İddia'da Kesin Kazanma Yöntemi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia'da Kesin Kazanma Yöntemi

Cevap: İddia'da Kesin Kazanma Yöntemi

Iddaa'da kesin kazanma yöntemi bende beyler. :D

10 mac oynadim 5'i tutmasi lazimdi sistem oynadim, tuttu ve 40 Euro'ya yakin para alicam 2 Euro'ya.

4'ü Karsilikli Gol olur secenegiydi zaten.

Bu sistem en verimli G.Rangers, Celtic, Barca ve Real üzerinde işler sanırım

Beraberliklerine 6-7, mağlubiyetlerine 12.5 oran veriyor

Celtic St. Johnstone'a 1-0 ,R.Madrid de Levanteye aynı skorla yenildiğinde 12.5 oran veriyormuş

Celtic 4. hafta yenilmiş : 80*12.5= 1000TL kazanç, kayıp 150TL . Kâr=850TL

R.Madrid ise 3.hafta yenilmiş : 40*12.5 = 500TL kazanç, kayıp 70 TL , Kâr = 430 TL

Bundan yıllar önce, iddaa sistemini gösterdiğimiz bir arkadaşın, "yaşasın, sonunda futbol bilgimi paraya dönüştürebileceğim" dediğini hatırlıyorum.

Ben 10 gün önceye kadar hiç oynamamışken kendisi -30binlerdeydi.

Biri düzenli kazanacak olsaydı, kesinlikle o olurdu.

Kazançlardan bir kısmını kar olarak ayırmaz ve yine oynarsanız kaybetmeniz kaçınılmaz olur. Neticede kumar bu arkadaşlar.

Ben kazandığım 3250 TL nin 2000TL sine hiç girmem, gerekirse iddaa oynamayı bırakırım. Siz de benzer bir strateji kurun kendinize.

Bundan yıllar önce, iddaa sistemini gösterdiğimiz bir arkadaşın, "yaşasın, sonunda futbol bilgimi paraya dönüştürebileceğim" dediğini hatırlıyorum.

Ben 10 gün önceye kadar hiç oynamamışken kendisi -30binlerdeydi.

Biri düzenli kazanacak olsaydı, kesinlikle o olurdu.

Kazançlardan bir kısmını kar olarak ayırmaz ve yine oynarsanız kaybetmeniz kaçınılmaz olur. Neticede kumar bu arkadaşlar.

Ben kazandığım 3250 TL nin 2000TL sine hiç girmem, gerekirse iddaa oynamayı bırakırım. Siz de benzer bir strateji kurun kendinize.

Ben de.

3000 tl kazandiysam en fazla 350-400 tl'sine oynarim geriside kendime kalir

Üst Alt