İddia l Riera Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Riera Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Riera Galatasaray'da

Inanmıyorum ya forumun yüzde 90 Riera'nın nesini beğeniyor. Liverpool'da iki sene oynamış sadece ilk bir kaç maçında iyi oynamış. 2. senesinde hep yedek beklemiş. Sonrasında Olympiakos'a gitmiş dandik Yunan liginde doğru düzgün 90 dakika oynamamış. Sık sık oyundan çıkarılmış. Temposu olmayan. Şutları o kadarda iyi olmayan. Abartılı driblingi olmayan. Fazla mücadele etmeyen bir oyuncu nasıl adama keyif verir anlamış değilim.

hızı ve driblingi kanat oyuncusu için yeterli

şut tekniği üst seviyede

topsuz oyunda oldukça hareketli

uzun, hava toplarında etkili ve güçlü

ayrıca oyun görüşü yüksek

Inanmıyorum ya forumun yüzde 90 Riera'nın nesini beğeniyor. Liverpool'da iki sene oynamış sadece ilk bir kaç maçında iyi oynamış. 2. senesinde hep yedek beklemiş. Sonrasında Olympiakos'a gitmiş dandik Yunan liginde doğru düzgün 90 dakika oynamamış. Sık sık oyundan çıkarılmış. Temposu olmayan. Şutları o kadarda iyi olmayan. Abartılı driblingi olmayan. Fazla mücadele etmeyen bir oyuncu nasıl adama keyif verir anlamış değilim.

Benim'de pek içime sinen bir isim değil..Ama F.T istedikten sonra bize sadecek desteklemek düşer..

[video=youtube;-91mhfkCirc]https://www.youtube.com/watch?v=-91mhfkCirc[/video]

[video=youtube;-91mhfkCirc]https://www.youtube.com/watch?v=-91mhfkCirc[/video]

olympiakosda geçen sene yaptığı asist ve goller

Alakası yok, düz bir oyuncu. Zaman zaman uzaktan etkili vurabilen bir oyuncu bir Kewell değil. Iyi orta açıyor. Ilk dokunuşu muazzam.

Olympiakos'da yaptigi asistleri bi izle.[/QUOTE] Ilgilendirmiyor. Bana Liverpool'da oynarken çok b.ktan bir futbolcu izlenimi vermişti onun için dandik Yunan liginde ne yaptığı önemli değil. Ister 20 asist yapsın. Bize yıldız futbolcu sözü verildi. Riera kesinlikle yıldız bir oyuncu değil.

Neyse tekrar'dan hayırlı olsun..Bu arada dikkatimi çekti,Transfer resmi olarak kesinleşirse GALATASARAY'a gelen ilk İspanyol oyuncu olacakmış..

Tam bir sol kanat.. sol kanat bomboş olduğundan son yıllarda yapılan en nokta transfer.. takımın sol kanatsız hali bile hazırlık maçlarında ümit verdiğinden, takıma katkısı büyük olacaktır !!

Ilgilendirmiyor. Bana Liverpool'da oynarken çok b.ktan bir futbolcu izlenimi vermişti onun için dandik Yunan liginde ne yaptığı önemli değil. Ister 20 asist yapsın. Bize yıldız futbolcu sözü verildi. Riera kesinlikle yıldız bir oyuncu değil.

Yunan Ligi = Türkiye Ligi

Arada pek fark yok. Hatta Yunan ligi biraz önde gibi.

Ilgilendirmiyor. Bana Liverpool'da oynarken çok b.ktan bir futbolcu izlenimi vermişti onun için dandik Yunan liginde ne yaptığı önemli değil. Ister 20 asist yapsın. Bize yıldız futbolcu sözü verildi. Riera kesinlikle yıldız bir oyuncu değil.

Liverpool taraftarinin videonun altina yazdigi yorum: "What a legend... Liverpool misses you Albert!!"

Beyler hoca onu 10 numara gibi oynatır bence.Teknik,driblingi olan,oyun zekası yüksek bir oyuncuyu alıyoruz.Bence iyi iş yapıyoruz onu almakla hayırlı olsun.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt