İddia| PSG'nin Yıldızı Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia| PSG'nin Yıldızı Galatasaray'da

Cevap: İddia| PSG'nin Yıldızı Galatasaray'da

Bu sene ismini duyupda en cok heyecanlandigim isimlerden.

Tabi yazilan mantikli isimlerden bahsediyorum.

Yalannnnn...assaidi ve nene ikisi de kanat. Burak da yok sanirim 11 yabanci ile oynayacagiz.

Gec bunlari geccccc

Bir anda anlaşıldı şeklinde çıkan haberler genelde doğru oluyor ama Nene Geçen yıl en başarılı sezonunu geçirdi. Genelde sol kanat oynamasına rağmen sezonda 14-15 gol ortalamasıyla oynayan bir oyuncu, bir o kadar da asist yapıyor geçen yıl 21 gol atmıştı Lig1'de valla Assaidi bu isim için bekletiliyorsa helal olsun...

Gayet mantıklı bir isim. Bu sene sözleşme uzatmak istiyordu PSG ama Nene yanaşmadı yanılmıyorsam. Parayı beğenmedi heralde. Psg Lavezzi'yi transfer etti. Zaten arapların eline geçmesiyle büyük oyunculara yöneliyorlar genellikle. Fransa'da vergilerden dolayı eline pek bir para geçeceğini sanmıyorum Nene'nin. Bizim 3 milyon Euro'muza burun kıvıracağını sanmıyorum. Maç başı ücretlerle falan beraber aşağı yukarı bu paraya anlaşılabilir. Haber asılsız olsa bile mantıklı geldi bana. Ama bizim yönetim hep soru işareti tabi. Yönetimi aşan bir transfer olur gelirse eğer. :)

Lan timsaha yattım.

Tabi bizimkiler anlaşmıştır fiyatı düşürmek için beklemeye geçmiştir.

Bunlar var ya.

Bu togutay denen menajer!!! yaklasik 10 kisi transfer etmis bize, ve hic biri tutmamis. Florya 007 v2

Üst Alt