İÇİN GELİYORUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZZ.

Ender Drogba ya yıllık 8 milyon mu? Naaptın abi. Dünya daki hiç bir futbolcuya Türkiye liginde 8 verilmez. Neyse bu konu başka konu. Ama benim görüşüm bu

Pardon ya. Yıllık 4 müş. Ok.

Şeref Aydın:fakat barcelona ile yapilmasi planlanan hazirlik maci copa américa ertesi yapilacagi icin guney amerikali oyuncular oynayamayacaklar gibi...

Madrid gelse daha iyi olurdu neyse barçayla yetiniriz :D

Xavi İniesta Pique Puyol Valdes Pedro olsun yeter

pirlodan drogbadan ne bekliyorsunuz anlamıyorum. artık yaşlı yıldız transferleri geride kalmalı. yıllık okadar para vermek o yaştaki oyunculara akıl karı değil. bu yüzden senelerdir önümüzü göremiyoruz. başta takımımız olmak üzere artık kulüplerin gen., gelecek vadeden yerli ve yabancılardan oluşması lazım. lucescunun shaktarına bakın içilerinde yıldız var mı hayır yok ama çoğu genç ve özellikle luce tarafından bulunmuş futbolcular. benim kadro olarak beklentim şu şekilde her şey bir kenara:

korcan çelikay (sivasspor kalecisi)

sabri ömer toprak(S.kesimal) serdar taşçı(Servet) aly cissokho

A.Vidal

ilkay gündoğan mehmet ekici

hatem ben arfa arda turan

Falcao(çok zor ama:)) (baroş)

bunlar aklımdaki transfer hamlelerinden alıntıdır sadece daha farklı ve genç oyuncular da mutlaka var maksat genç takım çıkarmak ortaya

korcan çelikay (sivasspor kalecisi)

sabri ömer toprak(S.kesimal) serdar taşçı(Servet) aly cissokho

A.Vidal

ilkay gündoğan mehmet ekici

hatem ben arfa arda turan

Falcao(çok zor ama) (baroş)

Öncelikle isimiz Selcuk Inan ve Hamit olmali. Bunlarin ikiside sezon sonu serbest kalacak. Yillik 2,5-3 milyon euro garanti para teklif etsek ikiside hayir diyemez.

Öncelikle isimiz Selcuk Inan ve Hamit olmali. Bunlarin ikiside sezon sonu serbest kalacak. Yillik 2,5-3 milyon euro garanti para teklif etsek ikiside hayir diyemez.

bu ikisine kimse yok demez ama transferleri gelecek teknik adam yapmalı ki istemediği bir oyuncuyla kadro kurmak zorunda kalmasın

Zaten Selçuk İnan ve Hamit'i istemeyen teknik direktör de gelmesin bi zahmet bu kulübe.

Bi hazırlık maçı bu kadar gaza getirmemeli bizi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt