İddianame 17 Kasım’da veriliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddianame 17 Kasım’da veriliyor

Cevap: İddianame 17 Kasım’da veriliyor

Spor Bakanı Suat Kılıç: TFF sadece kendi Talimatnamesine göre karar veremez UEFA ve FİFA kriterlerine göre karar vermek zorunda.

az önce ntvsporda canlı yayında söyledi

Evet bu da vardi, herkez imzalamisti.

İşin bu kısmı önemli değil ne olursa olsun adli süreç bu hapis cezalarıyla alakalı bununla ilgilenmiyorum ben isterlerse hiç yatmasınlar bakan net söyledi TFF kafasına göre karar veremez talimatname değiştiremez UEFA ve FİFA kriteri neyse ona göre karar vermek zorunda dedi daha ne desin adam.

İşin bu kısmı önemli değil ne olursa olsun adli süreç bu hapis cezalarıyla alakalı bununla ilgilenmiyorum ben isterlerse hiç yatmasınlar bakan net söyledi TFF kafasına göre karar veremez talimatname değiştiremez UEFA ve FİFA kriteri neyse ona göre karar vermek zorunda dedi daha ne desin adam.

Ben de aynı bu şekilde düşünüyorum. Hatta hapis cezası tamamen kaldırılsın. İnsan içine çıkılmayacak yüzlerle toplum içinde olsunlar. Birazcık 'Ben adamım' diyene bundan daha büyük ceza olmaz.

Ben de aynı bu şekilde düşünüyorum. Hatta hapis cezası tamamen kaldırılsın. İnsan içine çıkılmayacak yüzlerle toplum içinde olsunlar. Birazcık 'Ben adamım' diyene bundan daha büyük ceza olmaz.

Abi zaten bu futbol camiası püripak tertemiz bir camia olsaydı Aziz barınamazdı değil mi? bu işlere meyil ettiği an dışlanırdı futbol herzaman kirliydi kabak bu adamın başına patladı bir şekilde, millet arkasından vay be ucuz kurtardık bizde gidebilirdik demiyorsa bende birşey bilmiyorum

Arı gitmişin suratına tükürsen Ya Rabbi Şükür der...

Ondan dolayı utanma duygusu böyle kişilerde bulunmaz...

Herhalde kendi kafalarina gøre ceza veremez.

Øyle yaparlarsa tek kendilerini degil tum Turkiyeyi yakarlar.

Üst Alt