İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Nos ( Hollanda'nın trtsi ) kanalını da deneyebilirsiniz. Aksama Ajaxin macını verecek. Benim bildigim Hotbird ve Astra dan yayın yapıyor. Şifre gireceğini düşünsem de, denemekte fayda var...

Cevap: İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Bizim uyduda bir az tv azerbeijan kanali var o mu acaba şu an yayinda hiç şifre felanda istemedi . Bu işlerden fazla anlamamda .

az tv açılıyor şuan

idman da açılıyordu bir kaç saat önce ama barça maçı başladı la ligaydı heralde 2 dk sonra şifre girdi

ama kesin yarın gidip biss key girilebilen uydu alıcam hatta adama söylicem direk biss keyi girsin de versin

avrupa icin frekans varmi ya

ariyorumda bulamadim calisan'i

Hotbird'den izleyeceksen;

11034 V 27500 gireceksin.

SAOL DOSTUM MAÇ VAKTİ GELDİMİ BURDAN TAKİP EDERİZ ARTIK COK FARKLI OLUCAK YA . İLK DEFA CANLARIMIN SESİNDEN MAÇ DNLİYECEM BENCE SORUN YAŞAMAYIZ . ÖMER ÜRÜNDÜLDEN İYİ ANLATIRLAR :d

Az Tv şu an şifresiz gözüküyor ama maç saati şifreye girer.O yüzden bu bissleri girmen gerekiyor.

tşk ederim sunyy uydu cihazına dedikleriniz yaptım oldu :tiphat:

Şuan Idman Tv'de Montpellier - Arsenal maçı başlayacak. 5 dk sonra başlayacak..

Astra 19 derece de Nos kanalı da kapanmadı. Ayarlayabilen arkadaslar varsa yarın burdan da bakabilirsiniz.

Tabi benim uydu alıcısı otomatikmen biss şifresini çözüyorsa kusura bakmayın...

İdman TV ve AzTV'de şuan için şifre yok biss'i girdim gösteriyor iki maçıda yarında izleriz heralde Galatasaray'ımızın maçını rahat rahat.

5 dakika geçti herhangi bir sorun yok 2 maçın da yayınında. inşallah yarında sorun yaşanmaz

ben bissleri girdim ne idman açık ne de aztv. nolur yardım edin ya:(

kapatip tekrar ac dene

yaptım ancak olmadı. acaba yanlış bir şey mi yapıyorum? anlayan arkadaşlar bir ilgilenebilir mi lütfenn..

fYUOY.jpg

Üst Alt